Zobacz temat
 
Niekoniecznie normalne rzeczy z NW
Grunt to sprawiać dobre wrażenie!
Cześć! To chyba pierwszy raz kiedy w tym roku zasiadam do dalszych prac nad grą w Dreams i popchnięty dozą inspiracji postanowiłem wreszcie spróbować swoich sił w dodaniu do galerii łotrów NW nowej postaci. Piszę w tym temacie dlatego, że chciałbym wysłuchać Waszej opinii zanim jakiekolwiek decyzje co do tej postaci zostaną podjęte. Dlatego bardzo bym prosił o komentarz. A teraz, zbędnie nie przedłużając, oto przed Wami...

AGENT DAYDREAM

titansgo.pl/upload/img/603569a0ca339.png

Archiwum bazy NW. Raport Dark Archera na temat podejrzanych działań i regularnych napadów na budynki przemysłu high-tech:
Każdego miesiąca, przy pełni księżyca, za wzgórzami miasta Porthaven odradza się ona. Zwą ją Agent Daydream. Pojawia się wraz z nocnym niebem by zniknąć zaledwie kilka godzin później, przy wschodzie słońca. Za każdym razem w tym krótkim czasie dochodzi do serii włamań w całym mieście. Ciekawą rzeczą jest to, że atakowane są tylko centra high-tech oraz zaawansowanej technologii rakietowej i lotniczej. Zbieżność w czasie z obserwacją i pojawieniami Agent Daydream nie może być przypadkowa.
Dokładne przyczyny jej działań są jednak nieznane. Mam mimo wszystko swoją hipotezę. Agent Daydream jest byłą miliarderką oraz gwiazdą showbiznesu, doskonale znaną całemu Porthaven - nazywa się Jade Mun. Jest amerykanką, ale dotarłem do jej drzewa genealogicznego i posiada azjatyckie korzenie. W telewizji zawsze była cyniczna, wręcz zimna. Jej główną bronią była ironia. Ciekawa osoba. Hm, była. To dobre słowo... Zaginęła ona ponad rok temu w tajemniczych okolicznościach. Mówi się, że brała udział w wyprawie na ciemną stronę księżyca. Pamiętam program prywatnego lotu na księżyc, jednak oficjalnie nigdy nie potwierdzono jej obecności na pokładzie rakiety, która zresztą również zniknęła z zasięgu wszelkich radarów i satelitów. Prawdopodobnie się rozbiła. Jednak, czy na pewno?
Myślę, że we wszechświecie istnieje jeszcze wiele tajemnic. Do niedawna nawet nie wiedziałem o istnieniu Voltarii. Dlaczego by więc wykluczyć istnienie obcej cywilizacji po ciemnej stronie księżyca? Takiej, która chcąc żyć w spokoju zdecydowała się zaatakować rakietę, a na astronautów rzucić klątwę? To tylko czysta zgadywanka, ale pytań nie ubywa.
Kim naprawdę jest Jade Mun? Dlaczego wraca na ziemię sama? Co stało się z innymi astronautami? I co chce osiągnąć? Czy jest ona zwiadowcą obcej cywilizacji, która ma umożliwić zaatakowanie ziemi? Czy być może przechwycony przeze mnie komunikat w którym nazwana została "Agent Daydream" skrywa w sobie więcej prawdy niż myślałem? Być może Jade pragnie tylko wrócić na ziemię, a jej marzeniem jest odzyskać chociaż dzień na własnej planecie... Pełnia księżyca musi nadawać klątwie, rytuałom czy czymkolwiek to jest, większej siły, która umożliwia teleportację. Z nastaniem słońca jednak owa siła znika całkowicie. Jedno jest pewne. Jeśli moje podejrzenia są prawdziwe, panna Mun rozpaczliwie pragnie powrócić na własną planetę. A desperacja może ją popchnąć do niebezpiecznych działań. Nie wiem jak mógłbym zapewnić jej środek transportu. Szczytem moich zdolności było stworzenie linki z hakiem. Reyze nie czuje się na siłach by wybrać się na księżyc. To skomplikowane. Inne pole grawitacyjne, kompletne ciemności i czyhające niebezpieczeństwa to zbyt duże ryzyko by puścić ją samą. Shadow nie jest wystarczająco potężna by skorzystać z królestwa cieni przy tej sytuacji i nawiązać kontakt.
Należę do Nightwatch. Nazwa zobowiązuje. Pozostaje mi tylko patrolować wzgórze co miesiąc. Nie będzie łatwo ją złapać. Jest niesamowicie szybka. Przemieszcza się wypatrując gwiazd. Doskonale odnajduje się w terenie. Ja natomiast gubię się między wieżowcami.

Status osoby: niebezpieczna

Podpisano: Dark Archer
Postać jest ekstra! Gwiazdka :D Świetny strój - prosty, ciemny, stonowany - pasuje do kontrastującej głowy. Swoją drogą, z wyglądu przypomina mi "pomarańczową" Voltariankę - kolor skóry i zwłaszcza te oczy.
Nie bardzo wiem, jak można by było wytłumaczyć tę klątwę, ale sam pomysł z kradzieżą technologii spowodowany teoretyczną chęcią powrotu Daydream na Ziemię jest bardzo dobry. Być może to jakaś kontrola umysłu? Telepatia/"telehipnoza" (nie wiem, czy istnieje takie słowo xD)
Ogółem postać zaliczyłabym w poczet villainów Nightwatch - im więcej, tym lepiej, bo u nas to zawsze bida na tym polu xD
Dzięki bardzo za opinię Gwiazdka :D jak zwykle znów jako pierwsza na bieżąco oceniasz ^.^ za co jestem ci wdzięczny. Jeśli chodzi o kolor to może jest to kwestia ekranów, ale zarówno na TV jak i moim laptopie kolor skóry nie podchodzi pod pomarańczowy, a oczy to coś na przełomie różu i fuksji.
Jeśli o origin chodzi to jeśli tylko więcej osób z ekipy wyrazi równy entuzjazm to jestem pewien, że uda mi się wszystko zgrabnie połączyć w całość Robin :) Tak żeby jednocześnie nadal było Nightwatchowo.
Telehipnoza hmmm chyba istnieje xD A jeśli nie to każdy przynajmniej by wiedział o co chodzi.

BTW. W Dreams dostaję szału, bo NIGHTWATCH pisane razem jest cenzurowane i nijak nie mogę tego wyłączyć. Muszę więc robić spacje , cudować i pisać najlepiej oddzielnie xD
Zwinny napisał(a):

Dzięki bardzo za opinię Gwiazdka :D jak zwykle znów jako pierwsza na bieżąco oceniasz ^.^ za co jestem ci wdzięczny. Jeśli chodzi o kolor to może jest to kwestia ekranów, ale zarówno na TV jak i moim laptopie kolor skóry nie podchodzi pod pomarańczowy, a oczy to coś na przełomie różu i fuksji.
Jeśli o origin chodzi to jeśli tylko więcej osób z ekipy wyrazi równy entuzjazm to jestem pewien, że uda mi się wszystko zgrabnie połączyć w całość Robin :) Tak żeby jednocześnie nadal było Nightwatchowo.
Telehipnoza hmmm chyba istnieje xD A jeśli nie to każdy przynajmniej by wiedział o co chodzi.

BTW. W Dreams dostaję szału, bo NIGHTWATCH pisane razem jest cenzurowane i nijak nie mogę tego wyłączyć. Muszę więc robić spacje , cudować i pisać najlepiej oddzielnie xD

Luzik - już wcześniej miałam skomentować, ale ciężki tydzień trochę xD
Zdecydowanie kwestia możliwości kolorystycznych ekranów + kalibracja kolorów. Akurat przeglądam z telefonu, gdzie barwy zwykle są cieplejsze niż na laptopie, ale że ja widzę bardziej pomarańcze a u ciebie to raczej fuksja, to już naprawdę niezła różnica Gwiazdka :D

Ciekawe, czemu cenzura XD Może ktoś tutaj nie chce, żeby świat się dowiedział o Nightwatch albo coś złego kryje się za tą nazwą, o czym nie wiemy? A wielkość liter ma znaczenie? Być może tak po prostu działa system, że nadużywanie słów pisanych dużymi literami jest cenzurowane. Nie ma to sensu, bo co w tym złego, ale ciekawe, dlaczego tak xd
Forsaken napisał(a):

O rany, chcę takiego pluszowego Silenta na święta <3 a najlepiej całą drużynę od razu


No. Chciałam, to mam.
Przedstawiam państwu zdecydowanie większą niż zaplanowałam i z o wiele bardziej przerażającą twarzą niż się spodziewałam Shadow z filcu:
cdn.discordapp.com/attachments/819224797795713106/860140333311590420/20210701_144848.jpg
cdn.discordapp.com/attachments/819224797795713106/860140332896747530/20210701_144937.jpg
cdn.discordapp.com/attachments/819224797795713106/860140826498695198/20210701_145205.jpg
*spoiler*


Użyte materiały to filc, poliestrowe wypełnienie do pluszaków, klej do materiałów i mulina. I przerobiony szablon na pluszaka-lisa, w którym nie było zawartych wskazówek jak przerobić głowę lisa na głowę lalki, dlatego góra taka od czapy.
Planowałam zrobić resztę drużyny, ale okazało się, że jedna taka lalka pożarła cały zapas czarnego i fioletowego filcu, więc reszta NW przesuwa się w czasie na późniejszy termin.
Tada Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hahah świetny efekt, masz talent! Shadow Cry
Dzięki Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
i z o wiele bardziej przerażającą twarzą


Nie obraziłabym się, jakby takie maskotki mnie "straszyły" po nocach <3
Zawsze można zamiast czarnego (gdzie to jest możliwe) użyć jakiegoś innego koloru. W sumie chyba na Kirę zeszłoby najmniej czarnego xD
Gwiazdeczka napisał(a):

i z o wiele bardziej przerażającą twarzą


Nie obraziłabym się, jakby takie maskotki mnie "straszyły" po nocach <3


Gwiazdka :D jak tylko ogarnę, w jaki sposób stworzyć w miarę wymiarową głowę, to kto wie... Robin :)

Najmniej czerni zejdzie na Reyze, bo mam ładny kawałek ciemnego granatu wpadającego w fiolet, z którego chciałabym zrobić większą część jej stroju(ale i tak muszę domówić więcej, bo rozmiar maskotek przeszedł wszelkie oczekiwania xD dwa arkusze czarnego filcu miały starczyć na całą drużynę, a tu się ledwie Shad zmieściła xD). No chyba, że zrobię te maskotki o wiele mniejsze i mniej "3D", bo taka opcja też jest możliwa (i pewnie szablony będzie łatwiej znaleźć xD).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
O, to super - granat czy ciemny fiolet/niebieski jak najbardziej pasuje
Twórz i eksperymentuj, tak jak uważasz, że będzie wg ciebie lepiej. Wiem, że efekt końcowy w każdym przypadku będzie świetny - powodzonka Robin :)
Gwiazdeczka napisał(a):

O, to super - granat czy ciemny fiolet/niebieski jak najbardziej pasuje
Twórz i eksperymentuj, tak jak uważasz, że będzie wg ciebie lepiej. Wiem, że efekt końcowy w każdym przypadku będzie świetny - powodzonka Robin :)


Wyślę ci potem zdjęcie na discordzie, to mi powiesz, czy taki odcień może być Gwiazdka :D bo jak na niego patrzę w świetle dnia, to wydaje mi się, że jest chyba jednak zbyt niebieski (a z kolei najciemniejszy fiolet, jaki byłam w stanie znaleźć, to ten z włosów Shad).
Dzięki za miłe słowa <3

A skoro już przy Shad jesteśmy: dostała nową głowę, przeszyłam krzywo przytwierdzone rękę i nogę oraz obszyłam wystające nitki na czarno, by aż tak nie rzucały się w oczy. A oto efekt końcowy Gwiazdka :D
cdn.discordapp.com/attachments/819224797795713106/861172990469472286/20210704_111145.jpg
cdn.discordapp.com/attachments/819224797795713106/861172989893672970/20210704_111300.jpg

Zajmuje teraz honorowe miejsce na biurku, siedząc na nieużywanym routerze xD. Następna w kolejce będzie prawdopodobnie Reyze, ale to już raczej pod koniec miesiąca, kiedy zamówię brakujące materiały Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hej, jeśli zastanawiacie się jakby wyglądała gra o Nightwatch wypuszczona na PS4 to mam dla was dobre wieści. Gra przeszła proces certyfikacji przez Sony Computer Entertainment i już w przyszłym tygodniu nastąpi jej premiera na łamach PS Store.

Co więcej, edycja pudełkowa gry ukaże się 12 sierpnia w sklepach stacjonarnych w całym kraju w cenie 149 zł. Cenę udało się utrzymać na tak niskim poziomie dzięki pracy jednoosobowej ekipy Falknerinni Team. Klikając na obrazki poniżej, możecie powiększyć okładkę gry.

titansgo.pl/upload/img/60f2f6acd1f45.png titansgo.pl/upload/img/60f2f6a8b9501.png
To nie koniec dobrych wieści. Poniżej możecie rzucić okiem na to jak gra prezentuje się w ruchu.

YouTube Video

Motyw muzyczny: Zwinny
Grafika i postacie: Zwinny na podstawie ogólnodostępnych materiałów Dreams
Reżysernia: Zwinny
Dystrybucja: Falknerinni Studios

Miłego grania i do zobaczyska! DA Smirking

*spoiler*
Cena wręcz na zbyt niskim poziomie. Zwinny, co ty myślisz, że ja nie mam co robić, tylko oszczędzać pieniądze?
*spoiler*

Dobrze, że dałeś ostrzeżenie o epilepsji Luzak
Świetna robota - jak zawsze wiesz jak rozbawić Gwiazdka :D
A dziękuję, dziękuję. Specjalnie nie chciałem obciążać nikogo finansowo, z drugiej strony dobra okazja żeby zbić małą fortunę, hehe.

Miło, że zauważyłaś ostrzeżenie o epilepsji - zresztą śledząc to co uda mi się stworzyć w wolnej chwili sądzę, że można dostać napadu nie tylko epilepsji i tych ostrzeżeń powinno być więcej XD

Poniżej przedstawiam natomiast oficjalne intro Falknerinni Studios. Do oglądania koniecznie z dźwiękiem.

YouTube Video


PS.1 Nie wykluczam, że z czasem zostanie dopicowane. (Animacje, gra świateł, kolorystyka, akcja - szczególnie końcówka)

PS.2 Strasznie trudno skalibrować barwy pod wszystkie ekrany - to co dobrze wygląda na tv, niekoniecznie takie będzie na komputerze, a jeszcze inaczej wychodzi na telefonie. Dlatego lekko kremowe barwy.
1. Ta cena jest skandaliczna. Każdy wie, że gra nie może kosztować poniżej 100... $ bo inaczej się nie sprzeda.
2. Zamiast ostrzegać, lepiej zrobić z tego niespodziankę. Zobacz jaką okazję przegapiłeś. O grze byłoby głośno, gdyby na premierę wszyscy na raz dostali epilepsji.

Podsumowując, świetna robota, ale czas zwolnić szefa działu marketingu. Bestia ;)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czy Silent czai się na DA z nożem xD?
DA Smirking Silent Wink

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
37/21
To pewnie za to, że DA nie dodał chlepa do spaghetti Luzak
@Silent
1. Informacja o cenie została przesłana do konsultanta. Dział rozwoju gry faktycznie postanowił zwiększyć cenę, ale przy tym zwiększył również swój wkład w proces produkcyjny.
2. Osobiście zwolnię odpowiedzialnego za marketing.

@Forsaken niestety w domyśle jest to tylko kij Silenta, ale łatwo mogę go zmienić na profesjonalny nóż do zadźgania DA Gwiazdka :D

Poniżej menu gry.
YouTube Video


*spoiler*
Kapitalne, super klimacik - bardzo pasuje do DA Luzak
Przejdź do forum: