Zobacz temat

O fanfiction słów kilka - ciekawostki
Ravenna Mens napisał(a):

Nie pamiętam, żebym pisała o Star w Cieniach oprócz polowania na duchy xD. Możliwe, że chodziło ci o historię Nigry, jej Star to badass od początku do końca, polecam tego użytkownika. http://kruczy-umy...gspot.com/

Pisząc tak ogólnie, to bardzo mi się podoba ten temat, taki zwięzły, konkretny i przemyślany - miód na mój analityczny umysł xD. Bardzo przyjemnie się czyta.

W ogóle zdziwiła mnie trochę liczba ff na wattpadzie. Mogłabym się kłócić, że znacznie więcej tam tego jest...

Ach te nieszczęsne shipy. Zawsze z nimi problem jest, tyle niepotrzebnych kłótni... Przyznam, ze RobBB to w życiu na oczy nie widziałam, ale Zwarciarz i Plazmus i tak wygrywają wszystko xDDD

Nie ogarniam, co z tymi cytrynami Gwiazdka ^^'

Dziękuję bardzo za pochwałę Gwiazdka :D

Mnie również Wattpad zdziwił, próbowałam różnych fraz, ale ciągle wychodziło tyle samo wyników. Może wina leży też w tym, że ludzie nie tagują (a w Wattpadzie to po tagach idzie) lub kilka produkcji pakują w jedno opko.

Jak widzimy, BBRob to całkiem popularny ship. Ja o tym już trochę wiedziałam, ale, że tyle mamy RaeStar to w życiu xD

Cytryny to treści dla dorosłych xD
Ravenna Mens napisał(a):

Nawet nie wiesz, jak mi się ciepło na serduszku robi, gdy wspominasz o moim blogu <3

Co mam nie wspominać, jak to jeden z najlepszych fików o Tytanach w internecie Bestia :P.

Ciekawi mnie w sumie, jak wypadają pod względem ilości fanfiki polskojęzyczne. Szkoda, że onet zabił blogi, bo tam byłoby dopiero liczenia a liczenia xD.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
media.tenor.com/images/0d96adf0796b04af23bc6bbce328be84/tenor.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dzięki za propozycję, zajmę się tym.
Tak, trzebaby było ustanowić jakiś dzień Dniem Pamięci Polskich Blogów o TT. Łapie mnie przez Was taka nostalgia, że buszuję w dziale Blogi już od godziny xD. Tyle pięknego dorobku, na którym się wychowałam.
Cześć i chwała Schatten <3
Dobra, biere się do roboty, bo jeśli się rozkleję, to zaśmiecę temat na amen xD
Edytowane przez Rachela2003 dnia 2020-08-08, 17:09
Co do dnia pamięci - dobra byłaby data zamknięcia blogosfery na Onecie. Niestety jest problem - nie pamiętam, kiedy to było Silent Pokerface

Co mam nie wspominać, jak to jeden z najlepszych fików o Tytanach w internecie Bestia :P.

<3 <3 <3

Tak, ja też dalej nad tym ubolewam, bo wiele opuszczonych, dobrych blogów przepadło. Zaledwie kilka się przeniosło... Kiedyś nawet próbowałam się kontaktować z autorami, czy w ogóle wiedzą o likwidacji i czy będą coś z tym robić xD

No, nostalgicznie się zrobiło... i ciut cringowo, jak się przypominają te pierwsze, wątpliwej jakości wypociny Cyborg 8-P

Nie wiem czemu, ale coś mi dzwoni, że to było jakoś w maju???

Połączony z 2020-08-08, 18:23:19:
28 lutego 2018 roku. To niezły maj xDDD

Widać tę datę na powiadomieniu na miniaturkach blogów w zakładce "Katalog stron"
Edytowane przez Ravenna Mens dnia 2020-08-08, 18:23
I najgorsze jest to, że nie można obliczyć ich ilości, gdy będę opracowywać polskie fanfiction... Choć powiem Wam, że blog stawiałbym wyżej od typowej historii z fanfiction. Net, bo na blogu jest zdecydowanie więcej pracy. Uczciwiej będzie więc, gdy wyłączę blogi i skupię się na polskim kontencie z ffnet i Wattpada
Przejdź do forum: