Nawigacja
Artykuły: Recenzje
"Młodzi Tytani. Raven" - recenzja komiksu

Kiedy człowiek słyszy o tym, że DC stworzyło serię powieści graficznych dla nastolatków, ma pewne obawy, zwłaszcza jeśli przypomni sobie o istnieniu takich potworków, jak „I’m not Starfire” czy „Gotham High”, gdzie ciężko było nie odnieść wrażenia, że autorzy nie do końca rozumieją target w który celują. Na całe szczęście w przypadku komiksu „Młodzi Tytani. Raven” jest zupełnie inaczej. Autorzy – Kami Garcia i Gabriel Piccolo zadbali o to, by ten tytuł był dobrą opowieścią o nastolatkach dla nastolatków i nie tylko. Ale zacznijmy od początku.

moje z ig


Młodzi Tytani. Beast Boy - recenzja

Młodzi Tytani: Beast Boy to drugi tom o Tytanach, który wyszedł spod pióra Garcii w ramach cyklu DC Powieść graficzna 13+. Znajomość historii zawartej w Młodzi Tytani: Raven nie jest potrzebna, by czerpać przyjemność z czytania Beast Boy’a. Choć jeśli sięgnięcie po tę część, z pewnością pokusicie się o nadrobienie zaległości :).


Młodzi Tytani. Beast Boy kocha Raven

Beast Boy kocha Raven to trzecia już część z cyklu DC Powieść Graficzna 13+, która dotyczy Tytanów. W przeciwieństwie do poprzednich komiksów, które można było czytać niezależnie od siebie, BB kocha Raven wymaga lektury dwóch poprzednich tomów, by zrozumieć dobrze fabułę. Z tego względu recenzja może zawierać drobne spoilery, postaram się jednak nie popsuć wam lektury :).