Zobacz temat
 
Gry na PC
Gracie w coś? Jeśli tak, to czy macie jakąś ulubioną grę? Może ją polecicie?
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
loki 43v3r
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Proponuję Morrowind'a wciągająca gra, można być się kim chce, fabuła wciągająca, grafika fajna (o ile ściągnąć odpowiednie mody). Ocena bdb ;> Moja ulubiona gra.
Proponuję każdemu, kto nigdy w to nie grał Chrono Trigger. Moim zdaniem jest to najlepsza gra wszech czasów, wciąga na całe tygodnie, wyciska łzy wzbudza śmiech a po przejściu ma się wrażenie, że właśnie przebyło się wielką przygodę, jakiej już nigdy się nie doświadczy. Jest wersja po polsku, jeśli ktoś by chciał to piszcie mi PW, wytłumaczę jak w to zagrać. Polecam nie czytać recenzji ani opisów, bo choć są zawsze pochlebne, to nic nie odda piękna tej gry lepiej niż ona sama.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja polecam Dreamfall Gwiazdka ^^'. Jest to gra przygodowa, 2 część The Longest Journey, w której wcielamy się w 3 różne postacie. Każda ma swoją rolę do odegrania.
Mnie wciągnęła ;d
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Ja gram tylko w wojenne typu:
- Call of Duty
- Medal of Honor Allied Assault
- Medal of Honor Pacific Assault
- Battlefield 2
- moja ulubiona: Delta Force: Xtreme

Trochę to dziwne, ale ja taka jestem xD To moi 2 kuzyni zarazili mnie "umiłowaniem" do takich gierek. O, teraz sobie przypomniałam o jeszcze jednej, którą dosłownie ubóstwiam:

Postal!!!

*wszyscy forumowicze zgoon na miejscu*

To dopiero jest dziwne, że dziewczyna taka jak ja gra w wojenne gierki i na dodatek w Postala, która jest grą, że lepiej nie gadać. Mogę się przyznać, że nigdy nie grałam w Simsy, jak na każdą dziewczynę przystało (słowa mojej kumpelki). Ja nie rozumiem, co wszyscy widzą takiego w Simsach? Może wy wiecie, bo ja nie mam zielonego pojęcia.
Edytowane przez Schatten dnia 2010-07-01, 23:39


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
W Simsach też nic szczególnego nie widzę,więc ci nie odpowiem.

Co do gier,moimi ulubionymi są:
-Need for Speed
-Grand Theft Auto
-Call of Duty
-Assasin's Creed II
-Star Wars
-Bioshock 2
No, chociaż jeden fan Call of Duty Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Nie tylko jeden Bestia :P ja gram w CoD już od dawna i mam klan nawet Bestia :P
Zresztą całą resztę z wymienionych też znam. Postal to faktycznie dziwny wybór. A jeśli jesteś fanką tego typu gier, to polecam gorąco Half Life 2, najlepsza gra akcji pod słońcem. A z Battlefieldów lubię 2142.
Edytowane przez Silent dnia 2010-07-02, 17:26
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja też jestem wielkim fanem Call of Duty.Moją ulubioną cześcią jest 1 i Modern Warfare 2.Dla mnie ,,medal of honor'' było porażką.A z Battlefieldów lubię tylko 1942.Jeszcze grą godną uwagi jest ,,Brothers in Amrs :Hell's Highway i Machinarium.
Machinarium przeszedłem, fajna gierka, ale trochę krótka. A z tego typu gier fajne jest World of Goo.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie grałem.Ale z zdjęć z World of Goo gra wygląda ładnie.W Simsach nie ma nic szczególnego ale fajnie jest zbudować domek z trzydziestoma ludźmi i patrzeć jak umierają a potem jak po ziemi latają duchy Robin :).W Star Wars jest fajne Battlefront II i The Force Unleashed
Z tymi Simsami to mnie dobiłeś XD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Mam pytanie co do star wars the force unleashed.Od kilku dni w to gram,jestem na 8 misji a dalej mam ten pierwszy czerwony mieczyk.Więc moje pytanie brzmi tak:
Jeśli ktoś w to grał to powiedźcie mi jak zdobyć inny kolor miecza lub rękojeść?
Już nieważne kilkanaście dni przeszedłem to (i udało mi się zdobyć jedynie czerwony,zielony i fioletowy miecz).A wracając do tematu to gry w które można pograć:
-Star Wars Republic Commando
-Darkstar One
-Two Worlds
-Neverwinter Nights 1 (w 2 nie grałem)
-Spore
-Blitzkrieg( ja lubię ale wam może się nie spodobać
-Devil May cry 4
-Mirror Edge
-GTA Vice city,san Andreas,4 Robin :)
-Awatar
-Crysis(nie grałem,ale za kilka dni będę bo mój kumpel Gwiazdka :D będę to śmigał 6godz bo pewnie około tyle trwa)
-Prince of Persia
-CALL OF DUTY (wiem że to pisałem ale ta gra zasługuje dwukrotnego wspomnienia)
Call of Duty - gra, którą zarazili mnie mój kuzyn i tata xDD
Uwielbiam zresztą wszystkie krwawe i wojenne


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ostatnio dobre gry jakie znaleźliśmy z Silentem to:

- Darksiders (świat postapokaliptyczny, wcielamy się w rolę jednego z jeźdźców apokalipsy: Wojnę, nic więcęj nie powiem ;> )
- Resident Evil 5 (fajnie się gra na multiplayera, bardziej strzelanka i survival, niewiele elementów grozy)
CoD wymiata xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Jedna z jedynych gier którą toleruje to Final fantasy
Co do moich ostatnich gier muszę przyznać,że Black Ops jest najlepszą częścią z serii Call of Duty mimo że jest też najbrzydszą.
Przejdź do forum: