Zobacz temat
 
Opowiadania - komentarze
Tak więc, skoro w temacie z opowiadaniem komentować nie wolno (choćby dlatego, aby zachować ciągłość tekstu), założyłam ten temat, abyście się wyżyli twórczo na temat naszych wypocin. Wszelka krytyka mile widziana Robin :)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Super, że piszecie wspólne opowiadanko, pozwólcie, że przeczytam, jak skończę pracę nad grą. Od wczoraj prawie cały czas przy niej siedzę, żeby można było grać już nie długo.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mi się udało już przeczytać Booya! na ale tak ogółem to to na serio baaardzo mnie to wciągnęło. Myślałam że przeczytam kawałek a skończę innym razem, ale no nie mogłam się oderwać xD Moonlady fajnie opisałyście całą sytułację. ahha.. kiedy będą kolejne części? xd
Sympatycznie czyta się opowiadanie Robin :) jest lekkie, a wasze style nie są tak bardzo kontrastowe (w moim odczuciu) więc całość wygląda spójnie i wiadomo co chodzi Bestia ;)
Muszę przyznać,że świetnie wam wyszło to opowiadanie Gwiazdka :D
Droga IceTea powiem ... marnujesz wielki talent nie pisząc opowiadań. A co tam opowiadania ?!! napisz książkę ;p
Dziękuje za przychylne oceny ^_^ ale nieprzychylne też mile widziane ;> macie mówić co nie tak. Czegoś brak mówcie, bo ja mało zwracam uwagę na niektóre rzeczy, a Wy możecie je widzieć więc śmiało, nie obrażę się. A z książkami to sporo razy próbowałam, ale zawsze w którymś momencie coś się zacinało - brak weny, brak chęci. Aktualnie pomysł mam, ale nie o tematyce TT. Jak w końcu Silent pomoże mi założyć bloga to opublikuje moje prace Bestia ;)
Jak założysz to powiadom jak najszybciej. Bo juz nie umiem się doczekać.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: