Teen Titans #07

Teen Titans

Tytuł komiksu: Wednesday (Środa)
Data wydania: Marzec 2004 (USA)
Scenariusz i rysunki: Geoff Johns i Mike McKone
Kolor: Jeromy Cox
Tusz: Nelson/Grummett
Liternictwo: Comicraft
Ilość stron: 25

Slade Wilson zwiedza grób swojego dawnego przyjaciela, Wintergreena. Rozmyślając nad działaniami Tytanów i Jericha wykazuje złość i ból z ostatnich wydarzeń, które doprowadziły do śmierci przyjaciela. Niewiele później u boku Slade’a znajduje się jego córka, Rose. Dziewczyna decyduje się wspierać ojca w przejściu przez te traumatyczne wydarzenia. Po chwili chwyta go za rękę i razem opuszczają cmentarz aby udać się lotem do Phoenix.

Do Teen Titans powraca Beast Boy. Od razu spotyka Victore’a Stone’a i razem rozmyślają nad Jerichem. Dwójka zdaje sobie sprawę, że aby dowiedzieć się prawdy będą musieli poprosić o pomoc Raven.

Liceum Smallville. Conner Kent został niedawno przyłapany na wagarach i w ramach kary musiał zostać po lekcjach. Po pewnym czasie wreszcie wychodzi ze szkoły i napotyka się na Clarka. Superman prosi go o rozmowę. Dwójka rozmawia o tożsamości młodszego Kenta, który musi żyć w cieniu swojego mentora. Clark przeprasza swojego podopiecznego za niedawną interwencję Ligi Sprawiedliwych i zleca Superboyowi nowe zadanie – zajęcie się psem Krypto! Conner nie jest zbyt chętny na opiekowanie się zwierzakiem, ale w końcu przyjmuje propozycję.

Keystone City. Kid Flash ściga Trickstera. Oszust próbuje uciec swoim samochodem, ale szybkość Allena pozwala na szybkie uporanie się z przestępcą i pokonanie go.

W Gotham City, Tim Drake ma za zadanie zastanowić się kim zostanie w przyszłości. Chłopak ma wiele wątpliwości i nie może postawić sobie konkretnej odpowiedzi, ale jedno jest pewne – na pewno nie będzie chciał zostać Batmanem.

Gateway City, Elias School. Helena Sandsmark próbuje swoich sił w przekonaniu dyrektorki uczelni, że zapisanie Cassie do szkoły nie sprawi większych problemów w związku z jej prawdziwą tożsamością. Dyrektorka odmawia gdyż uczęszczanie superbohaterki na zajęciach szkolnych mogłoby przysporzyć kłopotów. Pomoc niespodziewanie nadchodzi ze strony Cissie King. Dzięki szantażowi ze strony byłej Arowette udaje się przekonać dyrektorkę do wysłuchania Sandsmarki.

Ola26 2011-11-03, 19:13
ciekawy numer
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?