Lista blogów
Rachel i Garfield - Blog
http://ravenibestia-teentitans.blog.pl/

Czy miłość naprawdę przezwycięży wszystko?

Młodzi Tytani - Bestia
http://teentitans-beastboy.blog.pl/

Nowa burzliwa miłość, ta sama wieża, ci sami przyjaciele, ale inne... trochę bardziej kontrowersyjne życie Garfielda Logana.

Od tego są przyjaciele...
http://robin-raven-przyjazn.blogspot.com

,,Kiedyś twoje serce będzie błyszczeć i poskromi czarną furię wewnątrz Ciebie. To będzie zwycięstwo" ~ RHatO

DiarySlade
http://diaryslade.blog.pl/

Historyjki o Slade:) Serdecznie zapraszam:D

Teen Titans - BBRae
http://teentitans-bbrae.blog.pl/

Toksyczna miłość, która napotyka wiele przeszkód na swojej drodze... Ale nadal jest miłością. Miłością prawdziwą. Wzloty, zwątpienia i upadki czynią ją coraz silniejszą. Historia związku Raven i Bestii.

Teen Titans Forever.
http://susan-teentitans.blog.pl/

Typowe życie Tytanów, z wyjątkiem jednego ale, które nosi imię Susan Wilson

Diary Of Gwiazdka
http://diaryofgwiazdka.blogspot.com/

Blog pisany jest ze strony Gwiazdki. Pełna przygód, romansu i dramatyzmu historia, której nie brakuje kryminalistów.

W innej rzeczywistości...
http://in-another-reality.blogspot.com/

Spójrz, broń. Leży na gładkiej powierzchni stołu. Sięgnij po nią bladymi dłońmi. Wymień przestarzały magazynek i pociągnij za metalowy spust... ,,Nie, nie w moim przypadku." Słyszysz krzyk. Piskliwy głosik małej dziewczynki. Obie leżycie w ciemnej otchłani. Otula was gęstą pierzyną... Krzycz, wrzeszcz na całe gardło! ,,Nie. Nie w moim przypadku." Patrz, krwawisz. Zabijam Cię... Cięcia chłodnym ostrzem. Kolejne, kolejne, kolejne. Kałuża szkarłatu leży już na podłodze. Nie masz dość? ,,Mam." Srebrzysty miecz leży kilka metrów dalej. Na wyciągnięcie ręki... ,,Nie, nie skusisz mnie." W takim razie co zrobisz? ,,Ucieknę." Gdzie? ,,Do jasności, blasku światła..." Ja Cię tu zatrzymam. Przyzwyczaję do używania żaru ognia. Będziesz nim zionąć codziennie. Nie postawisz się światu. Trzeba się przystosować... ,,Postawię!" Jak, skoro Twoje oczy przysłania czerń?

Terra
http://terra2.blog.pl/

Nowy blog o Teen Titans

Murderous Game
http://we-cannot-exist.blogspot.com/

Przeniosłam starego bloga (susan.teentitans.blog.pl) na nowy adres przez ostatnie onetowe rewolucje. Ukaże się na nim zakończenie historii

Teen Titans
http://teentitans-rachel.blogspot.com

Zło dobrem zwyciężaj
https://titansfuture.blogspot.com/

Akcja dzieje się kilkanaście lat po wydarzeniach z kreskówki, gdzie nasi Tytani są już dorośli i każdy z nich ma własne życie. Jednak gdy ich wspólny wróg wraca, znów muszą walczyć u swego boku. Wszystko widzimy z perspektywy Robina, który porzucił superbohaterskie życie dla swojej nowej rodziny.

Kruczy umysł - Młodzi Tytani
http://kruczy-umysl-tt.blogspot.com/

Dziecko co wyjdzie z płomieni W portal się przemieni Osiemnasta wiosna kres świata zwiastuje Zagładę świata przodków spowoduje A ojciec klejnotu stanie się królem Raven przybywa na Ziemię, by wraz z Tytanami podjąć walkę ze złem. Problem sięga jednak znacznie głębiej i szala zwycięstwa przechyla się ku ciemności, gdy do gry wchodzą wewnętrzne demony Rachel, a także sam piekielny władca, który stanowi nieznane dotąd ludziom zagrożenie. Jak młodzi bohaterowie poradzą sobie ze wszystkimi problemami, jakie niosą ze sobą zarówno zwyczajne życie, jak i niestrudzona walka ze złem? Czy ostatecznie zapanuje światłość? Czy może wszystko pogrąży się w nieprzeniknionym mroku?

Prolog
https://mlodzitytanidejavu.blogspot.com/

Prolog do fanfików na temat Młodych Tytanów

1. Sen zbudowany z luster. Rozdział pierwszy.
https://mlodzitytanidejavu.blogspot.com/2021/04/1-sen-zbudowany-z-luster-rozdzia.html

Młodzi Tytani zostają przeniesieni do alternatywnego świata.

Titans: Rewritten
https://titans-rewritten.blogspot.com/

Dick Grayson już dawno porzucił strój Robina. Teraz próbuje ułożyć swoje życie na nowo z dala od Gotham i superbohaterskich akcji jako policyjny detektyw w Detroit. Wszystko komplikuje się, kiedy zostaje wysłany do zbadania tajemniczej sceny morderstwa. Na jego drodze staje młoda dziewczyna, wokół której dzieją się niesamowite rzeczy.