Reklama
Uwaga!!! Ta podstrona ma charakter archiwalny i niedługo zostanie zastąpiona aktualną wersją.
 
 
 
Reklama

Na stronie dostępne są 3 miejsca przeznaczone do celów reklamowych. Są to: panel powitalny, panel elite oraz dział linki (w razie zapotrzebowania poszerzymy pola reklamowe o kolejne panele). W tych właśnie miejscach po obustronnym porozumieniu umieszczamy reklamy stron tematycznie związanych z serwisem. Wszystkie reklamy w serwisie realizowane są bezpłatnie.

Jak zareklamować swoją stronę?

Reklama w serwisie polega na obustronnej wymianie bannerów, buttonów lub odnośników. Oznacza to, że strona ubiegająca się o reklamę w serwisie jednocześnie zobowiązuje się umieścić reklamę naszego serwisu, o podobnym charakterze. Ten warunek będzie co jakiś czas weryfikowany i w przypadku jego naruszenia, automatycznie przyznana reklama zostanie usunięta. Aby ubiegać się o reklamę wystarczy wysłać wiadomość za pomocą działu kontakt, o treści scharakteryzowanej poniżej w sekcji FORMULARZ.

UWAGA: W momencie wysyłania wniosku reklama serwisu musi być widoczna na stronie, która się o nią ubiega! Jeśli decyzja o wymianie zostanie rozpatrzona negatywnie, reklamę będzie można usunąć.

Warunki, które strona musi spełniać:

Strona ubiegająca się o reklamę musi spełniać poniższe warunki:
  1. Zgodność tematyczna, z serwisem,
  2. Brak treści niecenzuralnych i niedozwolonych,
  3. Przyzwoity poziom merytoryczny i wizualny,
  4. Częste aktualizacje,
  5. Umiarkowana odwiedzalność,
  6. W momencie wysyłania wniosku, musi w treści zawierać reklamę serwisu.
Jeśli Twoja strona spełnia powyższe warunki, lub nie jesteś pewien czy je spełnia, wyślij wiadomość za pomocą działu kontakt, a osoba odpowiedzialna za dodawanie nowych reklam zweryfikuje Twój wniosek i wyśle odpowiedz. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia decyzji reklama zostanie wstawiona natychmiast.

Formularz

Treść wiadomości jaką należy wysłać:
(Skopiuj i wklej w dziale kontakt oraz uzupełnij informacje podane w nawiasach)UWAGA: W razie wątpliwości powstałe pytania prosimy również wysyłać za pomocą działu kontakt.

Wymiana

Z poniżej pokazanych bannerów/buttonów wybież jeden i wklej jego kod na swoją stronę.

titansgo.pl
titansgo.pl

titansgo.pl
titansgo.pl

titansgo.pl
titansgo.pl

titansgo.pl
titansgo.pl

titansgo.pl
titansgo.pl

titansgo.pl
titansgo.pl

titansgo.pl
titansgo.pl