Cyborg Girl


Myśleliście, że nic Was już nie zaskoczy? I tu się mylicie! Bo ilu z Was może śmiało powiedzieć, że miało pojęcie o istnieniu żeńskiej wersji Cyborga?

W czasie wydania pierwszej serii serialu animowanego Justice League na DVD, jednym z dodatków był odcinek specjalny w którym pojawili się Robin, Impuls oraz... Cyborg Girl. Występ żeńskiego odpowiednika Cyborga był pomysłem Glena Murakami'ego (producenta Teen Titans) i został "wymuszony" ze względu na odmowę DC w kwestii crossoveru na linii Justice League/Teen Titans

Co ciekawe sama postać istniała również w komiksach, chociaż nie można powiedzieć na jej temat zbyt wiele. Wiadomo, że nazywała się Le Tonya Charles i była wnuczką Sary Charles, która pomogła w ocaleniu Cyborga po wypadku i została jego drugą połówką. Pod wpływem zażycia narkotyku Tar, Tonya straciła znaczną część ciała i była w poważnym zagrożeniu życia. Została ocalona przez swoją ciotkę w podobny sposób jak sam Cyborg – czyli aplikując cybernetyczną zbroję.

Niestety jako Cyborg Girl wkroczyła na ścieżkę zła i weszła w skład takich zespołów jak Villain Incorporated czy Cyborg Revenge Squad. Stawiała czoła głównie Wonder Woman oraz Justice League. W komiksach pojawiała się sporadycznie i zaliczyła raptem 15 występów. Jej wersja w kreskówce przedstawiała się następująco:

  

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]