Zobacz temat
 
Justice League Dark: Apokolips War
Cześć Gwiazdka :D

Jestem świeżo po seansie Justice League Dark: Apokolips War i pomyślałam, że warto o tym filmie podyskutować, zwłaszcza że występują w nim Tytanii Bestia :P
*spoiler*


Moja ocena: 9/10. Nadal dla mnie najlepszym filmem z obecnego uniwersum jest Flashpoint Paradox, ale Apokolips War mile mnie zaskoczyło.
Edytowane przez Misery dnia 2020-05-12, 14:20
Może zacznę od tego, co w tym filmie uderzyło mnie ze strony negatywnej: miłość. I nie, nie chodzi mi o ogólną obecność wątków romantycznych, tylko dużą liczbę zwrotów akcji powodowanych miłością. I okej, lubimy takie chwyty, lubimy jak myślimy, że to już koniec, ale uczucie ratuje naszego bohatera, tylko BEZ PRZESADY. Następnym razem zrobiłabym sobie jakieś drinking game i piła za każdym razem, gdy coś się zmienia z powodu miłości.

A tak to podobał mi się balans między wątkami, dużo postaci miało swoje pięć minut, ale nie rzutowało to na brak skupienia na najważniejszych, nie czułam też bombardowania nadmierną liczbą wątków. Wszystko się ładnie kleiło, animacja płynna (albo po Dragon Prince wielbię animację DC i nie widzę niedostatków), a więcej chyba nie umiem powiedzieć bez spoilerów.

*spoiler*

Pisząc ogólnie: film mi się bardzo spodobał i trochę nawet mi szkoda, że to już koniec tego uniwersum, bo polubiłam film animowane od DC.

A przechodząc do spoilerów:
*spoiler*
Zgadzam się w dużej mierze z przedmówcami i właściwie nie bardzo wiem, co jeszcze dodać od siebie. Może tylko
*spoiler*

Ogółem sam film mi się podobał i miło się oglądało. Tym bardziej, że gdy skończyłam oglądać na CDA i odświeżyłam stronę - film został już usunięty Bestia :P
Przejdź do forum: