Zobacz temat
 
S01E09 - Hank and Dawn
Ten moment, kiedy oglądało się ostatni odcinek dwa dni wcześniej i w sumie zapomniało się, że dziś jest premiera kolejnego.

W 9 odcinku Titans na ekran powracają dwa kolejne ptaszki z uniwersum DC: Hawk i Dove. Tradycyjnie spoilery proszę oznaczać
*spoiler*
, a link do odcinka zostanie wrzucony tak szybko, jak tylko się da.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zobaczymy, jak to będzie. Mimo wszystko chciałabym, żeby ten odcinek również mnie wciągnął. Może jednak okaże się dobry.
ODCINEK JEST JUŻ DOSTĘPNY
https://watchepis...e09_426821

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przewiduję falę krytyki ale mnie się odcinek podobał. Na pewno lepszy od poprzedniego. Co prawda nie jest wybitny pod żadnym względem. Można go podzielić na dwie części. Pierwsza, skupiająca się wokół Hanka - całkiem nudna i bez większego przesłania. Jeden z bohaterów był tak naprawdę zbędny i równie płytki co Hank. Na szczęście kiedy na ekranie pojawia się Dawn, odcinek polepsza się z każdą minutą. Nie było znów wybitnej akcji ale przynajmniej nabrała ona tempa i nie nużyła tak bardzo. Niestety pod koniec odcinka twórcy stali się chyba nieco zbyt odważni (scena nagości) co tylko potwierdza, że nie jest to serial dla najmłodszych. Myślę, że następny odcinek ma spory potencjał przed sobą.
Przejdź do forum: