Zobacz temat
 
S01E04 - Doom Patrol
Tradycyjnie już, spoilery proszę oznaczać w ten sposób
*spoiler*
i zapraszam do dyskusji!
Odcinek w Stanach będzie miał swoją premierę o 11 naszego czasu, a w internecie pojawi się kilka godzin później.
Edytowane przez For dnia 2018-11-02, 12:05

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dopiero co był 26, czuję się, jakby mnie zahibernowano do tego czasu xD
Jest już może jakiś link?
Na tym watchserieshd w dalszym ciągu nie ma, odświeżam co jakiś czas. Jak się pojawi, to wrzucę. For wrzucała Origins jakoś koło 16:30, więc pewnie odcinek pojawi się niedługo
Epizod właśnie trafił do sieci. Można go obejrzeć pod tym linkiem https://watchepis...e04_426816

Nie ręczę za wszystkie źródła bo jest ich dużo, ale sprawdziłem kilka i faktycznie działają. Niektóre wymagają wyłączenia adblocka. Zalecam ostrożność
Odcinek miodzio, sporo dobrej akcji.
*spoiler*

No i mam nadzieję, że wraz z przyszłymi epizodami wyjaśni się wiele niedomówień.
Z trudem, ale w końcu udało nam się dokończyć.
*spoiler*
Ogółem odcinek wydaje mi się być taką jedną wielką zapowiedzią i próbą podbudowania hype'u przed premierą Doom Patrol - i to się akurat udało, bardzo chętnie obejrzę teraz cały serial. A teraz przepraszam, idę się cieszyć na przyszły odcinek, bo w końcu będzie Dick i Kory /o/.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja mam nadzieję, że akcja w końcu zwolni jak już cała(albo większość) ekipy się zebrała i będzie jakieś skupienie się na osobach, ich relacjach a nie ciągłe chaotyczne bieganie.
Dokładnie. To już 4 odcinek, a co rusz pojawiają nowe postacie i jest motyw ucieczki. Powinni się skupić już porządnie na relacjach w następnym.

Generalnie odcinek spoko, ale doktorkowi brakło charyzmy przez co wyszedł przerysowany. Chciałbym w końcu zobaczyć moce Star w całej okazałości.
Nie ma to jak wstać o 7:00 , by przeczytać wspaniałą wiadomość o dostępnym odcinku.

Cóż mogę powiedzieć? Zakochałam się w Loganie, śmieszą mnie jego teksty i postawa. Dobrze, że wie, kiedy pokazać pazurki - zależy mu na Rachel. Komiczne sceny po przemianie w człowieka jak się na szybko ubiera - zdecydowanie na plus, ale jak to ma wyglądać podczas walki? Zobaczymy.

Nie wyobrażam sobie, że Kori i Dick w następnym odcinku będą się całować (to chyba nie spoiler, bo raczej każdy już widział zapowiedź). Wychodzi na to, że mają bardzo silne charaktery i poczucie zapewnienia bezpieczeństwa Raven, a jednoczeście, według kanonu, są kandydatami do stworzenia związku. I to właśnie w nich uwielbiam - tą nieprzewidywalność.

Co do drużyny Doom Patrol, myślę, że pokazano ich z bardzo ciekawej perspektywy. Muszę zaznaczyć, że nie znam ich dobrze z komiksu. Jednak ta kreacja w serialu wydaje się być niezwykle tajemnicza (Rita), trochę też zabawna (scena z gotowaniem).

Zatem - oby do piątku - miejmy nadzieję, że za tydzień takich problemów nie będzie.
Komiczne sceny po przemianie w człowieka jak się na szybko ubiera - zdecydowanie na plus, ale jak to ma wyglądać podczas walki? Zobaczymy.


No właśnie tez mnie to zastanawia XD To będzie twórcom ciężko ogarnąć. Jest opcja, że mógłby dostać jakiś ultra rozciągliwy kostium, który by mógł się dopasowywać do przybieranej formy. Plus wariacje komputerowe i jakoś by to było Gwiazdka :D
Ja jeszcze rozkminiam, jak to jest przed przemianą? Czy on się rozbiera? Nasz kochany BB z 2003 nie miał takich problemów i ten z filmów pełnometrażowych chyba też nie. Bardzo interesująca kwestia Cyborg :|
Chodzą plotki, że BB też ma w późniejszych odcinkach dostać nowy strój (tak jak Rav i Star na zdjęciach, które kiedyś widzieliśmy), więc może będzie to jakaś super wyczesana w kosmos technologia, dzięki której nie będzie musiał się co chwilę rozbierać?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Najbardziej w tym odcinku spodobało mi się to, jak
*spoiler*
Przejdź do forum: