Zobacz temat
 
Nightwatch Q&A
Dzień dobry!
Tak jak obiecaliśmy na shoutboxie, startujemy z tematem Q&A dotyczącym Nightwatch. Możecie tutaj zadawać wszelkie pytania dotyczące drużyny, jakie tylko przyjdą Wam do głowy. Możecie kierować je do pojedynczych postaci, całej drużyny lub do twórców. Prosimy tylko, by określać dokładnie, do kogo kierowane jest pytanie.
Życzę wszystkim dobrej zabawy! Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
z góry przepraszam, jeśli jest to gdzieś wyjaśnione, a ja nie dopatrzyłam, ale gdy chciałam przeczytać komiksy miałam problem z ich odtworzeniem, bodajże działał mi tylko komiks na temat pochodzenia Reyze

a jestem ciekawa i pytanie kieruje do kogokolwiek z Nightwatch, kto może udzielić mi informacji; gdzie mieszkają? nie mam na myśli Porthaven, a chodzi mi o konkretną siedzibę. Tytani mają Titans Tower, Batman ma Jaskinię, co mają Nightwatch?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kibo napisał(a):

z góry przepraszam, jeśli jest to gdzieś wyjaśnione, a ja nie dopatrzyłam, ale gdy chciałam przeczytać komiksy miałam problem z ich odtworzeniem, bodajże działał mi tylko komiks na temat pochodzenia Reyze


Komiks Kiry "Chosen" nie jest dostępny do przeczytania, ponieważ Kira zdecydowała napisać początki swojej postaci w drużynie od nowa. Historia pojawi się w Nightwatch: Genesis.

a jestem ciekawa i pytanie kieruje do kogokolwiek z Nightwatch, kto może udzielić mi informacji; gdzie mieszkają? nie mam na myśli Porthaven, a chodzi mi o konkretną siedzibę. Tytani mają Titans Tower, Batman ma Jaskinię, co mają Nightwatch?


Shadow: Nasza baza mieści się w starej szkole, którą podarowało nam miasto w ramach podziękowania za bronienie mieszkańców. Chyba nie mamy jakiejś konkretnej nazwy siedziby, jeśli o to pytasz.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kira: Myślę że siedziba NW będzie miała nazwę dopiero jak skończymy remont... W weekend szpachlujemy łazienkę.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
do wszystkich Robin :)

czy zawsze chodzicie w swoich superstrojach? a jeśli na codzień chodzicie w cywilnych ciuchach to jak nagle w mieście jest jakiś złol to co wtedy? ubieracie się na szybko? Gwiazdka :D niezmiernie mnie to ciekawi
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Reyze: Pierwszorzędnie, dziękuję Ci, Kibo, w imieniu całego zespołu za pytanie i generalnie wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.
Czy zawsze chodzicie w swoich superstrojach?

Reyze: Odpowiedź brzmi: nie zawsze. Często na przykład wspólnie wybieramy się do restauracji na pizzę. Gdybyśmy stanęli w progu w naszym "roboczym" odzieniu, ciężko byłoby nam się odpędzić od ludzi. Bardzo prawdodpodobne byłoby także pojawienie się fotoreporterów. Mieliśmy kiedyś taką sytuację. Uniknęlibyśmy jej, gdyby tylko nasz Dark Archer nie zaczął eksponować swoich tricepsów.

a jeśli na codzień chodzicie w cywilnych ciuchach to jak nagle w mieście jest jakiś złol to co wtedy? ubieracie się na szybko?

Reyze: Z tym bywa różnie. Jak już kiedyś zdarzyło mi się wspomnieć, w pasku posiadam multifunkcyjny dysk. Jedną z jego wielu możliwości jest międzywymiarowy schowek. Zazwyczaj każdy z Nightwatch nosi część uniformu pod zwyczajnym ubraniem, a dodatki trzyma w plecaku bądź torebce. Mimo to, na wszelki wypadek przechowuję w przestrzeni miedzywymiarowej wszystkie kostiumy. W dodatku, dzięki temu nie tracimy czasu na tradycyjne przebieranie. Wystarczy skierować promień urządzenia w czyimś kierunku, by w mgnieniu oka zmienić jego ubiór Bestia ;)
serdecznie dziękuję za odpowiedź Reyze Smile

(i oczywiście nie ma za co dziękować. czuję, że wyrosnę na wielką fankę nightwatch)

och, i jeszcze pytanie do Reyze! ciekawa jestem, skoro nie pochodzisz z Ziemi, czy często zdarzają się sytuację, w których nie rozumiesz naszych zwyczajów lub masz jakieś wpadki?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
och, i jeszcze pytanie do Reyze! ciekawa jestem, skoro nie pochodzisz z Ziemi, czy często zdarzają się sytuację, w których nie rozumiesz naszych zwyczajów lub masz jakieś wpadki?


Reyze:
Nawet bardzo. Śmieszne sytuacje wynikają najczęściej z mojej nieznajomości związków frazeologicznych i języka zwanego "slangiem". Pamiętam, gdy pewnego razu wybrałyśmy się z dziewczynami do centrum handlowego na wspólne zakupy i Kira stwierdziła, że jedna z sukienek widniejących na wystawie jest brzydka jak noc. Nie pojmuję... Noc jest przepiękna.
Jest 5 superbohaterów. Co jest natomiast ze złoczyńcami? Są jakieś pomysły o których nikt jeszcze nie wspomniał?
Sulik napisał(a):

Jest 5 superbohaterów. Co jest natomiast ze złoczyńcami? Są jakieś pomysły o których nikt jeszcze nie wspomniał?


Oprócz Sull'Ivana mamy w zanadrzu grupę przestępczą, randomowych złodziei, O.P.A.L., kilka innych postaci o których na razie nie mogę nic powiedzieć, trwają też prace nad stworzeniem kolejnych złoczyńców. Więcej o każdej z postaci/grup dowiecie się z gry Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Można wiedzieć coś więcej o O.P.A.L.? Chociażby rozwinięcie skrótu albo parę słów o tej grupie bo to tylko randomowa nazwa
Wszyscy:
A jak wygląda sprawa, z relacjami pomiędzy członkami drużyny? Zdarzają się starcia czy kryzysy? Kto swoi zawsze na straży zgody, a kto najczęściej zalicza jakaś wpadkę?
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Zwinny napisał(a):

Można wiedzieć coś więcej o O.P.A.L.? Chociażby rozwinięcie skrótu albo parę słów o tej grupie bo to tylko randomowa nazwa

O.P.A.L - Opactwo Przyszłych Apostołów Ludzkości, znani też jako Geolodzy. Wierzą w to, że niedługo przyjdzie na Ziemię ich bożek, oczyści świat z wszelkiego grzechu, a po tym oczyszczeniu to oni będą stanowić zalążek nowej cywilizacji. Lubią kolorowe kamyki.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pewnie twój pomysł Bestia :P średnio mi to pasuje na NW - a co do gry, jak generalnie będzie wyglądać? Jakieś sekwencje akcji/wybory/walki z przeciwnikami?
LaVrence napisał(a):

Wszyscy:
A jak wygląda sprawa, z relacjami pomiędzy członkami drużyny? Zdarzają się starcia czy kryzysy? Kto swoi zawsze na straży zgody, a kto najczęściej zalicza jakaś wpadkę?


Reyze: Jak dokładnie wyglądały relacje w drużynie przed moim dołączeniem - zostawiam do przedstawienia którejś spośród tych osób. Tak będzie najlepiej. Mogę jedynie powiedzieć, że początki nie były dla nich łatwe. Na zbudowanie mocnych więzi i pełne zrozumienie się, potrzeba czasu. Jeśli o mnie chodzi, łatwo adaptuję się do nowego otoczenia i z cierpliwością oraz wyrozumiałością podchodzę do innych. Jestem w stanie zaryzykować własne życie dla drugiej istoty. Myślę, że z tych względów właśnie, Silent i Dark Archer szybko mnie zaakceptowali. Na uznanie Kiry musiałam poczekać nieco dłużej, jednak nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Warto było.
No i Shadow! To promyk Słońca w naszej załodze. Swoją radością i delikatnością bardzo przypomina mi Miyane - przyjaciółkę z Voltarii.
Przechodząc do starć i kryzysów: wątpię w istnienie zespołu, w którym takie sytuacje nie występują. Sama unikam wykłócania się, na rzecz spokojnego przedyskutowania nieporozumienia i znalezienia jego rozwiązania. Kłótnie działają na mnie bardziej męcząco, niż jakakolwiek najcięższa bitwa. Podobnie jest z Silentem, mającym opiekuńcze podejście i wrażliwą Shadow. Kira, mimo, że bardzo kochana w środku, ma dość wybuchowy temperament. To koliduje z często sceptycznym Dark Archerem, który przeciwnie do swojego aliasu, jest w istocie szaloną osobą z żartobliwym podejściem do wielu spraw, ale i jego łatwo wprawić w zdenerwowanie. Wyżej wspomniana dwójka często popada w konflikty. Wygląda to miej więcej tak, że Silent powstrzymuje DA, ja natomiast Kirę przed wzajemnym... Skakaniem sobie do gardeł? Chyba tak brzmiało to określenie. W tym czasie załamana Shadow przygląda się całemu temu spektaklowi. W większości przypadków udaje nam się załagodzić konflikt, jednak występują sytuacje, w których raczej wolimy skapitulować i dać pogodzić się naszym przyjaciołom samodzielnie. Słowa, które teraz wypowiem, zabrzmią wręcz absurdalnie, jednak te utarczki w jakiś sposób umacniają Nightwatch. Z każdej kłótni wyciągamy ważną naukę i to jest tą pozytywną stroną.
do członków nw:

czy macie jakichś bliższych znajomych/przyjaciół poza nightwatch?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kibo napisał(a):

do członków nw:

czy macie jakichś bliższych znajomych/przyjaciół poza nightwatch?

Reyze: Tak. Są to przyjaciele z mojej ojczystej planety. Razem jest nas pięcioro i tworzymy zespół, na którego czele stoi mój brat. Zanim wstąpiłam do Nightwatch, często wybieraliśmy się wspólnie na różnorakie, kosmiczne misje.
Czy NW ma już motyw muzyczny albo dzwonek. Coś w rodzaju:

YouTube Video
Kibo napisał(a):

do członków nw:

czy macie jakichś bliższych znajomych/przyjaciół poza nightwatch?


Shad: W miejscu, z którego pochodzę, posiadam kilku bliższych znajomych. Razem ćwiczyliśmy i robiliśmy różne, typowo nastolatkowe rzeczy.

Sulik napisał(a):
Czy NW ma już motyw muzyczny albo dzwonek.

Jeszcze nie. Jeszcze Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):
Jeszcze nie. Jeszcze Shadow Happy

A było zadzwonić. Odpowiednia stawka i macie theme jak Avengersi i Strażnicy Galaktyki razem wzięci

Pytanie do NightWatch :
Przyjmujecie na staż?
Przejdź do forum: