Zobacz temat
 
Co was najbardziej przeraża?
No, to mogę teraz definitywnie stwierdzić, że boję się tego, że kiedyś zmienisz się w do bólu poważnego człowieka. To nie może mieć miejsca! (pamiętaj, żeby Ci to kiedyś nie przyszło do głowy!) Bestia ;)
ciemność... albo brak internetu! xD
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
A ja się boje Jeffa
Jeffa?
img2.wikia.nocookie.net/__cb20141006124140/teen-titans-go/images/1/1d/The_jeff.jpg
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdsXcKmUyUTej60zldQJm4xiT8ak9FFsMYtix1DpxL1Za3au4jwrPRucM[/img]


tego Jeffa

Połączony z 2015-06-07, 19:32:14:
Chodzi mi o jeff the killler. obrazek nie chce się wczytać.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2015-06-07, 19:32
matko bosko Robin :O
za każdym razem ten sam zawał XD
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zawał i nowe krzesło do kupienia, bo tamto rozwalone.
Kira ma fajne prace z Jeffem! Gwiazdka :D Wypromuję ją tutaj: http://killyoubym...-475540151 I wiele innych Robin :)
Widziałem te prace. Ma navet watcha ode mnie.

Połączony z 2015-06-07, 19:39:45:
ona tez mnie watchuje.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2015-06-07, 19:39
Dzięki, Slade. Dzięki tobie mam nowy lęk na liście Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nie ma za co.
Brak gorącej herbaty po porannej pobudce.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Na dzień dzisiejszy, to chyba sylwester w pojedynkę Cyborg :(
Eh, to absurdalne... Przecież lubię spokój i zacisze własnego pokoju.
Z drugiej strony może nie tego dnia akurat.
Ja boje się węży, żuli i owadów (os i szerszeni najbardziej). Gwiazdeczko mam tak samo wszyscy wybywają z domu, a ja mam zostać sama z jednej strony lubię ciszę, a z drugiej nie tego dnia.
A no widzisz Cyborg :( To posiedzimy sobie dzisiaj wyjątkowo dłużej na serwisie, Jinx Bestia ;) Mam nadzieję, że dołączy się trochę użytkowników.
LoveJinx napisał(a):

Ja boje się węży, żuli i owadów (os i szerszeni najbardziej).


U mnie tak nie jest. Wśród żuli mam szacunek, odkąd jednemu z nich pomogłem wstać, po tym jak po pijaku się przewrócił.
WIĘC:
img2.cda.pl/g/22690_2485fc873e01b9e2a4153c438ea1196e.png
Sprawdzian z fizy...? XD
Ja chciałbym podzielić się strachem z moich szczenięcych lat. Otóż wtedy był wieczór, a ja miałem gdzieś z 5/6 latek. Z rodzicami czekaliśmy na nasz ulubiony serial "Bulionerzy" (Olo i jego "Kurde faja". Gimby nie znajo).
I oto przed filmem zwiastun (kilkusekundowy teaser) filmu. Ale to nie był zwykły film. Chodzi o THE GRUDGE - KLĄTWA 2

Tego teasera nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć, ale mam fotosy:
1.fwcdn.pl/ph/03/16/190316/98997_1.2.jpg
i36.tinypic.com/1zm1j06.jpg

A to akurat fotos z tego teasera:
i.ytimg.com/vi/pyIQBj88SL4/hqdefault.jpg

Teraz za pewne mnie wyśmiejecie, ale jak się jest przedszkolakiem, to takie rzeczy niemały zawał mogą spowodować. Pamiętam jak potem z płaczem biegłem przytulić się do mamy. Teraz jak na to patrzę, to na mojej twarzy rysuje się pokerface, ale kiedyś to było mega przeżycie.

Cieszę się że mogłem się z wami tym podzielić. :-)
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-22, 18:46
Ooo, dobre czasy. Wcielaliśmy się w postacie, straszyliśmy się po klatkach, w domu... Chociaż Toshio był słodki <3

Mnie obecnie przeraża niewiedza o tym, jakich ludzi poznam na studiach. Niech będą dziwni! ;-;
Zabawne. Też przydarzyła mi się podobna historia. Nie pamiętam ile miałam lat, ale byłam chyba w pierwszej klasie. Rodzice byli w pracy, a ja siedziałam przed komputerem i oglądałam jakieś bajki z płyt. No i przez przypadek znalazłam na biurku pudełko z płytami rodziców, a tam "Świt żywych trupów" oraz "Martwe zło 2". Oczywiście obejrzałam obydwa filmy, w końcu nie bardzo wiedziałam co to jest horror. Było nawet fajnie...dopóki nie zrobiło się ciemno (to była chyba zima), a ja uświadomiłam sobie, że jestem sama w domu i baaardzo się boję. Zwłaszcza wejścia na górę po schodach, bo akurat żarówka była przepalona. Skończyło się na tym, że wydzwaniałam do rodziców z płaczem oraz informacją, że się boję.
Jak tak teraz o tym myślę to wydaje mi się to śmieszne. Zwłaszcza ten lęk przed "Martwym Złem 2" przecież to bardziej komedia niż horror. Cóż wtedy scena z uwięzioną w piwnicy spaloną żoną profesora wydawała się potworna.
Edytowane przez Daph dnia 2016-04-23, 00:11
Przejdź do forum: