Teen Titans #17

Teen Titans #17

Tytuł komiksu: Titans of Tomorrow – Big Brothers and Sisters (Część I/III)
Data wydania: Grudzień 2004 (USA)
Scenariusz i rysunki: Geoff Johns
Kolor: Jeromy Cox
Tusz: Mario Alquiza
Liternictwo: Comicraft
Ilość stron: 25

Tuż po powrocie z przygody w 31 wieku, Teen Titans stwierdzają, że wylądowali oni na niewłaściwej linii czasowej, znajdując się w efekcie 10 lat bardziej w przyszłość niż powinni. Okazuje się, że teraz komisarzem Gotham City jest Rene Montoya, ale emerytowany James Gordon wciąż pomaga policji, gdy tylko znajdzie taką okazję. Bruce Wayne nie jest już Batmanem, a jego rolę przejął Tim Drake. Tim ma zupełnie inne poglądy od swojego poprzednika – nie widzi on nic złego w zabijaniu przestępców z broni palnej, jak też zrobił z córką Jokera, Duelą Dent.

Teen Titans spotykają swoje przyszłe wcielenia, którymi są Batman, Superman, Dark Raven, Wonder Woman, Flash i nowa członkini zwana Aquawoman. Titans decydują się na to, aby pomóc Teen Titans w powrocie do swoich czasów. Zapraszają ich też aby spędzić noc w Titans Tower. Nie wiedzą jednak, że ich przyszłe wersje zdołały schwytać Deathstroke’a, którego teraz trzymają w piwnicy. Superman przez przypadek właśnie ściął ramię Deathstroke’a swoimi promieniami z oczu.

Ciekawostki

  • Flashem przedstawionym w tym numerze jest Bart Allen i nie powinien być on mylony z Walterem Westem, poprzednią wersją współczesnego Flasha.
  • Superboy przechodzi obok portretu na którym widnieje kobieta, popidasna jako „Speedy”. Chodzi o Mię Dearden, która wstąpi do Tytanów w #21 numerze.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?