Zobacz temat
 
Ponarzekaj na coś
hahaha XDD.
no zrobie zakad pogrzebowy XD. Bestia :P
Zatrudnij mnie! Ja chcę być grabarzem XD Fajnie tak będzie z łopatą latać po cmentarzu *oczy błyszczą, widząc nową perspektywę przyszłości*


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
oO Zaczynam się Was poważnie bać...
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dopiero teraz? Ja na twoim miejscu, bałabym się nas, tuż po naszym zarejestrowaniu na tym serwisie.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
No jeju, Nela-Tytanka założyła temat do narzekania
więc narzekam na to ,że mam cmentarz w ogródku XD
przez moje 2 koty. Bestia :P XD.

Ja raz zrobiłam pogrzeb myszy, bo sama ją zabiłam XD tzn. ona była pod moim krzesłem a ja ją niechcący przytrzasłam nogą od krzesła xD no i oczywiście było "Posprzątaj to!" xD ale cóż.. Bestia :P
Milla... oO zatkało mnie. A co do narzekania, to nenawidzę mojego brata. Grrr... wszystko co on nabroił, zawsze spada na mnie... Grrr...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ze śmiercią zwierzaka też mam niemiłe doświadczenie T_T Jak miałam około 13-14 lat miałam takiego zwierzaczka http://ble135.fm....niczka.jpg . Był oswojony i za dnia puszczałam go po pokoju, a, że zawsze chciał jeszcze biegać wpadłam na genialny pomysł, żeby puścić go w nocy, żeby sobie biegał. I jak to się skończyło? W nocy przygniotłam go plecami <płacz> i udusiłam. rano się budzę, wstaję i patrzę a tu mój Deal uduszony. Później miałam schizy i budziłam się w nocy. Nie chciałam spać w tym łóżku. A teraz moja siostra z kuzynem śmieją się ze mnie Cyborg :( Tak więc Milla nie martw się, nie jesteś sama <klepie po ramieniu>
Slicny ten zwiezacek był. Ja do niedawna miałam psa. Roki się wabił. Był cały czarny, oklapnięte uszka, a na czole biała plamkę. Niestety, był chory, i żeby nie dostarczać mu więcej cierpienia, trzeba było go uśpić... *snif* *chlip* Pamiętam jak zawsze, gdzie jechałam na rowerze, on biegł obok mnie. Buu...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja nie mam szczęścia do zwierząt T.T mój kot, kurcze to je więcej ode mnie, a jak fajowo mi za to dziękuje. Gryzie mnie o_O
albo raz mój wspaniałomyślny kot, wlazł na moją szafę i zleciał z niej na umyślnie NIE spadając na cztery łapy... ale szczęście, że się nie połamał. I tak to jest czworonożny idiota xD
Cóż, ze zwierzętami, jak z Bestią. Gdzie się nie ruszą, tam więcej sprawiają problemów Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Nogi mnie bolą od łażenia po górach :<!!
Od 6.00 rano do 12.00 bez ani minuty odpoczynku, cały czas
pod górę :<.
Heh, a ja narzekam na otkryty basen w mojej miejscowości. Za cholerę nie znajdziesz tam miejsca, wszędzie ludzie i ni ma ani krzty wolnej trawki dla ciebie.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Góry są cudowne Gwiazdka :D chciałabym pojechać tam na wakacje, ale Silent nie lubi gór (chyba, że w zimę na narty Cyborg -_-). A na basen można pójść o takiej porze kiedy jest mało ludzi (np. o 7 rano? XD ). Źle jest, bo znów gorąco Cyborg -_-
Tak IceTea, góry są cudowne Gwiazdka :DD
Ja mam ten zaszczyt,że mieszkam prawie w górach Gwiazdka :D.
Do Beskidów, właściwie do Baraniej Góry mam z godzinę drogi autem. Wydaje się długo, ale to naprawdę jest blisko Bestia :P.
Byle minąć Żywiec, i jest z górki Gwiazdka ^^'.
Aaa tam. Ja też wcale tak daleko nie mam. A byłam wczoraj na Słowacji, na "Veronice". To aquapark z wodami termalnymi. Super! Napływałam się za wsze czasy. A co do narzekania, to nieźle mnie spaliło *ał...*


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Co do narzekania..
Nie chce mi wyjść prolog na nowym blogu.!
:<< szlak by to trafił
Jakim nowym blogu? Daj adres! Plis! Bo ponarzekam na ciebie! Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
XD. znaczy, ten blog nie jest nowy. kiedyś go usunęłam
ale go wskrzesiłam XD
teen-titans-friends-forever.blog.onet.pl
Aaa! Jak zobaczyłam info, że blog nie istnieje myślałam, że cię zamorduję! Uff... Ale kamień z serca. Fajnie, że znowu go "ożywiłaś"


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: