Zobacz temat
 
Mini Nightwatch: The Game [by Zwinny]
Oficjalny wątek gry, ktory powstał aby nie zasypywać niepotrzebnie innego tematu na forum.
Zainteresowanych odsyłam do ostatniego newsa: https://titansgo....dmore=1069
Poprzedni wątek: https://titansgo....owstart=60

W skrócie: Mini Nightwatch to gra tworzona przez Zwinnego, za pośrednictwem Dreams (PS4) która opowiada o przygodach NW, choć na początku skupimy się stricte na punkcie widzenia DA oraz Silenta.
Fabuła gry będzie niekanoniczna więc możecie już zauważyć pierwsze graficzne zmiany w strojach bohaterów (poniekąd wynikające z przyjęcia konwencji chibi NW). Nie wszystko będzie też w 100% zgodne z komiksami (jak np. to, że Silent i DA posiadają bazę przed skomplementowaniem drużyny) aczkolwiek podobieństw i nawiązań będzie bardzo dużo. W tym temacie możecie śmiało zadawać wszelkie pytania na temat postępu prac.

Z okazji otwarcia wątku na forum, udostępniam 2 minuty z rozgrywki. Szersze demo mam nadzieję, że ukaże się w następnych tygodniach.
YouTube Video
Zawsze wiem, kiedy się obudzić XD

Genialna robota! I ten wejściowy salonik/korytarz jest super - zastanawiałam się jakiś czas temu, jak by ta baza wyglądała od środka. Takie wyobrażenie daje mi wiele do myślenia - jeśli kiedykolwiek zrobię jakiś mini komiks, to zainspiruję się twoją grą, jeśli chodzi o pomieszczenia/lokalizacje na zewnątrz. W szafkach szkolnych można by było coś przechowywać. Chociaż może niekoniecznie jakieś bardzo ważne artefakty od złoli (na to by się przydało jakieś bardziej ukryte miejsce w bazie, tak jak mają Tytani) - tak przy wejściu trochę niebezpiecznie z jednej strony xD Być może jakieś raporty, które przygotowują NW po misjach - tak jak te dokumenty, które pokazałeś na biurku. Takie archiwum w szkolnych szafkach xD
I sama tablica - przyda się do opracowywania strategii. Jeszcze tylko może z dwie ławki szkolne przed nią xd Jeśli kiedyś planujesz i dotrzesz do momentu, gdzie będzie cała drużyna, to już widzę kogoś z NW przy tablicy planującego misję, a pozostałą czwórkę w ławkach po dwie osoby słuchających wykładu Gwiazdka :D
Kurczę, szkoła to było dobre miejsce na bazę.
Zamiast "wracamy do bazy!" to "wracamy do Szkoły!". A jakiś dzieciak, który mógłby to usłyszeć: "przecież są wakacje...?" XD
Dzięki Gwiazdeczko Robin :)
Sama baza z mojej strony była eksperymentalna ale planuję zrobić stały użytek z tablicy oraz półki niedaleko okien Gwiazdka :D Co do szafek dobry pomysł ale nie wiem czy będzie wart męki xD
Korzystaj śmiało z wyglądu Robin :) Ogólnie to będzie się pojawiać coraz więcej rzeczy z biegiem czasu, dojdzie gadżetów i ciekawostek wraz z postaciami. To tylko początki jak na razie, bardziej pokaz budynku świeżo po remoncie Gwiazdka :D

Przy okazji wstawiam obrazek z gry:
titansgo.pl/upload/img/5fe93f22626f0.jpeg
Jeżeli to rzeczywiście męka, to może faktycznie lepiej nie XD
Powodzenia - nie mogę się doczekać Robin :)
Screenshot nadawałby się na oficjalną tapetę gry
Fajnie to wygląda. Podoba mi się styl chibi, ogólny wygląd gry. No i nawiązanie do titansgo
Chętnie też zobaczyłabym wnętrze bazy w rysunkach Gwiazdeczki
-----------------------------------------------------------------------

i.pinimg.com/564x/b7/2b/54/b72b540e0c893e9c627f5a3b733621cf.jpg
Dzięki bardzo za opinię Robin :)
Na chwilę obecną brak postępów spowodowany mała ilością wolnego czasu, ale jak już będę mieć chwilę oddechu postaram się udostępnić znacznie więcej.
Oj tam oj tam. Wygląda -cenzura-iście, zdecydowanie czekam na więcej Robin :). Dream wygląda całkiem spoko. Na Xbox One był swojego czasu Project Spark, do robienia własnych gier, ale nie dawał aż takich możliwości. Świetna robota w każdym razie Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dziękuję Silent Robin :) cieszę się, że sie podoba. Być może w tym tygodniu powrócę do prac nad grą.
Hej, mały update. W temacie "Niekoniecznie normalne rzeczy z NW" możecie na bieżąco śledzić moje postępy w Dreams. Nic co traktowałem poważnie przez minione miesiące, bardziej coś w stylu - usiądę jak mam czas i chęć kreatywności. Muszę przyznać, że o ile nabrałem już wprawy, to jednak nadal ogromną trudność sprawia mi animacja jakichkolwiek rzeczy - a raczej zabiera to masakrycznie dużo czasu. Każdą klatkę kluczową trzeba animować własnoręcznie, a z poziomu pada nie jest to ani trochę wygodne. Tak samo jak pisanie na konsoli. Jest to trochę gra niewarta świeczki i bardzo mozolna. Dlatego zastanawiam się nad zmianą koncepcji. Zamiast miniNW, proponuję animowaNW czyli lekko animowane komiksy zrobione za pośrednictwem Dreams. Koncepcja - różna - od pojedynczych krótkich historyjek w stylu chibi, po może nawet pełnoprawne odsłony już w normalnym stylu z angielskimi renderowanymi głosami i dźwiękiem.

Koniecznie dajcie znać co myślicie i czy jest dla kogo to tworzyć.

Pozdrawiam

*Nad nazwą można pomyśleć XD
Szacun, że ty to wszystko padem zrobiłeś
*spoiler*

A pomysł z animowanymi mini komiksami jest kapitalny - na mój odzew zawsze możesz liczyć. Najważniejsze, żeby tworzenie sprawiało ci radość Reyze Smile Jeśli zdecydujesz się to zrobić, to już na starcie życzę powodzenia i dobrej zabawy Robin :)
Przejdź do forum: