Teen Titans #11

TT #11Tytuł komiksu: Raven Rising (Część II/III)
Data wydania: Lipiec 2004 (USA)
Scenariusz i rysunki: Geoff Johns i Mike McKone
Kolor: Jeromy Cox
Tusz: Mario Alquiza
Liternictwo: Comicraft
Ilość stron: 25

Tytani spadają w ciemną przepaść, w podziemiach Church of Blood. Wiele z nich jest rozdzielonych i teraz Tytanom przyjdzie osobno znaleźć drogę powrotu.

Robin i Starfire będą chcieli odnaleźć drogę, podążając za Deathstrokiem i Ravager. Dwójka ich zauważa po czym Deathstroke proponuje im układ – jest on jedyną osobą zdolną przejść przez te labirynty, więc pomoże Tytanom z powrotem na powierzchnię, ale pod warunkiem, że w zamian dostarczą im Raven. Starfire zgadza się na taki układ…

Czwórka powraca do Kultu Krwi. Brother Blood właśnie rozprawia się z innymi Tytanami. Zdołał już „zasmakować” siły Superboya, więc teraz rusza do ataku na Cyborga. Przegryza mu żyły, ale jest zniesmaczony w tym, że zamiast krwi, w Victorze Stone płynie… olej syntetyczny.

Brat Krwi zdekoncentrował się na tyle, aby dać Beast Boy’owi wolne pole działania. Ze zwierzęcia zamienił się w swoją ludzką postać i po chwili ratuje Raven. „Azarathka” powiadamia Tytana o tym, że jej moce są o wiele mniejsze bez kamienia szlachetnego.

Deathstroke podkradał się z bliska i był gotów do ataku. Na całe szczęście, uniemożliwiła mu to Starfire, która nie miała najmniejszego zamiaru oddawać Raven w jego ręce. Przestępca szybko sięgnął po strzelbę i właśnie w momencie gdy miał nacisnąć za spust, Raven wchłania wszystkich do swojej duszy. Wszyscy znaleźli się w ciemności, a nad nimi ukazał się Jericho zawiadamiający o zemście, której dokona na swoim ojcu…

Cytaty

„Mam zamiar pomóc w zakończeniu tego świata” – Raven

Rilla 2012-03-21, 15:01
Świetne. O, z ust Raven takie słowa? Fajne, naprawdę. Az żal ze nie ma tego po polsku, nieporozumienie jakieś Raven :-/
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?