Teen Titans #15

BB&Girls IIITytuł komiksu: Beast Boy & Girls (Część III/III)
Data wydania: Listopad 2004 (USA)
Scenariusz i rysunki: Geoff Johns
Kolor: Jeromy Cox
Tusz: Tom Grummett
Liternictwo: Comicraft
Ilość stron: 25

Doktor Register podaje Bestii środek uspokajający, który po chwili powoduje jego stratę przytomności. Samuel uważa, że struktura genów Garfielda jest idealna, aby wyleczyć infekcję Sakutii. Całkiem niespodziewanie do pomieszczenia dostaje się Cyborg, który rozpoczyna walkę przeciwko doktorowi. Register zmienia się w węża i ucieka.

W międzyczasie, Wonder Girl została mistycznie przeniesiona do zbrojowni greckiego Boga, Aresa. Ares zachęca ją do doskonalenia swoich umiejętności z lassem i ostrzega, że już wkrótce może nadejść trudny okres, który diametralnie zmieni jej życie.

Na ulicach San Francisco pojawia się rozszalały Tyranozaur, którym okazuje się Samuel Register. Beast Boy uświadamia sobie, że aby go powstrzymać musi odzyskać swoje moce. Udaje mu się przekonać doktora Rovina, aby ten wstrzyknął mu ponownie próbkę infekcji Sakutii. Dzięki temu Garfield odzyskuje swoje moce.

Logan podobnie jak Register, przemienia się w Tyranozaura i rozpoczyna przeciw niemu walkę. Przy pierwszej nadarzającej się okazji przyjmuje postać wielkiego pająka i zatrzymuje Registera dawką jadu.

Później, Garfield w normalnej formie rozprzestrzenia lekarstwo na Sakutię w powietrzu. Do następnego dnia każdy mieszkaniec miasta, który był zarażony wraca do swojej normalnej formy – włączając w to Samuela.

Jest 31 wiek, Brainiac 5 z Legionu Superherosów wysyła Superboya przez portal do przeszłości. Bohater ląduje w 21 wieku…

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]