Zobacz temat
 
Zwierzęta.
Te koty >> są śliczne 8P
Jak kto woli. Niektórzy lubią te, niektórzy tamte. Ja tam wole jednak psy. Chociaż koty, też niczego sobie.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
psy też lubię Gwiazdka ^^' te małe są fajniutkie Gwiazdka ^^' chociaż duże tez kochane xD
ano oczywiście, że tak Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
W ogóle wszystkie pst i koty sa fajne... aa.. widział ktoś kota Sfinxa? http://niespodzia...a48a97.jpg O_o jak na takie szczury, to nie dość że są drogie, to pierwsze miejsca w wystawach zdobywają XDD
Szkoda mi kotów tej rasy :/ Fakt, że wyhodowane w gorącym klimacie dlatego bez sierści ale i tak mi szkoda takich kiciusiów Cyborg :( To tak jak pies albo koń bez sierści.
Nom, z tym się zgodzę. Biedne kicie Cyborg :(


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
ale czemu one pierwsze miejsce w wystawach zdobywają?! Bestia :P
Właśnie, mnie też to zastanawia. Ciekawe czemu?


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Bo tak jest i już xd. Nie dla wszystkich
wyglądają jak szczury ;d.
Poza tym są dość oryginalną rasą.
Jak to się mówi - widź piękno w brzydocie xD a poza tym, podobno są to wyjątkowo uczuciowe kicie.
Te kotki są takie... milusińskie ; )

Ja mam dwa koty, i psa. Koty to tylko na dworze, i w ogródku. A pies na odwrót xD
Silenta psy też tylko w domu siedzą ^_^ ale małe to raczej nie nadają się do życia "łańcuchowego" tzn. bardziej na dworze.
Właśnie naszła mnie taka myśl Gwiazdka :D Jakie Wam się zwierzę marzy? Cokolwiek Robin :) Nawet takie, które nie istnieje. Opiszcie ewentualnie link do obrazka. Ja wlepię coś jak znajdę dobre zdjęcie/rysunek.
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Jaaa kooocham kundle i owczarki austalijskie i nie znocze pinczerów latlerków i wszy skich psów z wyupiastymi oczami ( bez obrazy dla ich włascicieli O_o)
Moje wymarzone zwierze to ............ KAZDE KTÓRE MNIE POKOCHA! NIC WIĘCEJ OD NIEGO NIE WYMAGAM!!!!!!
Gwiazdka :D Ja uwielbiam wilczury Gwiazdka :D, ogólnie psy mają ze mną jakąś szczególną więź i szybko się do mnie przyzwyczajają. Zawsze miałem psy, a ostatnio wyjątkowo się do mnie kleją, nawet takie które mnie nie znają. Teraz mam dwa mieszańce małe. Jeden taki trypowy kundelek, ale bardzo ładny, w sensie maści i sylwetki, a drugi piesek został przygarnięty przeze mnie po tym jak go ktoś porzucił obok pracy mojego ojca, taka mała włochata suczka nie wiem co to za rasa Bestia :P. W każdym razie teraz jest pupilkiem mojej mamy Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
labrador i haskie ;D
uwielbiam te rasy Gwiazdka :D
ee, sfinksa sie wezmie wysmaruje kremem z wysokim filterm i se może latać.

ja ostatnio polubiłam konie....
jako obiad na talerzu, mówie wam, nie ma nic lepszego niż stek z koniny.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Gdyby moja kolezanka by to usłyszała to byś już leżała trupem . Ona kocha konie! Jak ogląda film na ktorym jest pościg konno to zwraca uwagę tylko na konia
Proponuje obejrzeć od 3:30-6:30 to ->http://www.youtub...IYVF4YXJrU i życzę Ci Lav smacznego ;> a jak komuś mało jedzenia (to akurat polecam jedynie Lav) to i to proponuję -> http://www.youtub...re=related gdzie tu różnica? ;> mmmm smacznego raz jeszcze. Przecież tu i tu zwierzęta są jedzone, nic nie różni Ciebie Lav od tych ludzi z Chin. <sorry Silent za wstawianie takich filmów, ale widocznie niektórzy zapatrzeni są w wygodę>
ależ Ice Tea, ja mam pełną świadomość tego co sie dzieje, ale dla mnie zwierzęta są tylko kawałkiem mięsa, towarem, i niczym więcej. Weterynaria wypaczyła mi psychikę poprostu.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Przejdź do forum: