Zobacz temat
 
Co polecacie?
Tak, też podobał mi się "Narzeczony mimo woli", ogólnie lubię takie filmy.
Ostatnio seriale jakie oglądam to "Druga szansa" oraz "Doktor Who"Robin :)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ło, no to ambitna jesteś, a "Dr Who" zaczęłaś od początku czy którąś już serie? Bo to ponoć jeden z najdłużej produkowanych seriali świata.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ściągam cały czas odcinki!(:
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
O! Dr. Who jest czaderski. Oglądam jak tylko mam czas na AXN lub w necie. Witaj w klubie Aylar Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
ostatnio zaczęłam oglądać ,,Zaklinaczka duchów'' Bardzo fajne ;]
A ja ostatnio zaczęłam oglądać Dr. Who oraz zainteresował mnie film pt.Doktor Hause(Nie wiem jak to się piszę).
Dr. House
Dr. Who
NCIS
NCIS: Los Angeles
CSI: NY, Miami i Las Vegas
Kości
Zbuntowany Anioł (szkoda, że wycofali Cyborg :( )
Big Time Rush

i wiele innych seriali które oglądam...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja ostatnio obejrzałem wszystkie odcinki Mentalisty i przyznam, że godny polecenia Robin :) Ostatni odcinek 3 sezonu bardzo zaskakujący Gwiazdka :D.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
,,To znowu ty'' świetna komedia ;D
Autostopowicz (2007). Po tytule pomyślałem, że to kolejny denny film, ale okazało się, że jest całkiem fajny. Szczególnie polecam gdy macie w domu tchórzliwą siostrę i chcecie ją wystraszyć Bestia :P
Ja polecam Trudne Sprawy. XD Nie wiem, czy lubicie, ale ja bardzo. Bywają bardzo fajne odcinki.
Może i tak. Ostatnio skusiłem się na obejrzenie bo wszędzie leciały denne seriale, ale to nie zmienia faktu, że "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?" i tym podobne, są strasznie sztuczne.
Tak, zgodzę się. Ale zawsze trafi się śmieszny odcinek, jak np. 39 z Renatą Kuś. XD
Ja od niechcenia oglądam W-11. Tak, nie mam co robić Bestia :P
Ale szczerze mówiąc wszystkie polskie seriale są denne Bestia :P I to samo z polskimi filmami. Ciekawe czy kiedykolwiek jakaś stacja weźmie się do dubbingu w zagranicznym filmie, bo jak dla mnie korzystanie z przestarzałego lektora jest no... przestarzałe.
Lepiej puścić sobie na internecie film po angielsku i samemu przetłumaczyć, bo w lektorze nie wszystkie słowa są poprawne .
Dla producentów liczy się żeby w ogóle coś było słychać Bestia :P
Teraz w wakacje, nawet denne seriale nie lecą Bestia :P Też zwykle z nudów oglądam 'Dlaczego ja' i 'Trudne sprawy', ale czasami to przy tym zasnąć można Bestia :P Zgodze się ze Zwinnym (świętość! : d_) ,że to jest strasznie sztuczne. To jest normalny scenariusz na to, jak w każdym serialu, nawet w odcinkach powtarzali się aktorzy , tyle że mieli zmienione 'imię, nazwisko i miejscowość' .
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Tu się z tobą zgodzę. Ja czasami też oglądam 'Dlaczego ja?' i 'Trudne sprawy'. Według mnie oby dwa są fajne,ale jak powiedziałaś,można przy tym zasnąć Robin :)
Albo coś jest fajne albo się przy tym pada z nudów, inaczej nie można Bestia :P (Chyba, że mówisz o poszczególnych odcinkach).
Przejdź do forum: