Zobacz temat
 
Cytaty z komiksów
Czytając komiks nie raz możemy natrafić na sceny, czy też cytaty, które nas rozbawiają, wzruszają czy też intrygują. Jeśli czytając komiks, coś szczególne przykuło waszą uwagę, i chcecie się tym podzielić, możecie to zrobić w tym wątku. Zamieszczajcie cytaty, zrzuty, w formie obrazkowej czy też tekstowej ( jak wolicieRobin :)).

A poniżej dwa zdjęcia z komiksów, pierwsze z Harley Quinn a drugie z Wonder Woman. (kliknijcie na obrazek aby powiększyć)
Przepraszam za słabą jakość, mam nadzieję że da się odczytaćRobin :))

Harley Quinn


titansgo.pl/upload/img/5a3e610b910f4.jpg


Wonder Woman

titansgo.pl/upload/img/5a3e61078a918.jpg

Połączony z 2018-06-21, 16:04:06:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatni wpadł mi w oko pewien nowy cytatRobin :).

Nastoletni Tytani Tom 1

Tytani schronili się w lesie, Raven stworzyła klimat i rozpaliła ognisko.

<Kid Flash do Bestii> Nie przeraża cię, że Raven jest... Wiedźmą?

<Bestia> To trochę niepokojące, ale za to efektowne, przyznasz, że to było lepsze od czekania, aż superszybko potrzesz o siebie patyki.

<Kid Flash> Taa...
Edytowane przez LaVrence dnia 2018-06-21, 16:06
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Ja niestety nie czytam komiksów aby móc wstawiać jakiś ciekawy cytat. Pamiętam jak kiedyś zabrałem się za oryginalną serię TNTT ale znudziło mnie czytanie przy numerze, 11 kiedy to Tytani i amazonki walczyli z bogami olimpu.

Chyba że można dać cytaty z innych komiksów, to mógłbym coś zasugerować z ATLA, ale i tak nic nie przychodzi mi do głowy.

P.S. Właściwie to chwila. Coś mi się przypomniało, ale to już chyba kiedyś wspomniałem.

image.ibb.co/iUw3Zo/asdas.png
titansgo.pl/upload/img/5e235fd074551.jpg
Nastoletni Tytani, numer o Aqualadzie. Wygrali
iv.pl/images/fd95d54b952fa14e5249a9e407e74dd4.jpg iv.pl/images/77a86e00b973ff789b2ea0c6e4d38ac9.jpg

Źródło: "Batman: Rozbite Miasto i inne opowieści" Brian Azzarello
Przejdź do forum: