Zobacz temat
 
Polecane książki
Wiesz, to chyba z przyzwyczajenia xD Jestem uzależniona od tej emoty (jak i emoty BBoy'a Bestia :P)

Ja tam osobiście do Mickiewicza nic nie mam. Sama bardzo lubię poczytać Dziady albo Pana Tadeusza i parę innych jego dzieł.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Czytał ktoś Zwiadowców? Bo według mnie to jedna z najlepszych książek(muszę ją uwielbiać bo moja przyjaciółka ma świra na jej punkcie). Jak ktoś lubi fantasy to gorąco polecam.
Przeczytałam wszystkie tomy Zwiadowców, jaki do tej pory wyszły w Polsce. Teraz niecierpliwie oczekuję 9 Gwiazdka ^^' Także polecam! Bestia ;)
Hmm... "Tam gdzie spadają anioły"- jest genialne. Uwielbiam tę lekturę. ( nie pamiętam kto to pisał, jakaś Dorota < intensywnie myśli>Bestia -o- Terakowska!)
"Quo vadis"- wierzcie lub nie, ale ja mogę to czytać na okrągło i nigdy mi się nie znudzi...
"Chłód od Raju"- prześwietna książka o dziewczynie której zmarła matka, jej ojciec znalazł sobie żonę wśród Świadków Jehowy, która przewraca ich życie do góry nogami... niesamowicie wciąga, polecam.
Tak, chwilowo mam pustkę w głowie, ale jak mi się coś przypomni to dodam.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Witam to mój pierwszy post na forum Gwiazdka ^^'

Co do tematu, to polecam :

- Trylogia " Czarnego Maga" Trudi Canavan - świetne książki, szczególnie dla fanów fantasy Bestia ;)
- " Quo Vadis" - chyba jedna z nielicznych lektur, która mnie wciągnęła. Ukłony dla Sienkiewicza.
- "Zmierzch" - chyba jedyny romans, który przeczytałam Gwiazdka ^^' ponieważ z reguły ich nie trawię.
- " Nie mów nikomu" Harlan Coben - znakomita i zaskakująca książka.
Tak, też czytałam "Nie mów nikomu" i inne książki z serii "Nasze ważne sprawy". Również polecam i serdecznie witamy.Bestia ;)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Miło cię widzieć w naszym gronie, Misery Gwiazdka :D
Misery witamy! Gwiazdka :D
Hmmm... Ja polecam "Zanim umrę" angielskiej autorki, nie pamiętam nazwiska. Jest to książka o dziewczynie, która choruje na białaczkę. Przed śmiercią postanawia spisać listę rzeczy, które zrobi przed śmiercią. Akcja fajna, fabuła fajna, przystojny chłopak też jest Bestia ;). Polecam

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To znowu ja Robin :)

Na Mikołaja dostałam "Czerwoną Piramidę" i muszę przyznać, że choć nie bardzo lubię książki wspominające jakkolwiek o historii, to ta mnie wciągnęła. Ponad 600 stron w 2 dni- to się dopiero nazywa zapał. Atualnie poluję na drugą część "Historii rodu Kane" ( do której należy "Czerwona Piramida"Bestia ;). Szkoda tylko, że Carter i .... (oj, mam słabą pamięć) tracą oboje rodziców : (

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja się naczytałam książki Kim Harrison - "Umarli czasu nie liczą" xD Teraz czytam kolejną część : "Strażniczka aniołów mroku" *.*
Książka opowiada o pewnej dziewczynie, która na balu maturalnym omal nie straciła duszy. Strażnik czasu ciemności zabrał jej ciało, a ona wykradła mu amulet, który dawał jej...złudzenie ciała. Ta historia strasznie wciąga xD
Polecam też "Wampiry z Morganville" Rachel Caine *.* Aż nie umiem tego opisać xD

All hail Trigon
Ja narazie nie czytam żadnych ksiażek...ale jak dorwę jakąś mange czy cuś to biore się od razu do czytania
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Ja też na razie nie czytam no chyba, że lektury, a na razie nie mamy żadnej bo czytamy na lekcji jakieś głupie " Bajki robotów " Raven :-[Aqualad 8O;[
Mam dziwną manię uaktywniania starych tematów. Trudno Robin :)

Nie wierzę, że ponad pół roku dostałam "Czerwoną Piramidę". Dziś zdobyłam drugą część- "Ognisty Tron". Książka jest chudsza od poprzedniczki, ale akcja jeszcze bardziej wciąga. Na szczęście autor przejawia skłonność do tego samego, co ja- do samokrytyki, przez co jest jeszcze zabawniej. Serdecznie polecam Robin :)

Przed wyjazdem przeczytałam 2 książki z trylogii Izabelii Sowy- "Cierpkość wiśni" i "Herbatniki z jagodami". Wesołe, pełne humoru książki, choć przewijają się w nich ciągle problemy.

Oczywiście nie wytrzymałabym, nie pisząc o Krystynie Siesickiej. Przez dziurkę od klucza, Dziewczyna Mistrza Gry, Pamiętaj,że tam są schody!, Trzynasty miesiąc poziomkowy- wydaje się, że trochę bezsensowne tytuły, ale to mądre, ciekawe książki, przy których da się pośmiać. Fajne na upalne dni. Najbardziej jestem przywiązana do "Trzynastego miesiąca" Bestia ;)

Jeszcze coś? W AppStore znalazłam aplikację CyberComix, a w niej parę fajnych, mangowych komiksów- "Cup of perfection" (ii reszty nie pamiętam xD). Najbardziej wzruszyła mnie historia w "When Two Hearts Beat as One". Zawsze płaczę, kiedy to czytam. Zawsze.

Połączony z 31.07.2012 02:41:24:
black napisał(a):

Przeczytałam wszystkie tomy Zwiadowców, jaki do tej pory wyszły w Polsce. Teraz niecierpliwie oczekuję 9 Gwiazdka ^^' Także polecam! Bestia ;)


Miałam w rękach tylko tom 4, ale książka mocno wciąga. No bo kto nie lubi ludzi, którzy podczas jazdy konnej strzelają z łuku i potrafią taki manewr przeżyć Bestia ;)?
Edytowane przez For dnia 2012-07-31, 02:41

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
"Olivier i jego zeszyt z marzeniami"
Tak jak For przedstawiła książkę "Zanim umrę" tak ja przedstawiam tą, bo fabuła jest ogromnie podobna. Olvier to jedenastoletni chłopiec który choruje na białaczkę. Razem ze swoim kolegą starają się jak najlepiej wykorzystać ostatnie miesiące życia. Chłopiec spisuje na kartce listę marzeń którą chciałby spełnić. Kto by pomyślał, że marzenia tak dla nas nierealne stają się dla niego wspaniałą rzeczywistością. Polecam. Wzruszająca książka.
Ja polecam serię Gone... To taka trochę straszna, ale dosyć realistyczna "co by było gdyby..."
Zaczęłam też czytać "Jutro". To coś podobnego do Gone... Tylko mniej mroczniejsza, ale dopiero pierwszą część dałam radę przeczytać.

Na razie mam wakacje... od książek.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Mnie ostatnio wzięło na Intruza Stephanie Meyer. Zniechęciłam się trochę tym, że jest to książka cholernie długa, ale przeczytałam. To znaczy czytam. To znaczy, jestem przy końcu, i się tak od paru miesięcy zabieram za to, żeby ją wreszcie skończyć xD
Przeczytałam pierwszą część GONE i jest rewelacyjna Robin :), co do Intruza Meyer- o wiele lepsze od Zmierzchu wg mnie Bestia ;)

Ja teraz polecam "Miasto Śniących Książek" Waltera Moersa. REWELACJA!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Hah... Czy ja będę jedyna, jak napiszę, że przeczytałam CAŁĄ SERIĘ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA? xDDD

Ja przeczytałam tyle książek...

Dla romantyków polecam wszystkie książki Nicholasa Sparksa... Mogłam to już wcześniej pisać, ale nie pamiętam...

Przeczytałam naprawdę wszystkie... Oprócz tej najnowszej bo nie mogę dostać w bibliotece... Muszę powiedzieć że nie zawsze wszystko szczęśliwie się kończy. Na jednej to aż się popłakałam. Po prostu on tak zajefantastycznie pisze...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ja nie lubię lekkich lektur. Ostatnio kupiłam Przepowiednię P. C. Cast, i okropnie żałuję. Przewijałam po kilka kartek, byleby szybciej skończyć, bo praktycznie za każdym razem służyła mi za coś w rodzaju "bajki na dobranoc" -.-' Dużo ludzi chwali sobie tę autorkę, a według mnie w jej sposobie pisania nie ma nic nadzwyczajnego. Seria Dom Nocy też mi się nie spodobała. Ale jako, że to jest temat "Polecane książki", to powiem, że Córka Łowcy Demonów Jany Oliver przebija wszystkie inne, które dotąd czytałam. Było tego niewiele, ale cóż... Gwiazdka ^^'
Przejdź do forum: