Teen Titans #03

Teen Titans 3
Tytuł komiksu: A Kid's Game
Data wydania: Listopad 2003 (USA)
Scenariusz i rysunki: Geoff Johns i Mike McKone
Kolor: Jeromy Cox
Tusz: Marlo Alquiza
Liternictwo: Comicraft
Ilość stron: 25

Po usłyszeniu odgłosu strzału Cyborg kieruje się do środka więzienia, które jest bliskie runięcia. Na miejscu znajduje rannego Impulse’a i zabiera go do szpitala. Bart teraz będzie musiał przejść ważną operację kolana, która może zadecydować o odzyskaniu pełnej sprawności nogi.

Wieża Tytanów. Superboy i Wonder Girl nie należą do wtajemniczonych w całą sprawę i żądają wyjaśnień. Jako jedyni nie wiedzą kim jest przestępca, który postrzelił Barta, a tym samym jasno dają do zrozumienia, że chcą rewanżu. Do dyskusji wtrąca się Starfire i ze spraw bezpieczeństwa odradza im walkę ze Slade’m. Stwierdza, że teraz stanowi zbyt duże zagrożenie dla Teen Titans. Po chwili popiera ją Tim aby zapobiec niepotrzebnej kłótni. Jednak czując napięcie i irytację ze strony zespołu, sam Robin udaje się na górne piętro i po chwili urządza ucieczkę z wieży razem z Cassie i Connerem. Po chwili trójka bohaterów udaje się w odwiedzinach do Barta.

W małym kościele w Phoenix, zwanym Saint Sebastian zgromadza się Kult Krwi. Nowi członkowie i sprzymierzeńcy Brata Krwiaka są ustawieni wokół basenu wypełnionego krwią z którego po chwili wynurza się siedemnastoletnia dziewczyna o znajomym wyglądzie…

Cyborg i Beast Boy zauważają na dachu szpitala tajemniczą postać. Po chwili udają się na górę budynku aby dokładniej to sprawdzić. Okazuje się, że czekał na nich Deathstroke, który natychmiast przystępuje do ataku. Teen Titans nie mogą stracić takiej szansy na schwytanie przestępcy i ruszają do walki. Podczas starcia maska złoczyńcy upada na ziemię. Oczom Victora i Garfielda ukazuje się znajoma twarz i ku ich zdumieniu za maską nie krył się Slade. Z przerażeniem rozpoznają ich byłego przyjaciela. Po chwili osobnik wykrzykuje „Jestem Jericho!”.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?