League of Shadows

(ARTYKUŁ NIEAKTUALIZOWANY)

Infinity IslandLeague of Shadows

League of Shadows jest przestępczą i terrorystyczną organizacją prowadzoną przez Ra’sa al Ghul’a. Specjalizuje się ona w szantażu, manipulacji i pośrednictwie mocy. Jednym z najważniejszych członków organizacji jest Sensei. Wśród ich ludzi znajduje się wielu zabójców, w tym Cheshire. Ich siedziba położona jest na Infinity Island we Wschodnio-karaibskiej strefie czasowej.

Liga Cieni wchodzi w skład The Light.

Historia

Po incydencie w Cadmusie, Światło zaczęło zabijać ludzi biznesu zaangażowanych w projekcie Cadmusa, tak aby usunąć każdy ślad, który mógłby do nich doprowadzić. 8 lipca Sensei zlecił zabójstwo Seleny Gonzalez, nie wiedząc, że Robin dowiedział się, że jest ona jednym z prawdopodobnych celów Ligi Cieni. Doprowadziło to do konfliktu pomiędzy Black Spiderem i Hookiem a Kid Flashem, Aqualadem i Robinem.

League of Shadows porwało Dr. Serling Roquette i zmusiło ją do stworzenia broni Nano-robotowej . Broń ta, nazywana „The Fog” jest w stanie przejść przez największe zabezpieczenia i wykraść tajne plany z komputerów. Po tym jak Roquette została uratowana przez Czerwoną Strzałę , Liga wysłała Cheshire żeby zabić dwójkę i zarazem zapobiec stworzeniu wirusów informatycznych będących w stanie zainfekować i zatrzymać The Fog. Cheshire zdołała pokonać bohaterów Young Justice, ale było za późno aby zapobiec Roquette załadowaniu wirusa. W takich okolicznościach zabójczyni zdecydowała się na pozostawienie Serling przy życiu, ponieważ mogłaby się znów przydać Lidze Cieni w przyszłości. Zanim jednak broń została zainfekowana, z sukcesem wysłała informacje do LoS wykradzione w Miami Beach University i laboratorium STAR. W ten sposób otrzymali oni dane dla następnego celu, Wayne Tech.

Członkowie

Ra's al GhulRa’s al Ghul  SenseiSensei CheshireCheshire

SportsmasterSportsmaster

Professor OjoProfessor Ojo
HookHook Black Spider Black Spider      

                                                                                                                                                               


Powyższe obrazki mogą zawierać odnośniki do innych artykułów. Materiał będzie aktualizowany. Artykuł zredagowany na podstawie informacji z youngjustice.wikia.com.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?