Ale ja się nie spinam, i tak samo jak my rosną osoby które kilka lat temu były dziećmi. Mam akurat trochę czasu i chciałem go poświęcić na artykuły, ale jest odzew paru osób i jak pamiętamy to nigdy nie była najpopularniejsza część serwisu dlatego też niestety sobie podaruję różne materiały chyba, że i odzew będzie większy.
Wytłumaczenie jest proste - wszyscy jesteśmy starsi o te kilka/kilkanaście lat od czasu kiedy pisaliśmy blogi o Tytanach i zwyczajnie mamy dzisiaj inne problemy na głowie. Dlatego właśnie uważam, że nie ma co się z tego powodu spinać i powinniśmy serwis traktować raczej jako miejsce do relaksu i zaglądania z ciekawości.
Dziękuję bardzo 
Powodzenia na maturze, dasz radę 
Ja idę na studia w tym roku
. O ile zdam matmę na maturze 
Studia mogą od siebie się różnić zupełnie wszystkim i jeden kierunek może okazać się spełnieniem marzeń, a drugi stratą czasu. Wszystko zależy od nastawienia, ludzi no i trzeba się szykować na ciężką naukę bo to jednak nie przelewki już.
Mi się wydaje że ludzi nie ma już od dłuższego czasu, Titans też nie przyniosło wielkiego zainteresowania, a prawda jest taka, że zawsze znajdzie się wytłumaczenie - A to studia/sesja/ferie zimowe/święta/wielkanoc/wakacje/wrzesień i powrót do szkoły itd. więc wybaczcie nutkę pesymizmu jednak myślę że zainteresowanie jest po prostu zbyt małe by robić cokolwiek. 
W porównaniu z liceum studia są super <3 mniej zajęć, bardziej nakierowane na to, co sobie wybierzesz, no i czasem na zaliczenie trzeba zrobić planszówkę lub obalić dyktaturę 
Brzmi ciekawie
Może powinnam rozważyć oblanie klasy, czy coś. 
Wyobraź sobie, że zamiast kartkówek itp masz po jednym wielkim sprawdzianie z każdego przedmiotu, a to wszystko upchnięte na dwa ostatnie tygodnie stycznia. Mniej więcej tak wygląda sesja. Chyba, że jesteś na humanistyce, wtedy masz 1 egzamin i baaardzo dużo różnych prac pisemnych do napisania, też w dwa tygodnie 
To też jest możliwe. U mnie ferie zaczynają się za tydzień więc jakoś o nich nie pomyślałam, a na studiach jeszcze nie jestem, więc określenie "sesja" jest dla mnie niezrozumiałym pojęciem (podejrzewam, że niedługo będę tęsknić za tym staniem)
Podejrzewam, że ma to związek nie tyle z sezonem, a z początkiem ferii w niektórych województwach oraz zbliżającą się sesją dla większości studentów 
Podtrzymajmy więc w kilka osób dyskusję, może się ktoś jeszcze dołączy 
Wyludnił się serwis chwilowo, to fakt, ale pewnie dlatego, że pierwszy sezon "Titans" się skończył i wszyscy podejrzewają, że nie będzie nic nowego. Sama mam tak, że przez pewien czas wchodzę regularnie, potem robię przerwę, a kiedy wracam i znajdę coś ciekawego, to zaostaję na dłużej 
Ja obejrzałam już 3 pierwsze odcinki. Zapowiada się ciekawie, ale najbardziej do gustu przypadł mi jednak sezon 1. Zwinny, rób. To, że nikt się nie odzywa, nie znaczy, że nikt nie ogląda/czyta.
Co tak martwo tutaj? No naprawdę szkoda mi robić cokolwiek bo nie ma dla kogo 
Polecam osobiście 4 odcinek z Harperami i Dickiem XD MISTRZOSTWO.
Nie nie, miałem na myśli dział wideo i regularne newsy
odcinki wychodzą w każdy piątek i jest ich od razu 3 więc też łatwiej będzie z recenzjami.
Właśnie , a Wy odczuwaliście kiedyś tę nutkę rywalizacji między fanami TT i YJ? Porównywanie, wymyślanie kto z kim by wygrał, walka między DickKory i DickBabs i wiele innych? Ja, szczerze mówiąc, bawiłam się kiedyś w te gierki i ostatecznie zraziłam się do YJ.
Co do YJ, Galaxy założyła temat i myślę, że newsy oraz linki do odcinków w temacie (później w dziale wideo, jesli będzie możliwość) w zupełności wystarczą. Chyba nie ma tym razem potrzeby robić czegoś większego jak strona z Titans (o ile to miałeś oczywiście na myśli), tym bardziej, że to już nie Tytani 