Teen Titans #14

TTv3 #14Tytuł komiksu: Beast Boy & Girls (Część II/III)
Data wydania: Październik 2004 (USA)
Scenariusz i rysunki: Geoff Johns
Kolor: Jeromy Cox
Tusz: Tom Grummett
Liternictwo: Comicraft
Ilość stron: 25

Rzadka choroba znana jako Sakutia znalazła się w powietrzu zarażając kilkadziesiąt dzieci. Wirus, który podziałał na Beast Boya, posiada efekty uboczne i w rezultacie odbiera mu jego moce i wygląd. Doktor Rovin decyduje się na zbadanie Garfielda i odnosi go do specjalisty – Samuela Registera. Logan pamięta go odkąd był małym chłopcem.

Tymczasem Superboy leci w kierunku Gotham City. W mieście udaje mu się znaleźć Tima Drake’a , który oznajmia mu, że jest już „emerytowanym” Robinem. Tim nie ma zamiaru nadal prowadzić życia bohatera i chce żyć jak normalny nastolatek. Superboy nie zatwierdzi nowego Robina i jest przekonany, że Drake nie jest gotów na opuszczenie bohaterstwa.

Wracając do Kalifornii, reszta Tytanów udaje się do San Francisco próbując uspokoić wszystkie ofiary Sakutii, które teraz zmierzają do centrum miasta.

W tym czasie doktor Samuel przybywa do szpitala Św. Lucasa, gdzie prywatnie konsultuje się z Beast Boyem. Okazuje się, że nosicielem nie jest Gar, a sam Register. Po chwili doktor odsłania na swojej twarzy fioletowe łuski i potwierdza, że on sam jest nosicielem.

Rilla 2012-05-23, 21:12
Fajne Bestia ;)
olgonator 2015-03-20, 19:38
Gdzie pobiore ten komiks ?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?