Lista blogów
Pamiętnik Kosmitki
http://www.pamietnik-kosmitki.blog.onet.pl

Historia opowiada o kosmitce Gwiazdce, która po dość nieciekawym incydencje z siostrą, przylatuję na planetę zwaną Ziemia. Blog opowiada o przygodach w nowym domu i nowych przyjaciołach. Zapraszam :)

Ukryta miłość...
http://pieklo-wojny.blog.onet.pl/

Świat Jinx
http://www.teentitansjinx.blogspot.com

Życie z Gizmem i Mamutem na karku nie jest takie proste. Zwłaszcza, że ci idioci niczego nie zauważają. Czy w obliczu zagrożenia Jinx będzie gotowa sprzymierzyć się z Tytanami? Jej reakcji łatwo się domyślić. Okoliczności jednak zmuszą ją do zmiany zdania...

Gwiazdka -rozdział 4
http://starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl/

Zapraszam!(1 i 2 rozdział na http://starfire-gwiazdka.bloog.pl/)

MEMORABLE-FRIEND.
http://memorable-friend.blog.onet.pl

...

Tajna misja panny X
http://ja-to-ja-czyli-ja.blogspot.com

Ekhem, Jinx bierze się za coś nowego - mianowicie, opowiadanie szpiegowskie! Zajrzyjcie ;)

Świat Według Teen Titans
http://www.swiat-wedlug-tt.blogspot.com

Czyli świat Tytanów i świat beztroskiego Deathstroke'a!

Joke on Me
http://joke-on-me.blog.onet.pl

Tytani kontra świat, który stanął nagle przeciwko nim. Pora dorosnąć, pora zawrzeć niewygodne sojusze, pora by grunt spłynął krwią. Crossover z Batmanem.

Aktualny blog o Kirze
http://www.kira.titansgo.pl

Kira to typowa blondyna, która w zestawie ma przystojnego chłopaka. Różni ją tylko kilka rzeczy: jej ojciec jest w śpiączce przez drużynę super-łotrów, jej chłopak jest Robinem a jej samej zostały przekazane moce ognia przekazane przez tajemniczego księcia z planety Sirkan. Co dalej?

Dobrze widzi się tylko sercem
http://nie-ufaj-slowom.blogspot.com/

Teen Titans
http://teentians.blog.pl/

Blog poświęcony Młodym Tytanom.

Diary Of Five - Know My Secrets
http://diaryofpinkassassin.blogspot.com/

Megan
http://teentitans-megan.blogspot.com/

Poznaj historię cichej zabójczyni, wychowanej przez samotność, krzyk i cierpienie, wyszkolonej wśród najpotężniejszej organizacji na świecie. Zostawia za sobą krwawą ścieżkę i pali mosty, nie bojąc się niczego. Przyjdzie jej jednak zmierzyć się z nieznanym, gdy ktoś wyciągnie niewłaściwą kartę z talii i zdecyduje się nią grać. Przeszłość powróci, a zamknięte rany znów się otworzą. Kto jest wrogiem, a kto sojusznikiem? Gra dopiero się zaczyna...

Tytani których nie znasz!
http://mlodzi-tytani-star-i-robin.blog.onet.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź.

Międzyżycie
http://miedzyzycie.blogspot.com

Van nie oczekuje zbyt wiele od życia. Ma najlepszego kumpla, matkę z manią kontroli i głosy w głowie, które prześladują ją każdej nocy. Kiedy medycyna konwencjonalna zawodzi, zdesperowana dziewczyna zwraca się w stronę mniej uznanych metod. Pakuje się w kolejne tarapaty, przez które jej życie już nigdy nie będzie takie samo. O ile jej stan można jeszcze nazwać życiem.

Młodzi Tytani i Smocze Pióro
http://lorisimlodzitytani.blogspot.com

Sielanka TT zostaje niespodziewanie przerwana przez alarm. Okazuje się, że cel prowadzi do starej hurtowni. Młodzi Tytani odkryją tam ciała młodych kobiet oraz przedsiębiorstwo przerabiające ich ciała na mięso. Znajdują tam też tajemniczą postać. Następnego dnia, po odwiedzinach w biurze w starej hurtowni Robin zostaje zastrzelony. Trafia do szpitala. Dowiedziawszy się o tym, Gwiazdka szybko do niego leci. Tymczasem Czerwony X włamuje się do strefy 51 . . .

Nigtwatch: Genesis
http://blog.titansgo.pl/nightwatch

Kim są nowi obrońcy Porthaven? Czy poradzą sobie w roli superbohaterów?

Apokalipsa 1 człowieka
http://www.ttapocaliptistic13.blogujaca.pl

Richard Grayson kończy 55 lat. Żyje z dala od wszystkiego co kiedyś kochał, bojąc się odpowiedzialności za śmierć bliskich. Do dnia, gdy odnajduje go Jason Todd, od którego dowiaduje się, że jego dawna ukochana Kori nie żyje. W drodze do Gotham na jej pogrzeb poznaje Ihrę, chorą ma białaczkę medium. Proponuje mu możliwość rozmowy z 13 zmarłymi. Ale z kim porozmawia? I czy na pewno się odważy?

Our new world...
http://titans-future.blog.pl

Granica pomiędzy dobrem, a złem jest bardzo cienka. Czasem łatwo ją przekroczyć. Kori wciąż ucieka, przed Richardem i samą sobą. Czy pomiędzy strugami krwi, którą przelewa będzie potrafiła odnaleźć siebie?

Nowe życie Tytanów
http://teentitans-new-life.blog.pl/

Blog jak blog. Nowi znajomi, nowe przygody Tytanów. Zapraszam ! :D :p