Zobacz temat
Czylubicz komiksy ?
tak tak 88%[15 głosów]
nie nie 12%[2 głosów]
Głosów ogółem : 17
 
Fani komiksów to tutaj
No dobra nie chodzi mi tu głównie o mange . Tu się też liczą inne komiksy .
ja na przykład lubię Thorgala ,Chat 'a, Aterixa i Obelixa , One Piece Rozbitków z Yatho , Laneusta.
Czekam na innych Booya!
A Tytani mogą być? XD Ja czytam wyłącznie DC póki co.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Taak! Ja swoją przygodę z komiksami zaczęłam od Marvela, a dokładniej o Spider-Mana. Później przyszła kolej na X-Menów, Iron Man gdzieś tam w tle się przewinął... Aż wreszcie zainteresowałam się DC i Batmanem. Tytanów tu nie liczę, bo o nich komiks mam tylko jeden, jak na razie, a po raz pierwszy zobaczyłam ich w telewizji.
Dziś zwracam się w stronę mroczniejszych klimatów. Polubiłam Batmana, Wolverine'a (za realizm i brutalność), a czasem nawet Punisher się trafi *niewinnie pogwizduje* Gwiazdka :D
"Asterixa i Obelixa" też czytałam. I za każdym razem spadam z krzesła XDD Zetknęłam się tez z "Tytusem, Romkiem i A'tomkiem", ale oni nie wzbudzili we mnie zachwytu.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Jeżeli ktoś wie gdzie jest Łódż to od 1 do 3 października jest festiwal komixów i gier komputerowych. Zapraszam!
Thorgala akurat zbierał mój tata i ja też go czytałam. Całkiem interesujący, chociaż nie zachwycający przynajmniej dla mnie. Moim ulubionym komiksem jest seria poświęcona Sandman'owi - władcy snów. Przez jeden z komiksów przewija się nawet Marsjanin ze świata DC ;>
zaczęłam czytać Thorgala dzięki mojemu tacie tak jak ty IceTea . Tye że on miał go po francuzku i na początku niewiele z niego rozumiałam .Ale teraz pokupowałam sobie trochę polsskich edycji i jest OK.
Ja muszę odkurzyć moje komiksy. Gdzieś są szczelnie zapakowane na strychu. Ale z tego co pamiętam, mam tak jakiegoś rozwalającego się Batmana (chyba) Spider-Men'a i coś jeszcze. Sporo ich jest, ale no nie pamiętam. Najwięcej to mam komiksów z 8Bit'em powycinanych z Play'a xDDD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Jejku, ale dawno nikt tu nic nie napisał. No, ale nie o tym mam mówić.

Z komiksów najbardziej lubię G.I.Joe. W mojej kolekcji brakuje jeszcze kilku numerów, ale znalazłam potencjalnego sprzedawcę i przy odrobinie szczęścia za kilka dni będę w posiadaniu całej serii.Gwiazdka :D Interesuję się też AVP oraz Spider-Men'em. Co do tego ostatniego to oprócz pojedynczych egzemplarzy wydanych przez wydawnictwo TM- SEMIC mam na myśli wydania z Wielkiej Kolekcji Komiksów MARVELA (kilka komiksów w formie książki, coś pięknego). Robin :)

Miało nie być o mandze, ale mówi się trudno. Bestia ;)

Z wyborem tej jedynej, ulubionej nie będzie problemu. Jest to oczywiście "Bleach".
Za interesujące uważam też następujące tytuły: "Death Note", "Pandora Hearts", "History's Strongest Disciple Kenichi", "Tokyo Ghoul", "Akame ga Kill", "Btooom".

No to by chyba było na tyleBestia ;)
Edytowane przez Daph dnia 2015-08-20, 23:59
Przejdź do forum: