Zobacz temat
 
Polecane książki
Ja w ogóle nie czytam xD jedynie tyle co mi wredna nauczycielka z polaka każe czytać xD hm.. w moim pokoju niema ani jednej książki i jestem z tego dumna xD
*z wyrzutem* Nie no, jak możesz?! U mnie w pokoju to sie ledwo mieszczą Bestia :P

I też lubię Meg Cabot. Gwiazdka :] Jejciu, najbardziej to "Liceum Avalon" i serię "Pośredniczka". W tej pierwszej okazuje się, że może stare legendy były prawdą, a że historia lubi się powtarzać... Chcecie spotkać współczesnych rycerzy Camelotu?
W "Pośredniczce" poznajemy natomiast dziewczynę-medium, która posiada niezwykłą zdolność - widzi duchy. I jak na nieszczęście w jednym się zakoc****e... Bestia :P

Uwielbiam te książki Robin :) Kurczę, czasami chciałoby się, żeby świat był bardziej niezwykły.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
A moge moge xD nie wiem jak to jest lubić czytać... Gwiazdka :D
Ja to w pokoju mam bibliotekę XD Czytam non stop XD Uwielbiam Jamesa Bonda: "Diamenty są wieczne " i " Żyj i pozwól umrzeć ", " Jeżycjadę " Małgorzaty Musierowicz, no i oczywiście trylogię Tolkiena " Władca Pierścieni ". XD Filmy też są cool XD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
*bierze zapalniczke i podpala jedną bibliotekę po drugiej XD
książki się ładnie wędzą i powstaje szaro czarny dym XDD *

Kto się przyłaczy? XDGwiazdka :]
W sumie jeszcze tego nie pisałem, ale proszę o powstrzymanie się od takich tekstów. Jeśli nie lubicie książek, nie widzę przeszkód, żeby zrobić na to osobny temat. Proszę o to ponieważ, jak zacznie się tu zbierać coraz więcej treści, to zamiast konkretnych informacji będzie tu kompletny miż masz.
Ten temat brzmi "Polecane książki", a nie "Co zrobię z książkami za to że ich nie lubię."

Z góry dziękuję!

Edytowane przez Silent dnia 2010-03-18, 23:08
Popieram Admina


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
"Władca Pierścieni" to 8 cud świata, a nie książka.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-18, 23:01


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja kocham czytać ;],
podobało mi się strasznie "Proroctwo kamieni", "Zmierzch", "Ten obcy" - w ogóle jedyna lektura w całej historii mojego życia ;p, "Pamiętnik księżniczki" i "Tam gdzie spadają anioły".
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-18, 23:03
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
SOOORRY... ;d

//Silent: Spoko, nie musicie przepraszać, tylko postarajcie się utrzymywać porządek Robin :).
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-18, 23:06
A ja kocham 1 książkę , tak mi się przypomniało.. Gwiazdka :D
a jest nią słownik j.angielskiego Robin :) polecam xD
heh xD ja nawet słowników nie toleruję Gwiazdka :D dla mnie książka to książka Bestia :P
Słownik jest fajny Robin :) to jedyna książka którą lubię Bestia :P
ee tam. encyklopedia biologiczna to jest coś xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
widze że schodzimy do tematu szkoły (znowu..) :[
Encyklopedia też jest spoko Bestia :P
Encyklopedia? moim zdaniem podręcznik do szkoły był fajny Gwiazdka :D XD
Encyklopedia w dzisiejszych czasach to zbędny przeżytek, który raczej służy za element ozdobny. Po co komu opasłe tomiska w których nie znajdzie się nawet 1/10 informacji dostępnych choćby na wikipedii.
,,Zwiadowcy" to super książka *-*
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Na obóz brać książkę? XD jeszcze zależy jaka książka.
Przejdź do forum: