Zobacz temat
 
Zwierzęta.
Tak, to ten Gwiazdka :D ahh te czasy wojny Gwiazdka ^^'
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Z innej beczki- ostatni nabytek mojej siostry o imieniu Moris. Kazała go pisać przez dwa "s", choć poprawna forma brzmi "Morice" xX
http://fc01.devia...62qduw.jpg

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
My mamy w domu dwa prosiaki. Moja mama uwielbia świnki morskie. Jakby miała miejsce i kasę, to by pewnie cały dom w nich miała. XD
To nasze świnkersy. Tutka vel Okazja (pierwsza) i Pysia (druga), która została przez nas adoptowana ze Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.

i1181.photobucket.com/albums/x439/raven_uchiha_desu/Roznosci333/Tutka13_zps74c5ce44.jpg
i1181.photobucket.com/albums/x439/raven_uchiha_desu/Roznosci333/Tutka1B_zps1acf1d72.jpg
Tutka na prezydenta!

i1181.photobucket.com/albums/x439/raven_uchiha_desu/Roznosci333/Pysia3_zps1cb02aaa.jpg
i1181.photobucket.com/albums/x439/raven_uchiha_desu/Roznosci333/Pysia2_zpscfc9c1cf.jpg
Tak bardzo domek wśród ksiunszków~.

dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
A ja mam rybki i dwa kotki
I love cats
A jam żółwia kotki i rybki
Ładny ten źółw
Pokazała bym ale nie umiem wysyłać zdięć
Aaa ja lubię też psy
A ja króliki
Ale kotki najlepsze
Tak koteły! <3
koty złe nie są - ale ja wolę psy Gwiazdka :D Mam w domku dwa Robin :)
Wstawiam na prośbę Gwiazdeczki bo mi spokoju nie da XD

"Jestem Rudolf. Jestem gruby a do tego rudy. Mam gdzieś to że jestem gruby i rudy. Bycie fit nie jest dla mnie. Cały dzień mogę spać z przerwami na dręczenie mojego człowieka o żarcie albo drapanie. Emanuję słodkością na wszystkie strony."

"Myślę że to całkiem wygodna pozycja do siedzenia"
i.imgur.com/1Ww3Cgl.jpgi.imgur.com/LZoqtns.jpg

"Po co mi koszyk z poduszką, wolę pudło ze śmieciami"

i.imgur.com/vyfto2B.jpg

"To jest teraz moje łóżko i moja kanapa"

i.imgur.com/PFupnAx.jpgi.imgur.com/6RsKx9M.jpg
pre00.deviantart.net/8520/th/pre/f/2016/116/c/8/16_04_25_09_50_08_096_deco_by_starfiire-da0aedo.jpg

No i to rozumiem Reyze Smile
Świat musi ujrzeć to cudo :>
Nom naprawdę fajny kociak,jest czego pozazdrościć. Ja chciałbym sprawić sobie psiaka, ale póki co nie mogę. Problem jest w tym że przez większa cześć dnia nie ma nikogo w domu. I musiał by być sam. Tak też mogę jedynie zadowolić się takim jak na avkuGwiazdka :D.
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Gwiazdeczka napisał(a):

pre00.deviantart.net/8520/th/pre/f/2016/116/c/8/16_04_25_09_50_08_096_deco_by_starfiire-da0aedo.jpg

No i to rozumiem Reyze Smile
Świat musi ujrzeć to cudo :>


a idź z tymi memami XD

najlepszy part z posiadaniem jest kota wtedy gdy:

chcesz sobie założyć tą fajną czarną koszulkę ale okazuje się że już nie jest czarna
wchodzisz do domu i okazuje się że postanowił się załatwić w innym miejscu niż swoja kuweta
Edytowane przez hafexo dnia 2016-04-26, 13:37
Kotki to rozrabiaki. Sam mam kota. Odgryza głowy myszom, i rzuca je na schody.
Reyze Shock
Też mam kota, który najczęściej łapie jaszczurki i zostawia je pod drzwi. Gwiazdka ^^' Kilka razy złapała też zająca. Gwiazdka :D Psa także mam. Prawie codziennie biegam z nim kilka kilometrów. Bestia :P Najgorsze jest to, że on nigdy nie ma dość. Gwiazdka :D
Nawet zająca? uuu..to nieźle. Z niektórymi pisakami tak jest ze maja chyba niewyczerpalne pokłady energii. Choć niekiedy zdarz się tak ze im psiak starszy tym mniej chce mu się biegaćRobin :).
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
LaVrence napisał(a):Nawet zająca? uuu..to nieźle. Z niektórymi pisakami tak jest ze maja chyba niewyczerpalne pokłady energii. Choć niekiedy zdarz się tak ze im psiak starszy tym mniej chce mu się biegaćRobin :).


Mój pies tak biegał, że wybiegł na ulicę, uderzyło w niego auto i...


...trafił do lepszego świata. [*]
Przejdź do forum: