Zobacz temat
 
Tytaniczna galeria by RDNoita
Yo! Postanowiłam założyć swój temat. Gwiazdka :D Dopiero teraz, tak wyszło. Gwiazdka :D Gwiazdka :D Gwiazdka :D

Na początek skromne znaleziska z wykopalisk archeologicznych prowadzonych w moich folderach Gwiazdka :D

Chibisy sprzed siedmiu lat jakoś. Wśród nich znajduje się, Raven, Gwiadzka, Bestia i Robin. Historia tego rysunku sięga starożytnych czasów portalu "Nasza Klasa", gdzie można było (i nadal można) tworzyć fikcyjne konta. I tak oto pisałam ze swojego konta mojej własnej OC, z osobami, które prowadziły profile tych postaci (kolejno Rachel Roth-Hakara (Pani światła i cienia), Gwiazdka-Tibby i dwie inne Starfajerki, Beast Boy i dwóch Robinów). xD
photos.nasza-klasa.pl/22010197/378/main/f489aebf3e.jpeg


A to był prezentowy rysunek dla wspomnianego wyżej BB. xD
photos.nasza-klasa.pl/22010197/381/main/c03b2e12c9.jpeg


Teraz świeże rysunki:

img12.deviantart.net/40c4/i/2014/279/b/2/titans__by_ravendnoita-d81v3jg.jpg

pre09.deviantart.net/8e61/th/pre/i/2017/243/5/f/rachel_roth__raven__by_ravendnoita-dblvadd.png

dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Bardzo fajne rysunki, oby tak dalej Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Świetnie, Dev! O ile mnie pamięć nie myli, to trzecie dzieło pamiętam jeszcze z twojego blogaRobin :).
Podoba mnie się to xD
Najbardziej chyba ten ze świeższych z Tytanami
Cześć wszystkim! Mam dla was nowy rysunek z Tytanami. Niektórzy pewnie już widzieli na dA, ale forumową galerię też trza rozbudować. xD

pre00.deviantart.net/3a58/th/pre/i/2018/110/f/a/an_titan_s_mysterious_enemy_by_ravendnoita-dc9dguw.jpg

dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
To jest przepiękne, masz głowę do tego, Dev! Booya!
Jestem pod wrażeniem. Jakby żywcem wyciągnięty z profesjonalnego komiksu Gwiazdka :D
Świetnie panujesz czarnym tuszem
Ale to dobre
Przejdź do forum: