Zobacz temat
 
Nightwatch - gra
Jak można się dowiedzieć z newsa wielkanocnego - zrobiliśmy grę, którą możecie pobrać tutaj: https://titansgo....1.0-pc.zip. Z tej okazji otwieramy nowy temat, w którym możecie omawiać to wiekopomne dzieło, zastanawiać się, po co i dlaczego ktoś nas zmusił do zrobienia tego czegoś lub wspólnie ustalać, po ile się zbieramy na mojego psychologa Gwiazdka :D.

Jako że gra dopiero co została wypuszczona, proszę wszystkich o niespoilerowanie Robin :) A jak już, to oznaczyć je tak:
tralalalla
*spoiler*
.

Pozostaje mi tylko życzyć wam miłej gry i zapytać o wasze wrażenia, przemyślenia i teorie spiskowe. Gwiazdka :D

DA Smirking Kira Happy Reyze Smile Shadow Happy Silent Wink

Upadte: Jeśli wolicie grać na telefonie/tablecie, od teraz macie taką opcję: https://play.goog...tch.gamejk
Edytowane przez For dnia 2018-07-20, 09:07

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jedna z lepszych gier przygodowych w jakie ostatnio grałem, świetna robota Robin :) I ten cliffhanger na końcu, nie mogę się doczekać kontynuacji.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nigdy wcześniej nie spotkałam podobnej gry. Fantastyczna oprawa muzyczna, która doskonale wprowadza w klimat gorących Włoch. Jej główny bohater to człowiek, którego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać.
Ocena: /10
Mądry człowiek powiedział kiedyś, że wszystko co najlepsze to Dann Falkner. Nie sposób się z nim nie zgodzić.
Ekipa Falkerinni Team podołała zadaniu i swoim debiutanckim projektem wyznaczyła zupełnie nowy trend gier XXI wieku.

Trudno by taki fenomen ominął branżę gier komputerowych i proszę bardzo - wystarczył niecały dzień by produkcja osiągnęła globalny sukces. Do tej pory świat Nightwatch był tematyką zupełnie niewykorzystaną w świecie gier, ale Włosi z Falkerinni Studios, prowadzeni zapewne wonią włoskiego makaronu, dobrze wiedzieli w jakim kierunku podążać i jak w całości wykorzystać drzemiący w tej serii potencjał.

Od samego początku zostajemy wrzuceni w wir zawiłej intrygi o specyficznym klimacie. Nie będę spoilerować fabuły. Dodam jedynie, że ta jest naprawdę wyjątkowa i każdy zasługuje na to by przeżyć ją na własnej klawiaturze.

Od strony technicznej mamy do czynienia z jakością samą w sobie. Głosy postaci, reżyseria, scenariusz tworzą wyjątkową całość doprawioną szczyptą sosu do makaronu oraz niezapomnianą muzyką.
Gameplay i modele postaci również jak najbardziej zaliczają się na plus.

Śmiało mogę wystawić tej grze notę 10/10. Finałowy wybór wpływający na losy fabuły doprowadził mnie do wzruszenia. Telltale się chowa.
Mądry człowiek powiedział kiedyś, że wszystko co najlepsze to Dann Falkner. Nie sposób się z nim nie zgodzić.

Dokładnie!

Poza tym, doskonały wstęp XD Ty to wiesz, jak sprawić, by czytelnik dostał Parkinsona ze śmiechu. Dziękuję Luzak
Wow, to był coś. Powiem, że nie spodziewałam się takiego obrotu akcji. Przez cały czas fabuła trzymająca w napięciu i ten plot twis pod sam koniec - majestrzyk. Sceny walki to wisienka na torcie. Uwielbiam ten moment, gdy dziewczyny łączą swoje moce w jedną i pokonują finalnego bossa. Nie wiem, kto to animował, ale polać mu.
Więcej nie spoileruję, ale ogólnie good job, tylko niech Reyze więcej nie śpiewa.
Znalazłem taki artykuł:

titansgo.pl/upload/img/5ac40ea135b4b.png

(Powiększenie obrazka dostępne po kliknięciu)
Ze skąpanej w słońcu stolicy Włoch, Rzymu, przynoszę Wam najświeższe wiadomości dotyczące Falkerinni Team oraz ich planów na przyszłość.

Sprawa sądowa

Programiści, graficy, jak i pozostała część Falkerinni Team są wielkimi fanami pracy Danna Falknera, dlatego pozew sądowy mocno nimi wstrząsnął. Nalezy również sprostować informację zamieszczoną w artykule: wyrok nie zdążył zapaść, gdyż sprawę odwołano na wniosek samego poszkodowanego, a grupa złożyła znamienitemu łucznikowi propozycję współpracy. Szczegółów dotyczących umowy niestety nie znam; wiem natomiast z pewnego źródła, że rozmowy z pozostałymi osobami zostały zakończone sukcesem, a negocjacje z Melanie Liddell weszły w finalną fazę.

Czy można liczyć na kontynuację?

Początkowo gra traktowana była jako chwilowa odskocznia od głównego projektu, nad którym od jakiegoś czasu pracuje grupa Włochów, i nie planowano kontynuowania serii. Porównując jednak wyniki sprzedaży, rosnącą w zawrotnym tempie popularność (jeśli mi nie wierzycie, wrzućcie w Google hasło "Falkerinni Team"Bestia ;) czy zachwyt krytyków - a warto przypomnieć, że gra miała swoją premierę trzy dni temu - zarząd postanowił zwołać zebranie i omówić losy ewentualnych kontynuacji. Po długiej i burzliwej dyskusji, w której ucierpiały dwa krzesła i garnek z makaronem podjęto decyzję o kontynuowaniu serii. Nie jest znana dokładnej daty premiery, krążą natomiast plotki, że niezależne studio chce najpierw ukończyć prace nad poprzednim projektem, by potem móc w pełni poświęcić się przygodom Danna Falknera.

Co to za "główny projekt"?

Szczegóły nie są na razie znane. Jedyne, co udało mi się dowiedzieć, to to, że historia będzie oparta na jednej z najgłośniejszych spraw kryminalnych, w jakiej Nightwatch brało udział. Data premiery nie jest również znana, wiadomo tylko, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dziennikarz Zwinny: Proszę Panią, czy "główny projekt" będzie w jakikolwiek sposób powiązany z obecną częścią lub ewentualną kontynuacją przygód Dann'a Falknera? Czy należy raczej traktować go osobno? Zakładam z góry iż historia którą poznaliśmy działa się w osobnym uniwersum, wszak Nightwatch działają w Stanach Zjednoczonych, a nie w Rosji. Mogłaby Pani potwierdzić nasze domysły?
Oraz jak sprawa 5 różnych zakończeń wpłynie na dalsze losy drużyny? Czy można się spodziewać przeskoku czasowego?

Dla The Porthaven Journal, Dziennikarz Zwinny.
Zwinny napisał(a):
Czy "główny projekt" będzie w jakikolwiek sposób powiązany z obecną częścią lub ewentualną kontynuacją przygód Dann'a Falknera? Czy należy raczej traktować go osobno?

Jedyne, co jest pewne w tym momencie, to występ NW i samego Danna w produkcji. Z moich danych wynika, że seria ma być kompletnie osobną, niepowiązaną z najnowszą grą historią, dziejącą się w oryginalnym uniwersum NW, jednak ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

Zakładam z góry iż historia którą poznaliśmy działa się w osobnym uniwersum, wszak Nightwatch działają w Stanach Zjednoczonych, a nie w Rosji. Mogłaby Pani potwierdzić nasze domysły?

Na potrzeby obecnej serii Nightwatch przeniosło się ze Stanów do Rosji ze względu na brak etatów. Można to nazwać osobnym uniwersum.

Oraz jak sprawa 5 różnych zakończeń wpłynie na dalsze losy drużyny? Czy można się spodziewać przeskoku czasowego?

Falkerinni Team obecnie pracuje nad pierwszym zarysem scenariusza dalszych losów Nightwatch, więc nic konkretnego w tym momencie nie mogę powiedzieć.

Ktoś ma jeszcze jakieś pytania?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kurczę, fajnie by było, gdyby nasza Straż Nocna stacjonowała w Rosji...
Nightwatch: Obrońcy Sankt Petersburga!
I w takich dresach z adidasa w słowiańskim przykucu :>
DA ma kontrakt na reklamowanie jedynie bielizny Playboya więc niestety nie mógłby wystąpić w adresach Adidasa Shadow Cry
Wiedziałam, że marzenia się nie spełniają ;-;
SPOILER
Urodziny Kiry:
Wyczuwam nawiązanie do jednego z moich starych artów z Reyze jako Sailor Moon.
[url] https://typowyslade.deviantart.com/art/Nightwatch-Sailor-Reyze-Typowy-Slade-Fanart-549262844[/url]
orig00.deviantart.net/3e01/f/2015/208/4/4/nightwatch___sailor_reyze____typowy_slade_fanart__by_typowyslade-d930lx8.jpg

Fajny easter egg. Dzięki za pamięć <3
TypowySlade napisał(a):

SPOILER
Urodziny Kiry:
Wyczuwam nawiązanie do jednego z moich starych artów z Reyze jako Sailor Moon.
[url] https://typowyslade.deviantart.com/art/Nightwatch-Sailor-Reyze-Typowy-Slade-Fanart-549262844[/url]
orig00.deviantart.net/3e01/f/2015/208/4/4/nightwatch___sailor_reyze____typowy_slade_fanart__by_typowyslade-d930lx8.jpg

Fajny easter egg. Dzięki za pamięć <3


Pamiętam, pamiętam <3 Reyze Smile

A swoją drogą: czy to aby nie przypadkiem lemoniada Dark Archera? Myślę, że warto byłoby wspomnieć o tym w przyszłej grze :- )
orig00.deviantart.net/5a8e/f/2018/097/6/6/dsc_0971_590x787_by_alienlina-dc881pt.jpg
Haha, tyle cudownych, nowych pomysłów <3

Minął już tydzień, więc raczej możemy już się oficjalnie przyznać, że gra to żart prima aprilisowy Robin :) mam nadzieję, że wam się podobało, za rok pewnie też coś spróbujemy wykombinować, a tym, którzy jeszcze nie spróbowali, życzę dobrej zabawy Gwiazdka :D

PS O ile gra była żartem, tak pewne informacje zawarte w moich wcześniejszych wpisach są jak najbardziej prawdziwe Robin :) Zgadujcie tylko, które Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Shit, a ja myślałem, że artykuł z The Porthaven Journal jest prawdziwy.
PS co do lemoniady Świętego Pielgrzyma to niestety ale DA nie jest z nią powiązany. Jest to kultowa włoska marka mająca swoje korzenie w Italy od dziesięcioleci.
To było całkiem kreatywne. Podobał mi się ten retarded humor i że potrafiłaś to wykonać z gotowych już wcześniej elementów. Gra miała cel humorystyczny i w moim przypadku udało ci się mnie rozbawić. Dzięki.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Cieszę się bardzo, że się podobalo Gwiazdka :D Inne gry można znaleźć w temacie "Wesołe przygody For w świecie visual noveli", jeśli jesteś zainteresowany Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: