Zobacz temat
 
Justice League Action
i.ytimg.com/vi/WsS8GOb3TGs/maxresdefault.jpg

Co sądzicie o tej kreskówce?

Po czterech odcinkach nie da się jeszcze za wiele powiedzieć, ale serial wydaje się być bardzo w porządku. Styl rysunkowy jest OK. Jest akcja i humor. Na razie nie ma jeszcze jakiegokolwiek wspólnego wątku dla odcinków (ale nic jeszcze nie wiadomo). Ogólnie na razie sprawia dobre wrażenie.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
O, właśnie myślałam o tym, żeby stworzyć wątek.
Generalnie zapowiada się spoko. Wygląd postaci na plus. Kreska przypomina mi trochę Looney Tunes Show oraz Batman Odważni i Bezwzględni. Fajnie, że i tutaj Batmanowi podkłada głos ten sam aktor, co w tamtym serialu. Robin :)
Ciekawi mnie jak wypadnie Marsjanin Łowca.

Miejmy nadzieję, że niebawem zobaczymy kogoś z TT.
Tak na pierwszy rzut, jest naprawdę w porządku. W każdym wyemitowanym odcinku pojawili się różnorodni bohaterowie, mam nadzieję że będzie tak dalej. Oczywiście odcinki są lekkie i krótkie, ale na pewno trzeba przyznać, że serial ma potencjał. Robin :)

Tak na marginesie, tytuł serialu nie został u nas spolszczony. Pewnie dlatego, że po polsku brzmiał by jak, spin-off Młodych Tytanów: Akcja!
A przecież są to dwa różne seriale.

Zresztą tytuł TTG , gdyby został przetłumaczony u nas według "klasycznego" serialu, brzmiał by zapewne: "Młodzi Tytani Wio!"Gwiazdka :D
Przyznam szczerze, że niestety nie miałem jak obejrzeć, ale zdecydowanie zamierzam to nadrobić. Z tego co wiem bohaterów ma być naprawdę sporo, bo okrągła setka, a w samych trailerach widoczny był już Cyborg.

Ankieta wstawiona, nie wiem na ile i jak często pojawiają się bohaterowie poza głównym składem, ale ogólnie kto oglądął niech jak najbardziej dzieli się wrażeniami Robin :) Czy jest tu szansa na porządne wątki, czy raczej zapowiada się na taki chaos jak w TTG?
Przejdź do forum: