Zobacz temat
 
Co was najbardziej przeraża?
to fajnie; ) my jeszcze ocen prawie nie mamy , oprócz angielskiego Robin :)
Ja wam powiem co mnie najbardziej przeraża... Jak wychodzę od czasu do czasu na miasto, czy gdziekolwiek to aż mi włosy stają dęba na widok ludzkiej głupoty Bestia :P To jest chyba najstraszniejsza rzecz na świecie, widzieć jak dużo dokoła jest debili i bezmózgów. Już o osobach okaleczających zwierzęta nie wspomnę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ci debile mnie nie przerażają dla mnie bardziej jest to żenujące.
Emm... No... Ja się boję.... Czekajcie, zaraz coś wymyślę xD...

A No tak. Moich koleżanek. A dokładniej- humorów mojej klasy.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja strasznie boję się pająków. Mam arachnofobie.. -.-
No i boję się mojej, wymykającej się spod kontroli, wyobraźni, kiedy obejrzę horror.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Ja najczęściej boję się siebie... Mam po prostu chorą wyobraźnię. Często w nocy dostaję histerii z bliżej nieokreślonych przyczyn. Na przykład kiedyś leżąc w nocy usłyszałam trzeszczenie sufitu. Oczywiście moja głupia wyobraźnia ubzdurała sobie, że zaraz wszystko runie. Po chwili nabrałam przekonania, że sufit się wybrzusza, po czym pobiegłam do taty z krzykiem: "tato! Sufit się wali!"
( Nie martwcie się, ja mam tak tylko w nocy. )A, zapomniałam dodać, że często nawiedzają mnie duchy Gwiazdka :D

Spoko, nie znacie mnie xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja mam tak jak ty Robin :) w nocy wyobraźnia płata figle Bestia :P
Wyobraźnia...o.o Dzisiaj w nocy wydawało mi się, że ktoś nade mną stoi -.- Z łopatą. W pewnej chwili po prostu zamarłam i bałam się otworzyć oczy XD

All hail Trigon
Wystąpienia publiczne
OJ, dziewczyny! Mam to samo! moja wyobraźnia jest... fenomenalna! -.- Boję się samej siebie!
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
ja nienawidzę od jakiś 2 ms. spania teraz to nie spanie tylko szkoła przetrwania prawie już po nocach nie mogę spać wcześniej tak nie miałam i to było moje ulubione zajęcie XP
Ja kocham spać. czasami mam dziwne sny. Ostatnio ciągle mi się śnią trupy. CIĄGLE! A jak nie trupy, to, że jestem w ciąży... -.-
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
no ja też ale wcześniej chyba mam nawiedzony pokój
Moje sny są zawsze zaskakujące, a szczegòlnie ostatnimi czasy, bo wszystko powiązane jest z jakimiś wspomnieniami, przez co wydaje się to takie realne.
Ja nie boję się ciemności, ale zdarza mi się, gdy wracam dość pòźno do domu, mieć dziwne "zbiegi okoliczności", ktòre składają się na dziwne fantazje z mojej strony- gdy wychodzę koło 22 na klatkę schodową drzwi się otwierająm lecz nie mają do tego prawa, to właściwie aż dziwne, gdy wychodzę coś stuka na tej klatce, a gdy idę w zdłòż bloku słyszę dziwne odgłosy z piwnicy jakby ktoś szedł tak jak ja tylko dołem... br.rr, ale po jakimś czasie dochodzę do wniosku, że to głupie i wtedy jakby mijało, a raczej ja zaczynam to ignorować i wtedy zdaje sobie sprawę, że może to wcale nie takie nienormalne, tylko ja sobie tak to wyobrażam?
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Albo rzeczywiście tak się dzieje, albo to właśnie twoja wyobraźnia tak działa. Ja też nie raz miewałam coś podobnego. Np. w domu, jak siedzę przy komputerze i nikogo nie ma. Drzwi od pokoju mam otwarte, żeby słyszeć, kiedy ktoś zapuka. No i za każdym razem słyszę kroki, jakby ktoś szedł z kuchni korytarzem do dużego pokoju. Wiem, ze to kroki z góry, ale jak je słyszę, to nachodzą mnie myśli, że ktoś prócz mnie jest jeszcze obecny w domu. Jeśli mowa o ciemnościach - pamiętam jak jeszcze pare lat temu się ich panicznie bałam. Nie miałam odwagi iść z dużego pokoju ciemnym korytarzem do kuchni, bo wyobrażali mi się zieloni kosmici i jakieś ciemne zjawy [wiem, moja wyobraźnia wydaje wam się częściowo zryta]. Z czasem, kiedy polubiłam spokój i ciemność, przestałam się jej bać. Nawet się przyjęło, że kiedy przesiaduje na klatce z przyjaciółmi, to czasem, gdy piwnica jest otwarta, do niej wchodzę tak dla zabawy, mimo, że panują tam egipskie ciemności Gwiazdka :D
ja tez tak miałam raz jak rodzice pojechali do sklepu była gdzies 23.00 i tak sie bałam wziełam kota i połozyłam sie w swoim pokoju do łożka ale i tak nie moglam zasnac nagle usłyszałam kroki jakby jakies człowiek w takich trepach głośno szedł do kuchni jak juz wszedl to usłyszałam jakby miska spadła i jeszcze mi sie sama szafa czasami otwiera ale pewnie za sprawa nierownej podłogi bomam rozsuwaną szafe i jeszcze czasami jak jeszcze miałam wtedy wózek z lalką też zaczął jechać sam o.o ( sorki za błędy, ale nie chciało mi się tak dokładnie pisać Gwiazdka :D )
Ja już się nie boję ciemności. Strach już dawno przeminął, bo niegdyś strasznie się bałam. Mam tak samo, bo jak siedzę wieczorem sama czasem słyszę jakieś skrzypienie, cokolwiek.. Od razu ogarnia mnie panika. Mimo wszystko staram się to ignorować. Bo lepsze jest to, niż zejść i sprawdzić. Chociaż wiadomo, że to wyobraźnia płata mi figle a ja to to dobrze wiem. Ale z jakiejś dziwnej przyczyny, nie mogę się przełamać.
Ja kiedys bardzo bałam się ciemności, albo zostawania samej w domu, po 20. Matko! Masakra to wtedy była. Zdawało mi się, ze ktoś chodzi w kuchni, albo coś. Teraz, to się cieszę, jak zostaję sama w domu tak późno. I może być ciemno w całym domu. Nie przeszkadza mi to. Schizy mam tylko przed snem.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
a ja cały czas jak nie ma w domu nikogo po 20.00 wtedy to jest po prostu piekło dla mnie Raven :-/
heh... Ja aż tak bardzo się nie boję, jak np. jest ze mną ktoś młodszy albo starszy. A kiedy mam już zostać sama ogarnia mnie strach. Ale to normalne Gwiazdka ^^'
Przejdź do forum: