Zobacz temat
 
Co polecacie?
Umieszczajcie propozycje ciekawych filmów i seriali.

Ja ze swojej strony polecam poniższe tytuły:
- Zaklęci w czasie (Time traveler's wife)
- Most do Terabithii (Bridge to Terabithia)
- Daredevil
- Avatar

No dobra póki co to tyle, jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę.
Czekam na Wasze propozycje!
Nom Bestia :P Avatar bardzo mi się spodobał jak w kinie obejrzałem
A filmy które mogę polecić to:
-Merlin
-Harry Potter(tak średnio lubię)
-Władca pierścieni
A dla tych co lubią komedie:
-13 Posterunek
-Nie ma to jak statek/hotel(też średnio)
-Wizards of Wawerlyplace
-Psi detektyw

No i jakieś tam jeszcze bo tyle oglądałem że tytułów nie pamiętam Bestia ;)
Dobre seriale jakie znam:
Zagubieni (Lost), ale najlepiej oglądać bez przerw. Nieustraszony (Knight Rider) - stary serial o super aucie z Davidem Hasselhoffem. Herosi (Heroes) - całkiem wciągający, nowy serial o superbohaterach.

Pewnie jeszcze coś dorzucę potem.
Ty... Ja też to oglądam! Bestia :P Widziałeś 5 sezon LOST-ów? O KR nie będę się pytać, bo już o tym gadaliśmy Gwiazdka :D Z seriali to lubię jeszcze... może 4400...? Nie wiem, w sumie to tylko te 2 Bestia :P
A z filmów: Na pewno Matrix, LOTR, i wszystkie filmy o Buddy'm (mam słabość do golden retrieverów Gwiazdka :]). O, i jeszcze Gwiezdne Wojny! Niech moc będzie z Wami! Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
He he, widziałem, ja z serialami zawsze jestem na bieżąco. Gwiezdne Wojny w miarę lubię, ale lepiej mi pasują gry niż filmy.
Matrix też fajny, Władca wiadomo obowiązkowa pozycja wręcz (choć odstrasza od niej skutecznie Orlando Bloom x.x).
O właśnie a propos filmów fantasy - gorąco polecam Pierścień Nibelungów i 10 000 BC. Miałem dać coś jeszcze ale pamięć zawiodła Bestia :P
Ja uwielbiam "Gladiatora", "Ogniem i Mieczem", "Potop" ogólnie polskie historyczne są interesujące... no dobra nie kontynuuje, bo jeszcze mnie zjecie ;> A z seriali raczej niewiele mnie interesuje.
Titanic ;DD !!

jak również..
"The day after tomorrow"..
"Powódź"
"Lawina"
ogólem wszystko co źle się kończy i jak najwięcej jest śmierci Gwiazdka ^^'
A ja polecam jeszcze "Avatara". Tylko ostrzegam - uzależnia Bestia :P
I genialną parodię westernów - "But Manitou". Potrafię przy niej ryczeć ze śmiechu jak przy czytaniu ZgOOna Gwiazdka :D. Nigdy nie zapomnę "Wodza Szoszonów Tępej Pały" XDD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
A właśnie, o czym jest Avatar?
Mam zamiar go ściągnąć tylko niewiem czy warto ;]
Gwiazdka ^^'
Ściągnąć za darmo z neta to chyba rady nie dasz Bestia :P A jeżeli chcesz wiedzieć o czym jest to poszukaj na wikipedii bo w kilku słowach tutaj tego nie da się opisać.

Co do filmów to dla fanów westernów mogę polecić:
-Dobry,zły i brzydki
-Za kilka dolarów więcej
-7 wspaniałych
-Rio Grande
-Powieście go wysoko

Ogólnie to wszystkie westerny są fajne,ale najlepsze to te z Clintem Eastwoodem Bestia ;)
No nie, nie bo po co Bestia :P.
Jakoś Doomsday ściągnęłam jak dopiero pojawił się w kinach.
Bestia ;)
Nela napisał/a:
A właśnie, o czym jest Avatar?
Mam zamiar go ściągnąć tylko niewiem czy warto ;]
Gwiazdka ^^'


Warto, warto, warto, po dziesięciokroć warto! Bestia :P Byłam na nim w kinie 2 razy i z radością pójdę 3 (jestem małe piwo, niektórzy rekordziści chodzili i po 12 razy Gwiazdka :D). Po prostu... No, zakochałam się w tym filmie Bestia :P A Pandora jest taka piękna, że jak się wychodzi z kina na pole, to jakby wszystko barwy straciło. I rozwala mnie tekst "Góry Alleluja" Booya!
Edytowane przez Moonlady dnia 2010-02-27, 14:49
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Dzięki ;D chyba się pokuszę o obejrzenie xDGwiazdka :D
ja z seriali najbardziej lubie 90210 i Brzydule ( jeszcze nie moge o tym serialu zapomnieć )
a jesli chodzi o filmy to
Step up i Avatar
Em... co wy macie z tym Avatarem?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Bo Avatar to całkiem fajny film Gwiazdka :D
Edytowane przez Zwinny dnia 2010-03-27, 16:01
Niewiem, nie widziałam Bestia :P
Jeszcze nie pobrałaś?
Jak ci się nie chce szukać to na www.zalukaj.pl możesz obejrzeć cały film.Tylko że z limitem :/ Tzn.trzeba poczekać 54 minuty, po każdych obejrzanych 72 minutach Bestia :P
Nie chce mi sie oglądać, czasu brak Bestia :P
Bestia ;) ale jak znajde czas to postaram się obejrzeć skoro polecacie Gwiazdka :]
Przejdź do forum: