Zobacz temat
 
Ponarzekaj na coś
dzięki Gwiazdka ^^' to wpadaj często :*. ale narazie jeszcze nic nie
ma oprócz badziewnej grafiki z którą sobie poradzić nie
umiem. x___x naglówek jest brzydki.
Oj, przestań. Jest świetny! Wiesz jak ja bym chciała takie robić? A z jakich korzystasz programów graficznych?


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Nie pytaj bo nie uwierzysz XD.

Kurcze.. Cyborg :| wczoraj była burz w nocy i sie nie wyspałam :<

xD jak narzekać to narzekać Bestia :P
Nela, mieszkamy prawie że obok siebie więc nie martw się, mi prawie okno wyrwało xDD a jeszcze gorąco było ;< Mój kot wlazł na mnie, i kurcze obudził mnie swoim mruczeniem o piątej rano ;< trudno, i tak bym już nie zasnęła, więc wstałam. T^T
No mieszkamy prawie obok siebie więc pofatyguj
4 litery i wpadnij do Czecho ;D.

XD.
I tak zobaczysz że prędzej czy później się spotkamy, więc się nie martw xD

tym razem narzekam znów na mojego kota, który na spacerze skacząc do kałuży, ochlapał mnie strasznie T^T
XDDDD. no myśle,że się spotkamy :< Nie narażaj mnie na
załamanie psychiczne mówiąc że może być inaczej. ^ ^

Ja dziś mam do narzekania na 2 rzeczy. :<
1. Przedwczoraj w nocy śniło mi się,że jestem murzynem,
siedzę na drzewie i jem banany :< XD.
To było straszne. Do dziś cierpię na stres xD.

2. Znów do mnie startowało dziś jakiś 2 palantów w mieście.
-.- . bosh.. jak ja bym chciała być brzydsza..
-_____- .
xDD jesteś ładna xD a twój sen musiał być straszny xD

ja narzekam na kuzyna, któremu się nie chcę ruszyć z domu żeby mi komputer naprawił xDD
ty jesteś ładniejsza Bestia :P
Jak byś mieszkała bliżej to pewnie nigdy by Ci się już nie popsuł Bestia :P Niestety teraz przez te upały mam kupę napraw do robienia, bo wszystkim się kompy przegrzewają. A wystarczyło by pastę zmieniać i wentylatory czyścić. No ale nic, ludziom szkoda 20zł wydać raz na rok, to potem mają co chcieli i muszą płacić mi 5 razy tyle.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Bestia :P .
bo ludzie są głupi Bestia :P.
dlatego wolę mojego kota od każdego, obojętnie jakiego człowieka xd
Nie no.. ide sie powiesić!!! właśnie pisałam notkę na raven-mlodzi-tytani i niewiem, jakoś przypadkowo na klawiaturze nacisnęłam jakiś klawisz i wszystko sie skasowało.!! Poszło się paść.!!!! Moja długa, nowiutka notka nad którą siedziałam 2.5 godz. !!!!!!!! Nieeeeeeeeee!!! Moje ****** szczęście <beczy> ; ((
Witaj w klubie.
Ja narzekam, bo myślę (w wakacje!!! No kto myśli?!) o usunięciu bloga teen-titans-forever


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
twarz w kubeł i nawet o tym nie myśl XD.
Nie obejdzie się bez narzekania - farbłam włosy i głupio wygladam xd. Bestia :P
Ba, moja mama też narzeka, że wygląda jak strach na wróble, po farbnięciu, a ja narzekam, że mnie łeb boli od jej narzekań xDD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Po dzisiejszej wycieczce w góry skręciłam nogę x____x.
Tak to jest jak się niemalże mieszka w górach a przepada przez pierwszy lepszy kamień
xdd..
To tak samo jak mój brat xDD ale on grał w nogę : P i narzekam na to, że w najbliższym czasie będę skazana na jego jęki... Przynieś mi to, przynieś mi tamto.
No dobra ja też ponarzekam ;> wkurza mnie, że muszę się uczyć na wrzesień do poprawy z historii X< a, żeby było śmieszniej to wymienię te przedmioty XD rozwój form kancelaryjnych (tam chodzi o różne formy pisemne, sądy w dawnych czasach, kancelarie papieskie, pod zaborami, kształty kartek do takich kancelarii itp), łacina :< zuoooo, historia średniowieczna Polski (trochę nudne klepanie co było w tym roku a co w tamtym), historia średniowieczna powszechna (to już ciekawsze Gwiazdka :D ), no i muszę napisać na ćwiczenia z historii Polski 3 wypracowania jedno już mam ;> I właśnie wkurza mnie to, że muszę to wszystko ogarnąć a gdyby mi się chciało tak jak się nie chce XD
*nie żyję X___X
Zabiłaś mnie IceTea

Ja sobie ponarzekam na mojego szanownego sąsiada. Łaaaa! Jest super, extra, młody (18 ^ ^) przystojny, etc. Ale śpiewa gorzej niż Doda wymieszana z moją babcią i Justinem Bieberem X___X I to jeszcze śpiewa piosenki typu: Góralu czy ci nie żal... A on podobno z Gdańska czy skąś tam pochodzi... Ratunku! Nawet przez zamknięte okno go słyszę...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: