Zobacz temat
 
S02E01 - Trigon
Dzień dobry, moi drodzy*!
Już w ten piątek (06.09) odbędzie się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu Titans p.t. Trigon (lub, jak kto woli, oryginalny finał sezonu pierwszego). Odcinek zapremieruje po godzinie 15 na platformie DC Universe, zapowiada się więc przyjemny piątkowy wieczór Gwiazdka :D. Link pojawi się tak szybko, jak tylko to możliwe.
Jak zwykle proszę o oznaczanie spoilerów w ten sposób,
*spoiler*
.

Jakie są wasze oczekiwania, obawy, wrażenia, nadzieje? Zapraszam do dyskusji Shadow Happy.

*napisała o 22:43, to przecież prawie poranek

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bardzo martwi mnie spora ilość nowych bohaterów w sezonie, ponieważ wciąż czuję niedosyt po przedstawieniu głównych w pierwszym sezonie. Co więcej, nie mam pojęcia, w jaki sposób można pokonać Trigona w 45 minut. Mimo wszystko, czekam z niecierpliwością i już kocham się w Krypto <3
Mam wrażenie, że DC naciska na ludzi pracujących przy serialu, by wrzucali jak najwięcej znanych postaci.
Może pierwszy odcinek będzie dłuższy? W pierwszym sezonie pierwszy odcinek trwał prawie 51 minut.
Krypto rządzi <3. Mam nadzieję, że Dick w końcu będzie też mógł założyć strój Nightwinga, chociaż na to pewnie będziemy musieli poczekać do finału. Oby tylko zmianę peruki Star wyjaśnili w logiczny sposób. I dali jej dużo momentów z Donną Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dla tych, którzy przegapili: Greg Walker potwierdził, że ze względu na ograniczenia umowy nie zobaczymy Batmana ubranego w strój. https://naekranie...763302/amp
A poza tym właśnie ma miejsce premiera nowego sezonu w Stanach Gwiazdka :D pozostaje nam tylko czekać kolejne kilka godzin na wyciek odcinka do reszty internetu.

Update: (przy okazji pozdrawiam Zwinnego, który na pewno zepsuje sobie razem ze mną całą zabawę z oglądania Gwiazdka :D)
*spoiler*

A odcinek trwa 53 minuty.
Edytowane przez For dnia 2019-09-06, 16:03

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Panie i panowie, oto pierwszy odcinek drugiego sezonu Titans:
https://woof.tube...KMDfERnhCh
(tylko nie pościągajcie sobie wirusów)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
*spoiler*


Do następnego odcinka Robin :)
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2019-09-07, 10:12
@Misery, pozwoliłam sobie ukryć twój komentarz w spoilerze z wiadomych przyczyn Robin :)

Ogółem odcinek oceniłabym na dobry - był spoko, ale nie porwał mnie.
*spoiler*


Co do wirusów, to z telefonu polecam oglądać odcinki w przeglądarce Free Adblocker Browser (link). Działa dobrze, a przynajmniej powinna działać wystarczająco dobrze. Jak do tej pory nie odnotowałam problemów. Nie wiem tylko, jak z kompatybilnością z różnymi wersjami Androida.
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2019-09-07, 10:33
Po długich a ciężkich w końcu nadrobiliśmy odcinek, więc pora na moją tyradę.

*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2019-09-07, 17:02

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dla tych, którym poprzedni link nie działa: https://www1.watc...-episode-1

Jeszcze taka ciekawostka dla tych, którzy już obejrzeli:
*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2019-09-20, 17:32

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Obejrzałam, więc pozwolę sobie się wypowiedzieć. By nie psuć sobie swojego obiektywnego osądu, nie czytałam opinii zamieszczonych powyżej.
*spoiler*
Taka rozkmina na szybko: a co, jeśli BB
*spoiler*


66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ej, w ogóle to jest mi ktoś w stanie to wytłumaczyć:
*spoiler*
W tych akcjach było więcej drobnej symboliki akurat. Widać, że postawili na sprowadzenie tytanów do ich designu bliżej kreskówki i trochę też słuchają w tej kwestii fanów mam wrażenie.
Można się zgadzać mniej lub bardziej ale wygląd Raven na koniec serii się poprawił. O ile w kreskówce np ma te włosy płaskie dosłownie, to w serialu wyglądało to debilnie, dlatego całe szczęście po walce z Trygonem to się poprawiło na plus i fryzura jest choć trochę naturalna. Druga zmiana to ta akcja z jej sercem - tu chodziło o wyjaśnienie trzech rzeczy. Pierwsza to szary kolor skóry, krew nie krąży więc Raven dostała barwy zimnego martwego ciała. Druga to kryształ na głowie, co jest dość oczywiste. A trzecia to pozbawienie Raven emocji. Taka uproszczona symbolika.
Mnie akurat odcinek nie zawiódł za bardzo, ale na jego olbrzymią niekorzyść zagrało to, że pojawił się na początku 2 sezonu. Widać odrazu, że to miał być finał pierwszej serii.
*spoiler*
Ale to tylko moje zdanie, każdy może to widzieć po swojemu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: