Zobacz temat
 
Dobierz partnera osobie powyżej
haha, taki brzydok? XDD
Dla ciebie Chad z NB, niech Rilla w końcu ma jakąś konkurencję XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie no nudzi mi się i bzdury wypisuję XD z tego powodu wszystko może ze mną się dziać uwierz Nela jestem dziwna bardziej niż ci się wydaje Rilla wie to już od dawna XD <ciiiichoo niech Rilla myśli że nie ma konkurencji > XDDD
:*
hahahaha, mnie w dziwności nie przebijesz XDD! Nikt nie jest w stanie XD Rilla się przekonała, haha Gwiazdka :D Tak, niech nie wie <ciiii> XD bo Rilla lubi konkurencji wydrapywać oczy XDD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Hah jak tylko mnie tknie to pożegna się z życiem i swoim pięknym CHADEM Gwiazdka :D
:*
Hahaha. Nienawidzę was! Obu! XD Dobra daję konkrety:
1. Chad is mine. MINE!
2. Isi- no ja cie tam nie uważam za konkurencje, ale oczy zawsze mogę wydłubać, spokojnie Gwiazdka ^^' Phi, no proszę cię,- ty konkurencją? Bestia :P
3. Nela nie podniecaj się XD I nie przesadzaj nie jesteś dziwna, dramatyzujesz XD Choć niektóre twoje teksty miażdżą XD

A poza tym- to ja pierwsza miałam fazę na Chada i wara ode mnie i jego XD Kocham moje fazy na Chada ale mam prawa autorskie Bestia :P

PS., żeby nie było offtopu- dla ciebie R*** Isi XD Jak tak dalej pójdzie to zacznie być zazdrosny Bestia :P
Edytowane przez Rilla dnia 2012-04-17, 16:04
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Rill - Xerxes z Pandora Hearts :3
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
AAA!! RILLA TY JĘDZO MAŁA!!! XD <ty mi tu w miejscu publicznym nie pisz o Rafale!!! Bestia :P będzie źle i przypomniało mnie się nagle to o czym pisałyśmy na GG Gwiazdka :D ZUOOOO!!!!

Połączony z 17.04.2012 14:09:40:
A zazdrosny niech se będzie ostatnio w moim sercu najwięcej miejsca zajmuje CHAD! już nie wspomnę co ja ostatnio z plakatem robiłam XD Rilla wie ... a pamiętasz "Chadziontka" XDDDD

Połączony z 17.04.2012 16:13:28:
OSZ TY spryciulo teraz zamazałaś imię Gwiazdka :D XD Bestia :P
Edytowane przez Insanis dnia 2012-04-17, 16:13
:*
Ogółem szkoda, że tak mało facetów jest na serwisie Bestia :P Ja i Silent... rokiiz zbanowany, Red już nie wchodzi, a innych naprawdę rzadko kiedy widać.

Jeśli jednak Insan słyszałaś o kimś takim jak Bestia#001 (swego czasu udzielał się na TTFriends i prowadził bloga) to z charakteru mi do niego pasujesz Bestia :P
XD ZWINNY! Idź mi stąd! XD nie będziesz mi tu chłopaków przydzielał Bestia :P XD

Połączony z 10.05.2012 18:28:50:
A pro po jest na serwisie jeszcze? jest z nim jakiś kontakt?! (XD Kobieta zmienną jest XD ))
Edytowane przez Insanis dnia 2012-05-10, 18:28
:*
Do Isanis... emm... ciastko z KrEmEMmmMMMmmmmm!!!

Do Zwinnego- "Let it die" ( czy cuś)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD Fori! jeszcze się z tobą policzę ... XD chcę z nim pisać!! chcę go poznać!! XD
:*
Jak już pisałem Bestia#001 udzielał się na TTFriends, a tutaj chyba nawet nie ma konta. Prowadził też bloga, ale urwał się z niego już porządny kawał czasu więc trudno jest się z nim skontaktować Bestia :P

PS. Cofnijcie się do początku tematu i przeczytajcie pierwszy post, bo dobieranie jako "partnera" ciastka z kremem jest bez sensu.
Zwinny, pięknie wyglądałbyś razem z Nelą Bestia :P
:*
Bestia :P Para kompletnie nierealna, niesprawdzona i w sumie... śmieszna Bestia :P
Insanis Bestia :P nie bić.
Jak to nie Zwinny?! Przecież wy dwaj to jak stare, dobre małżeństwo Gwiazdka :D
Dla Milly... hmmm... z serwisu nie ma zbyt dużego wyboru XD ale wydaję mnie sięęęę że pięknie wyglądała by razem z Silentem. Trzymając sięza rączki Gwiazdka :D (tak wiem, kocham prowokować)
:*
Hm. Może serialowy Bestia, macie podobne charaktery xD
A idź mi z tym zielonym czymś Bestia :P
Silent dla ciebie i koniec!
:*
Ojej, kogo by tu... Mam!
Larry- ten, co wyszedł z głowy Robina Gwiazdka :D
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Hahaha XD nie sądzę żeby do mnie pasował Bestia :P (niech zgadnę, wpadłaś na niego patrząc na moją rangę? Bestia :P NuNu XD
Dla ciebie damy może Maxa z bloga Rilli Bestia :P
:*
Przejdź do forum: