Zobacz temat
 
Zwierzęta.
Stajnia, stodoła, pole, dom (niektóre), klaty (z musu- mój pies kocha łapać kury i wypuszczony bywa niemałym problemem)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Raj
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja mam kotka Klakierka ma jakieś niecałe 4 lata ( normalni nie w kocich ) Gwiazdka :D
Na mojego mówimy zwyczajowo Krakers

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A ja mam psa Yorka Robin :) i mam go od jakiś 2 lat
A ja mam 4 koty(chyba dachowce, nie jestem pewna):
- Tygrysa (taki tygrys w wersjii szarej)
- Maćka (biały w szaro-bure plamy)
- Alę (biała w czarne plamy)
- Czarną (jest czarna jak sama nazwa wskazuje)
Mam jesze słodzitką, 10 letnią bokserekę o wdzięcznym imieniu Kora.
Uśmiechnij się!!! Jutro możesz nie mieć czasu! Raven :-/ Gwiazdka :D Bestia ;) 8P Luzak
Ja mam kota... Jest bardzo kochana, wabi się Zuzia... Ma 14 lat... i jeszcze jest zdrowa... Wchodzi mi na plecy i powoduje, że mnie bolą. Jest straszna uparta, obojętnie ile razy ją zrzucę to i tak wejdzie mi na plecy...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ja mam kota (Psotka) ma dopiero roczek lubi spac, piescic sie a gdy mialczy bo jest glodna nie da sie wytrzymac. Psa (Pioruna) ma dwa lata uwielbia ganiac za pilka oraz rzucac sie na gosci XD
Krolika, ktorego nazwalam na czesc naszej uzytkowniczki (Kochanej Aylar) jest Ruda i strasznie uparta gdy wypusci sie ja raz z klatki aby pobiegala do pokoju a nastepnie znow zamknie tlucze sie o kraty, rzuca miseczka oraz nawet przewraca poidelko -,- oraz rybki (duzo wiec nie chce mi sie wspominac ich imion bo pamietam tylko jedno: FishMen XD )
:*
Za kilka lat będę musiał sobie załatwić nowego psa. Jak mi się uda to wezmę bernardyna Gwiazdka :D Ale póki co nie ma co o tym myśleć. Mój obecny pies ma 10 lat i jak na staruszka to trzymie niezłą formę.
Ja zawsze chciałam mieć konia... Ale jako że jestem z miasta, to nie wykonalne.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
A ja mam kota. Nowego. Poprzedniego gdzieś wywiało, podejrzewam że poszedł romansować z kotką sąsiadów. W wakacje lub po zamiaruję kupić owczarka niemieckiego, mam słabość do tych psów :3
+ Jak go kupię, to już nigdy nie odwiedzi mnie praktycznie połowa moich przyjaciółek.
+ Jak go kupię, to już nigdy nie odwiedzi mnie praktycznie połowa moich przyjaciółek.


Intryguje mnie to stwierdzenie xD. A tak poważnie, dlaczego?
Ponieważ większa połowa z nich boi się dużych psów >3
A, to wszystko wyjaśnia Gwiazdka :D.
Mój przyjaciel boi się psów... Nawet jak pies jest za płotem to się odsuwa... Trochę to dziwne, ale... Prawdopodobnie jak był mały to przez psa został pogryziony, ale ja tam nie wiem...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
No proszę... Zwinny cud że ten pies jeszcze z tobą w domu nie zdechł XD
:*
Siberian Husky są śliczne, ale ja bym nie wyrobiła z nim codziennie na spacerach... D: niby pies nieduży, ale potrzebuje okropnie dużo ruchu i się męczy w zwykłym ogrodzie.
A tak oprócz tego, to wtajemniczeni wiedzą, iż w styczniu pożegnałam moją roczną suczkę West Terriera ;c świetne psy, ale podobają mi się większe. A najlepiej takie, które widać na ulicy.
Ja polecam (ekhem) nofofunlandy wodołazy. Czarne, wielkie, pływają, inteligentne, miśkowate (bardziej niż Silent Bestia :P), no a jak rozpędzone 80 kg w ciebie walnie, to powodzenia (dobre do ćwiczenia równowagi xD)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmm... Owczarki Szkockie są bardzo śliczne. Kto by nie chciał mieć takiego w domu? Ładny dywan by się zrobił przed latem ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Milly napisał(a):
W wakacje lub po zamiaruję kupić owczarka niemieckiego, mam słabość do tych psów :3
+ Jak go kupię, to już nigdy nie odwiedzi mnie praktycznie połowa moich przyjaciółek.


A po co kupować? Nie lepiej wziąć ze schroniska do adopcji? Nie dość, że oszczędzi ci to dużo pieniędzy to jeszcze pomożesz psom. Jak chcesz od początku opiekować się małym owczarkiem to maluchy też się znajdą.
Przejdź do forum: