Nie masz jeszcze konta?

Załóż konto i dołącz do innych użytkowników! Na naszym forum i w przygotowanych dla Ciebie działach znajdziesz całą masę ciekawych informacji i dużo rozrywki! Po zalogowaniu zyskasz dostęp do odcinków oraz filmów online z polskimi napisami!

Forum
Niekoniecznie normalne rzeczy z NW
NightWatch
For
2022-05-27, 16:30
Czy jest ten...?
Pytania i odpowiedzi
Quechtinclan
2022-04-15, 20:54
[Dzień Fanfików 2022] Oneshot Starcie Tyta...
Fanfiki
Ravenna Mens
2022-02-27, 12:02
Titans: Rewritten
Opowiadania i crossovery
For
2022-02-27, 09:15
S03E13 - Purple Rain
Odcinki
Zwinny
2022-01-14, 11:25
[KONKURS!][DEMO] Nightwatch RPG
NightWatch
Kibo
2021-12-22, 13:54
[Urodziny 2021] Eliksir Poprawy Nastroju
Projekty
For
2021-11-17, 00:01
Artykuły
Wywiad - Rachela2003
Różne
For
2022-02-27, 09:05
Młodzi Tytani. Beast Boy - recenzja
Recenzje
For
2021-11-16, 08:25
"Młodzi Tytani. Raven" - recenzja komiksu
Recenzje
TypowySlade
2021-11-14, 22:07
I am not Starfire - recenzja
Streszczenia komiksów
For
2021-07-28, 22:56
Wywiad - Silent
Różne
Rachela2003
2021-02-28, 00:00
Wywiad - Zwinny
Różne
Rachela2003
2021-02-27, 15:56
Wywiad - Ravenna
Różne
Rachela2003
2021-02-27, 15:56
Q&A z Brentonem Thwaitesem

Solklatt: Co lubisz najbardziej we wcielaniu się w Nightwinga?

Brenton: To dobre pytanie. Najbardziej lubię fizyczne wymagania, w szczególności naukę sztuk walki, jego broń oraz branie udziału w tych wielkich, rozbudowanych scenach walki. Uwielbiam je.

Koryxwest: W jaki sposób Dick rozwija się jako lider w porównaniu do sezonu 1 i 2?

Brenton: W pierwszym sezonie widzimy, jak Dick opuszcza Gotham, opuszcza Bruce'a Wayne'a i gniazdo rodzinne, próbuje radzić sobie sam w świecie, szukając swojej tożsamości. W sezonie 2 widzimy, jak porzuca strój Robina i odkrywa swoja nową tożsamość jako Nightwing. W pierwszym i drugim sezonie jest on pełen wad, nie jest perfekcyjny, popełnia błędy i uczy się na nich. W sezonie trzecim widzimy, że pewnie wstępuje w tą nową rolę, ma już lepszy, bardziej klarowny wgląd w swoją moralność, w to jak będzie walczył z przestępczością i w to, co należy zrobić.

xxerica__fusco: Jakie jest twoje najnowsze hobby?

Brenton: Powinienem był pomyśleć nad odpowiedzią zanim zacząłem nagrywać. Cóż, mam półkę pełną książek, których nie przeczytałem i próbuję to zmienić w nowe hobby. Zobaczmy... [tu aktor wskazuje na książki i zaznacza, których nie przeczytał]. I takie jest moje hobby: walka z tymi książkami zanim rozpoczniemy sezon 4. Mam nadzieję, że będziemy kręcić sezon 4.

Marvel_jordan16: Jak to było przeskoczyć z Robina na Nightwinga?

Brenton: Największą różnicą, jaką zobaczycie w sezonie 3 jest fakt, że Grayson jest liderem. Odnalazł swoją pewność siebie w przewodzeniu Tytanom, i wstąpił w rolę Nightwinga pewny nie tylko swojej fizycznej siły, ale także siły psychicznej, którą zawsze chciał posiadać. Zmiana pomiędzy Robinem a Nightwingiem polega na szukaniu swojej tożsamości i w sezonie 3 Dick odnajduje tą tożsamość i odnajduje pewność siebie w byciu Nightwingiem i w innym podejściu do walki z przestępczością.

Dieluvs: Opisz ten sezon w 3 słowach.

Brenton: Powracanie, konfrontacja, pokonywanie. Powracanie do domu, konfrontacja z własnymi strachami i demonami, pokonywanie złoczyńców.

Carollcs_: Jak myślisz, jakiej muzyki słuchał by Dick?

Brenton: Zobaczmy... Myślę, że słuchałby tego [tutaj aktor pokazuje okładkę albumu] Fleetwood Mac lub może... wiecie co? Na pewno słuchałby tego: [tutaj aktor pokazuje okładkę albumu] Aretha's Greatest Hits. Skracając: słuchałby tego, czego słucha Brenton Thwaites, czyli Aretha Franklin, Ray Charles, Percy Sledge.

Cameronmcc01: Ile czasu zajmuje założenie stroju?

Brenton: Na początku wkładanie stroju Robina zajmowało od 20 do 40 minut. Oczywiście zabiera to trochę więcej czasu, bo mamy pas i napierśnik. Zaczynaliśmy od maski i lecieliśmy dalej. W przypadku Nightwinga jest to strój jednoczęściowy, więc najpierw makijażyści pracują z moją maską, co zajmuje około 15 minut, a potem zakładam kostium, co również trwa około 15 minut, czyli podsumowując: pół godziny na wszystko.

Aaliyahs_unique.beauty: Która część filmowania Titans jest twoją ulubioną?

Brenton: Zakładam, że mówimy o sezonie trzecim. Moja ulubiona część podczas nagrywania trzeciego sezonu miała miejsce w lesie, nagrywaliśmy scenę walki odbywającą się w lesie. Wydaje mi się, że był to odcinek czwarty. Walka toczyła się pomiędzy Red Hoodem a Nightwingiem i było w niej coś bardzo nolanowskiego, kojarzyła mi się z tą walką pomiędzy Christianem Bale'em a Liamem Neesonem na lodzie w Batman - Początek. Wiecie, takie mieszanie superbohaterstwa ze superzłoczyństwem w bardzo ładnej okolicy. Było to bardzo ekscytujące. Nie widziałem jeszcze walki, jestem pewny, że wygląda świetnie, zawsze ciągnęło mnie do wizualnej strony tej walki. To była moja ulubiona część kręcenia tego sezonu.

Jayfelow: Czy według ciebie Nightwing mógłby pokonać Batmana w walce?

Brenton: Tak (śmiech). To interesujące pytanie, ponieważ Nightwing jest młodszy i w kwiecie wieku, prawda? Wiecie, mój wiek, walka z przestępcami w moim wieku. Batman jest starszy, już prawie na emeryturze, jest w innym wieku niż Batman, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Więc jeśli mówimy o realiach Titans, to uważam ten pomysł za świetny koncept, ale nie sądzę, by udało się to nam pokazać ze względu na różnicę wieku. W poprzednim sezonie widzieliśmy, jak Dick walczy z Bruce'em i to było naprawdę spoko, bo Bruce uczył Dicka jak wznieść się na wyższy poziom i jak zostać bohaterem, którym jest. Wiecie, to była bardziej walka na poziomie mentor-uczeń, ale tak czy tak, fajnie było ją zobaczyć.

atwomey10: Ile treningu potrzeba było, zanim byłeś gotowy by zagrać Nightwinga?

Brenton: Przed sezonem pierwszym ćwiczyłem na Gold Coast w Australii na planie Aquamana. Pracownicy byli na tyle mili, że pozwolili mi wejść na plan i ćwiczyć z ich niektórymi kaskaderami. To było 2 tygodnie intensywnego treningu, po 4-5 godzin dziennie, gdzie nauczyłem się obsługi kija, escrima, walki wręcz, walki z nożem, a w międzyczasie sam trenowałem kickboxing. A potem już poszło, poprzez ciągłe ćwiczenia na planie, nagrywanie kolejnych sezonów. Nightwing korzysta z wielu akrobatycznych ruchów, z którymi mój kaskader świetnie sobie radzi, jest integralną częścią postaci Nightiwnga. Choreografia i moje ruchy bardzo wyewoluowały od ciągłego powtarzania i ćwiczenia.

Kylaparr_04: Jacy są twoi ulubieni bohaterowie DC?

Brenton: Poza Robinem i Nightwingiem lubię Superboya, ponieważ ma bardzo klarowną fabułę postaci, która jest w połowie dobra, a w połowie zła. Josh świetnie sobie radzi z odgrywaniem roli kogoś, kto ciągle ma problemy z czynieniem dobra. Ta wewnętrzna walka i ta próba bycia częścią Tytanów i słuchania tej dobrej strony jest czymś, co ze mną personalnie rezonuje i uwielbiam to ciągłe napięcie.

Voidtano: Czy otrzymamy w tym sezonie na tyle kontentu związanego z DickKory, by przetrwać zimę?

Brenton: Nie wiem, co masz na myśli. Wydaje mi się, że patrzysz na zły serial w poszukiwaniu kontentu, który pozwoli ci przetrwać twój rodzaj zimy (śmiech). Co mogę na to odpowiedzieć? Tak. Wydaje mi się, że czeka was cały sezon pełen kontentu dotyczącego DickKory.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

  Ankieta
  Czy weźmiesz udział w Dniu Fanfików?

  Oczywiście!
  40% [2 głosy]
  Postaram się wpaść
  60% [3 głosy]
  Niestety nie :(
  0% [0 głosów]
  Ogółem głosów: 5
  Musisz się zalogować, aby zagłosować.
  Rozpoczęto: 2022-02-21

  Archiwum ankiet
  Wideo
  Jinx - Lavenders
  AMV
  DC Heroes & Villains | Teaser
  Zwiastuny i zapowiedzi
  Harley Quinn teaser
  Zwiastuny i zapowiedzi
  Catwoman: Hunted | Trailer | Warner Bros. Entertainment
  Zwiastuny i zapowiedzi
  Batman: Caped Crusader Behind-the-Scenes Look
  Zwiastuny i zapowiedzi
  Blogi
  2. Poszukiwanie
  Titans: Rewritten
  For
  2022-02-27, 08:06
  Gdy śpiewają kruki - Red X i Raven
  Międzyżycie
  For
  2022-02-27, 08:06
  28. KONIEC JĘZYKA ZA PRZEWODNIKA
  Kruczy umysł - Młodzi Tytani
  Ravenna Mens
  2022-02-10, 21:40
  Chrząszcz i Mandragora
  Międzyżycie
  For
  2022-01-17, 09:20
  27. (NO) CONTROL
  Kruczy umysł - Młodzi Tytani
  Ravenna Mens
  2021-12-09, 19:38
  Kalendarz

  Brak wydarzeń.

  Ostatnie komentarze