Zobacz temat
 
Ludzie przychodzą i odchodzą..
-||-

Nie wiedziałam gdzie poruszyć taki temat, więc doszłam do
wniosku,że tutaj.
Co myślicie na temat ,że powoli Ci prawdziwi, zaangażowani
fani Tytanów, zaczynają się tracić z świata M.T.? : /
Albo po jakimś czasie zostawiają blogi, rezygnują, wybierają
inny temat do pisania, lub się im nudzi pisanie bloga.?
To takie dziwne trochę, bo pamiętam ,że jak ja jakiś rok, półtora
temu czytałam blogi o Tytanach, to było dwa razy więcej fanów niż
teraz. ;|. Jak myślicie, jaki jest tego powód.?
Taki, że każdy zaangażowany fan zostaje przybity, kiedy się dowiaduje, że jego ulubiony serial nie zostaje przedłużony. Miejmy nadzieję, że Young Justice trochę nam fanów przywróci. Drugim powodem, jest zwykłe lenistwo, a trzecim chyba najczęstszym brak motywacji.
Fanem albo się jest mimo wszystko, albo się jest na chwilę. Każdy decyduje za siebie, choć szkoda, że wielu wybiera drugą opcję.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Moim zdaniem to też czas ... mimo wszystko ( wnoskując na własnym przykładzie ) z czasem szaleństwo na punkcie MT przechodzi
:/.
Bo właśnie zastanawiałam się czy z okazji rocznicy (jutro)
zrobić reaktywację bloga na nowo. Ale zastanawiam się czy
to w ogóle ma sens skoro świat M.T już powoli zanika.
Ma sens ma, pamiętaj, że nie wszyscy odchodzą. Poza tym nie powiedział bym, że zanika, raczej chwilowo usnął. Warner Studios ostro pracują, żeby zrobić porządne ekranizacje jak największej ilości komiksów. Przyjdzie czas, że znowu zajmą się Tytanami. Dajmy im jeszcze kilka lat.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
;] oby było jak mówisz.
Chodzi mi o to ,że starczy tylko wspomnieć świat M.T
sprzed pół roku temu na przykład.
Bez porównania z teraźniejszym.
Zobaczymy..

.
'z nadzieją na lepsze jutro'.
racja, kiedyś czytałam dziennie po kilkanaście blogów.. teraz nie ma co.. większość z nich zostaje opuszczona.

i oby przyszedł ten czas, że zajmią się naszą wspaniałą kreskówką Robin :)
zgadzam się ;*
Nie rozumiem tego, ludzie uważają się za wielkich fanów ale tak naprawdę po jakimś czasie mówią "wyrosłem z tej bajki, już nie wrócę. Możecie mnie spotkać..." albo po prostu zostawiają blogi bez powiadomienia. A ludzie czekają jak głupki na nową notkę, dzień w dzień nie widząc świata poza nim.
Ja jestem zdania, że zostają najsilniejsi. Poza tym, teraz nie ma na co narzekać, udowodniliśmy już, że my potrafimy trzymać się razem. Zobaczcie na Zwinnego, który chyba jest najdłużej utrzymującym blog fanem Tytanów wśród nas. Jak cztery lata temu zakładałem swojego bloga - Zwinny już prowadził swojego i to długi czas, a teraz? Nie tylko nadal pisze, ma kolejne pomysły i zaczyna świeżą historię, mało tego poza blogiem bardzo często pisze artykuły na serwis. To jest właśnie prawdziwy fan Tytanów.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Swoje pierwsze kroki czytając ogólnie blogi o MT zaczynałąm jakoś na początku 2007 roku ! I przez bardzo długi czas nie zakładałm bloga, wrecz swojego pierwszego załozyłam przez namowy Olci@.
To mnie utwierdza w przekonaniu, że fani MT są silniejsi niż by się zdawałoBestia ;)
Przejdź do forum: