Zobacz temat
 
Co was najbardziej przeraża?
ii tam.

y sie poprosu boisz zestarzeć i zmarnować sobie kariere przez dzieci.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Boję się czasem mojego kota jak ma duże źrenice, czai się na mnie i goni mnie po domu xD
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Koty to psychole XD moja Tulka jak zaczai się gdzieś w ciemnym miejscu to tylko oczy świecą. Taki boogieman XD Albo najgorsze jak człowiek budzi się i nagle widzi jak kot przygląda mu się.
Edytowane przez IceTea dnia 2010-06-02, 11:56
hm.. też się czasem boje swojego kota xd ale bardziej od kota boje się chyba każdej kartkówki z angielskiego XD
o zgrozo XD ja każdej kartkówki z fizyki XD
Egzaminy i sprawdziany są straszniejsze TT^TT
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Ale egzaminy chyba nie są aż tak częste jak kartkówki ; ] (w sumie to zależy w jakim gim x_x)
Szczególnie kartkówki z matmy są u nas częste. Jak dobrze, że są wakacje ;D
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
tak zgadzam sie w 100 %
tego to chyba nikt sie nie boi
vhyba ze nieszczesnie musi pisać poprawke ( współczuje )
co jak co, ja się boje kartkówki xD
Czego ja się boję? Pająków... Nie. Sama mam pająka, takiego ogromnego. Łazi mi właśnie po biurku xD Horrorów... Też nie. ja je uwielbiam, a nie się ich boję. Szerszeni... Tak. Kiedyś u mnie w ogródku, okazało się, że w jabłoni było ogromne gniazdo szerszeni. Pamiętam jak wtedy straż pożarna przyjechała i to ohydztwo usuwała. Brrr... A testy i sprawdziany to dla mnie największy strach na świecie! A kysz ZUO nieczyste! xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Sprawdziany są średnio straszne (nie mówię tu o matmie XD) wystarczy od czasu do czasu zajrzeć do książki/zeszytu. Z takich rzeczy straszna jest sesja Oo. Nagle nie wiadomo kiedy przychodzą terminy zaliczeń... egzaminy z całego półrocza... i to czekanie przed pokojem profesora i pytanie tych co wyszli z pokoju " i co jakie pytania dał?" Ale z drugiej strony można się poobijać przez większa część semestru Gwiazdka :D (chyba, że na ćwiczeniach robią systematyczne sprawdziany, ale to bardzo nieliczni tak robią).
Heh, no, sesja jest najgorsza. Kuzynka mi mówiła jak było i jakoś mi się tak zimno nagle zrobiło. Brrr... Okropności, a wogule, to cała szkoła jest okropna.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
ja się niczego nie boje no może zombie, ale one nie istnieją.
chyba że w filmach...Robin :O
angela
hm... boję się odrzucenia..
ale szkoła jest gorsza! xDD
szkoła dla mnie nie jest straszna
gorsi sa niektórzy nauczyciele !
Szkoł i nauczyciele akurat mi nie przeszkadzają.
Co do wypowiedzi Black. Dołączam się do twojego "strachu".
Nigdy bym nie chciała być odrzucona przez przyjaciółkę lub kogoś innego.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Mogę jeszcze dodać upokorzenie.. eh.. to coś strasznego! ;p
No... człowiekowi wstyd się robi i albo zostaje podkulić ogon i wyjść, albo zadrzeć nosa i wyjść ;>
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
A wiecie czego ja się obecnie boję? Wstawania rano x.x CZEMU!!!!!!!

Bestia :P A tak poważnie to dla mnie najstraszniejsza jest chyba nuda.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: