Młodzi Tyrani

Młodzi Tyrani to złowieszcza wersja Młodych Tytanów z else-worldu (innej rzeczywistości) działająca jako grupa przestępcza. Drużyna składa się z Red Robina, Red Raven, Tempesta (Aqualad), Arsenala (Speedy) oraz Blackfire (Kometa, siostra Gwiazdki).

Jej członkowie na codzień szerzą zło w alternatywnym Jump City i są znani ze swojej tyranii, okrucieństwa i sadyzmu, nie mając kompletnie żadnego respektu dla prawa. Na szczęście czoła gotowe jest im stawić Bractwo Sprawiedliwości (przeciwność Bractwa Zła).

W serii komiksowej Teen Titans Go! bazującej na serialu z 2003 roku, w numerze 48, Młodzi Tytani natykają się na Młodych Tyranów, gdy Raven próbuje odesłać Killowata do swojego świata. Multiwersum jednak szwankuje i w rezultacie bohater zostaje odesłany do innego uniwersum. Tytani otwierają nowy portal i ruszają mu na pomoc. Właśnie wtedy obie drużyny na siebie trafiają i dochodzi do walki. Tyrani są bezwględni i zyskują przewagę, jednak okazuje się, że Kometa to tak naprawdę szpieg Bractwa Sprawiedliwości i w właściwym momencie dzięki niej drużyna zostaje wezwana. Koniec końców, Bractwo Sprawiedliwości i Młodzi Tytani pokonują przeciwników, a Killowat wraca cały w jednym kawałku.

Historia miała miejsce w #48 serii Teen Titans Go! i nie jest dostępna w Polsce, jako iż komiks został anulowany po 3 tomach (15 numerów) ze względu na słabą sprzedaż.

Gwiazdeczka 2015-04-08, 18:15
Gdy tylko zobaczyłam samą miniaturkę, to przypomniałam sobie, że o nich chodzi! Gwiazdka :D Zapomniałam kompletnie Bestia ;)
starfirerobin 2015-04-08, 18:27
Ja chcę ten komiksRobin :)
TypowySlade 2015-04-10, 17:54
W takim razie w alternatywnej rzeczywistości Slade jest po stronie dobra. Mój image poszedł w p**du!Cyborg -_-
Inugami 2015-04-12, 00:18
Ciekawe...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [4 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]