Zobacz temat
 
Co polecacie?
Nigdy nie oglądajcie "Bogów i Herosów"- za dużo krwi, za dużo nudnych tekstów, za dużo bezsensownej walki, za mało akcji Raven :-/

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
zapamiętam na przyszłosć Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Aha, czyli tego nam nie polecasz XD A co polecasz?
Ja polecam m. in.:
- V jak Vendetta
- Slumdog - Milioner z ulicy
- Dzień Niepodległości
- Forrest Gump
- Wojna światów
Robin :)
Pepe Pan Dziobak wymiata XD Ostatni musiałam z bratem pięcioletnim oglądać te głupie bajki, ale Fineasz i Ferb sa świetni. XD

Pepe Pan Dziobak, muhahaha !!! XD (Jak mi dzis odwala za dużo czasu z Wojtkiem spędzam Gwiazdka :D)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ostatnio obejrzałem dość dobry film...Green Hornet - Zielony Szerszeń

zajefajna komedia...polecam
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
film Zielona Mila. Zawsze na nim płacze więc uprzednio przygotowuje sobie chusteczki ;d
Hmmm... ja najbardziej lubię Star Wars. jestem po prostu uzależniona. książki, filmy, komiksy... Może i jestem dziwna, ale ja to kocham. Aha, kolekcjonuję Lego Star Wars -jeśli chcecie się smiać, to teraz jest właściwy moment. Ale spox, nie obrażę się. Nie takich kosmitów galaktyka widziała, o nie Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Czemu mamy się śmiać? Ja nie zamierzam, sama lubię filmy, których akcja dzieje się gdzieś w odległej galaktyce. W końcu mam świra na punkcie Kosmosu, więc.. Gwiazdka :D
Hihi Bestia ;) "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Jinx miała świra na puncie Gwiezdnych wojen, a Gwiazdeczka na punkcie kosmosu..."
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
E no, Gwiezdne Wojny są świetne. Szczególnie jak liźnie się trochę więcej niż same filmy i zapozna się bliżej z takimi Mandalorianami (dnia pewnego przyłapałam się na śpiewaniu "Vode an" i wtedy już wiedziałam, że wpadłam po uszy).

Gwiezdne Wrota/Stargate też są przesympatyczną serią. Pomijając serię Universe, bo to miało pomysł, ale wykonanie zbrodnicze.
W każdym razie poczucie humoru, poczucie humoru, postępujące odbieganie bohaterów od początkowo przyjetej moralności (porównanie kolesi z pierwszego sezonu, do bandy drani, która uważa przeprowadzanie eksperymentów genetycznych na żywych i inteligentnych eksponatach ftw! Gwiazdka :D).

Poza tym świetnie się bawiłam podczas oglądania "Primeval", "Andromedy", "Prisoner", "Jeremiah" i stadka innych. Na tv-links już lecę alfabetycznie w kategorii sci-fi...
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
A ja polecam "Doctora Who". Po obejrzeniu trzech odcinków nie mogłam się od niego oderwać. Serial ma (jak dotąd) 6 sezonów, a 7 wyjdzie pod koniec roku. *.* Więcej nie piszę, bo jak się rozkręcę to nikt nie będzie chciał tego czytać -.-

All hail Trigon
Doktora jak do tej pory widziałam tylko urywki tu i tam, ale mam w planach zaliczyć. Kiedyś.
Chociaż nic mnie nie wessie tak radośnie jak Stargate.

No dobra, 'Jeremiah' był świetny, ale w zupełnie inny sposób. Do 'Jeremiaha' nie byłabym w stanie napisać fanfika, tymczasem Stargate doprowadza mi wena do totalnej głupawki.

Swoją drogą, jeżeli ktokolwiek toleruje baaardzo stare filmy, takie że aż są kinem niemym, to baaaardzo polecam "Człowiek, który się śmieje". Na fotce głównego bohatera wzorowali Jokera i w ogóle...
Ale historię to ma prostą i zwyczajnie piękną. Ze względu na technikę, bohaterowie grają głównie mimiką, gestami - w przypadku głównego bohatera to tylko gesty i oczy.
Ja jestem twardzielem, jeżeli idzie o oglądanie filmów i podchodzę z dużą obojętnością, ale to mnie popłakało dwa razy i jeżeli kiedykolwiek znajdę toto do zakupienia - będę w stanie wydać naprawdę fortunę.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
O tak Star Wars genialne jest Robin :) Inną serią filmów które bardzo lubie to "Obcy" i "Park Jurajski", ktorych chyba pzedstawaic nie trzeba Robin :)

Moim zdecydowanym numerem jeden jest "Jeźdźiec bez głowy" Tima Butrona z Deppem. Klimat tego filmu jest nie do opowiedzenia

Bardzo lubie też takie stare filmy... jak na przykąłd "Przeminło z wiatrem". Chocaż raczej trudno obejrzec ten film bez przewy przez niecałe 4 godziny.

No i na koniec moja miłośc "Jak wytresowac smoka". Smiejcie sie ile chcecie ale kocham ten film z wszystko Robin :)
Oglądałam "Jak wytresować smoka". Powiem, że fajne ;]

All hail Trigon
Zdecydowanie polecam Wam Dzień Próby. Świetny film pokazujący jak policjanci znajdują się na granicy pomiędzy dobrem, a złem i korupcją. Trochę dramatycznych scen nie brakowało, ale tworzyły one wspaniały klimat. Zresztą produkcja nie dostała Oscara bez powodu. Ostrzegam jednak bo film od +18.
"Jak wytresować smoka" jest bardzo fajne. Jeden z moich ulubionych filmów animowanych. Dreamworks robi świetne filmy...

Polecam Turystę. Nie ze względu na aktorów ale na sam film. Po prostu dobra fabuła. Niektórzy są tym niezadowoleni, czy coś, ale... Mi się ten film podobał.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ostatnio ze znajomymi oglądałam bardzo ciekawy horror, a mianowicie "Nieproszeni goście", oglądając go byłam pewna, że wszystko jest zasadniczo proste, denny pomysł, ale ciekawe wykonanie, a końcówka zupełnie mnie zaskoczyła, byłam w totalnym szoku!Robin :)
No i może jeszcze z komedii, które totalnie ryją głowę "But manitu", przez dobry miesiąc chodziłam powtarzając co śmieszniejsze dialogi, a z kolegą to wpadło nam to w krewRobin :)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
@Aylar ja za horrorami nigdy nie przepadałem, bo to najgorszy gatunek filmów jaki może być, oczywiście tylko moim zdaniem. Takie filmy z reguły bardziej doprowadzały mnie do śmiechu i zbrzydzenia niż straszyły. Postanowiłem jednak w ostatnim czasie dać jeszcze szansę temu gatunkowi. Myślisz, że "Nieproszeni goście" to pozycja nadająca się do ponownego wstąpienia w tą kategorię?
Powiem Ci tak, że osobiście bardzo przepadam za horrorami, więc nie jestem pewna czy to odpowiedni film. W zasadzie to jedna wielka psychodela, więc takie filmy trzeba po prostu lubićBestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Przejdź do forum: