Zobacz temat
 
4 odcinkowy sequel Nights Begins To Shine
Hej, zapewne duża większość z was (w tym ja) nie lubi tej zdzieciniałej wersji tytanów jaką jest TTG ,ale był jeden taki odc który przypadł mi do gustu (bodajże według statystyk najlepszy w całej serii) i twórcy postanowili ,że zrobią sequel w którym wystąpią znane postacie.(Fall Out Boy gra covera Night Begins To Shine)

Jeżeli ktoś nie jest przekonany do TTG to zachęcam przynajmniej do oglądnięcia tego speciala



i.imgur.com/Zt4qTfb.png




www.toonzone.net/wp-content/uploads/2017/07/TTG_NBTS_Still_08.jpg
Nie wiem czemu, ale ten nieco odmieniony wygląd Tytanów bardzo mi się podoba. Chciałoby się aby został on z nimi na trochę dłużej.Robin :)
Bardzo mi się podobają te odcinki i miło było usłyszeć kolejne piosenki B.E.R. i nasze stare dobre Puffy Ami Yumi. Odcinki według mnie w tej wersji czteroodcinkowej są z lekką nutką powagi, bardzo się też cieszę, że Fall Out Boy zostali ukazani w seriau Gwiazdka :D
Ten serial się już skończył oficjalnie?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jeśli komuś (tak jak i mi) muzyka z tych 4 odcinków wlazła do głowy i nie chce za nic w świecie wyjść, proszę bardzo: oto playlista ze wszystkimi utworami. https://www.youtu...tN7kSI-8Ln
Szczerze powiedziawszy, "remix smoka" najmniej przypadł mi do gustu.

Co do samego odcinka etc., oglądało się bardzo przyjemnie. Dzięki rozbudowaniu fabuły, podzieleniu całości na 4 części w końcu twórcy mieli dostateczne pole do popisu. Odnoszę również wrażenie, że tym razem zrezygnowano w pewnym stopniu z absurdu, jakim zazwyczaj jesteśmy częstowani. Jasne, wiadomo, sam pomysł jest z kosmosu, ale po raz pierwszy od dawna mamy w miarę spójną opowieść, która jest w miarę logicznie prowadzona (jak na standardy TTG!), a nie jak to zazwyczaj miało miejsce: Tytani w ramach rozwiązania konfliktu robią coś kompletnie oderwanego od rzeczywistości, "bo ponieważ".

TL;DR: Fajnie się ogląda i fajnie się słucha Gwiazdka :D
Edytowane przez For dnia 2017-11-25, 19:58

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Motyw muzyczny z odcinka naprawdę mocno wpada do głowy( i nie chce wyjść Gwiazdka :D). Przez kolejną cześć dnia, wciąż słyszałem w głowie: I saw you dance from the corner...
To chyba był pierwszy specjalny odcinek dla TTG, duży plus że, pojawiły się tutaj realne osoby( w wersji rysunkowej), co wiele bardziej podkoloryzowało przestawioną historię, i tak nieźle już pokręconą. Mi oglądało się naprawdę miło, no i nie mogę wciąż oderwać oczu od tego ciekawego designu postaci. Aż chciało by się zobaczyć cały sezon z nimi. No i Cyborg, w tych odcinkach specjalnych, to on bardziej wyglądał na przywódcę ekipy, niż Robin. Ale to już pewnie wynika, z jego zamiłowań do lat 80, na których muzyka częściowo jest wzorowana.

TTG ma już wiele odcinków za sobą, ciekawe do ilu odcinków serial dobije? W wiki, w tabeli z odcinkami pojawiła się już cyfra 203...


A tu stronka ekipy odpowiedzialnej za muzykęRobin :):https://www.berof...
jedne, z lepszych odcinków i meeeega przekozacka muzyka! Gwiazdka :D
już nie mówiąc o rysunku!
tak, taka wersja "teen titans go!" zdecydowanie przypada do mojego gustu
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
To jest do tego w ogóle sequel? Gdzie to można obejrzeć?
po polsku moze byc ciezko, chyba, że w tv, a po angielsku to na watchcartoononline
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
S04E27-30
Dzięki. Dawno nie oglądałem TTG więc nie wiem jak wiele ciekawego się działo.
Przejdź do forum: