Zobacz temat
 
Co was najbardziej przeraża?
Niektóre horrory są straszne. Ja osobiście je lubię Gwiazdka :D Tylko czasem ryją psychikę. Mam znajomą, która naoglądała się tyle horrorów, że boi się prawie wszystkiego ;d Ja boję się zombie (tych krwiożerczych) i jak jem coś słodkiego w nocy, a zaraz po tym idę spać to zazwyczaj mi się śnią, chamy jedne ;d A co was rusza? Może niekoniecznie straszne istoty takie jak duchy czy dziewczynka z Ringu, ale może pająki czy cuś?
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
przerażaja mnie horrory i pszczoły.
Czemu akurat pszczoły? Osy są gorsze, bo pszczoły to bynajmniej coś robią Bestia ;)
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
sama nie wiem. Moze dlatego ,że pszczoła jak siedzisz koło kwiatków sama przylatuje i krąży wokoło cb.
Ale osy też są straszne. Wog całe to robactwo.
Edytowane przez Ola26 dnia 2010-05-25, 17:17
Ja nie tyle co się robactwa boję, co brzydzę. To ohydztwo Raven :-[
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Ja sie boje Szerszeni.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Co wy tak z tymi owadami xD Chociaż gdyby taki koło mnie krążył to bym go z miejsca znokautowała jakąś packą, bo myślałabym, że chce mnie zaatakować >_>
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
szerszenia packą to możesz najwyżej połaskotać
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
ooo przypomniałam sobie ,że przerażają mnie jeszcze te śruby co znjdują się pod pokładem statku.
Mnie przerażały windy i zombie, teraz obydwie rzeczy są mi potrzebne do życia. Przeraża mnie już jedynie brak pizzy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ta packa była by duża xD No jak nie packa to gazeta ;d

Ale czemu śruby są straszne? Dlatego, że mogą się odkręcić?

Zombie są straszne. Pomyśl, że chcesz takiemu przywalić, a on Ci rękę odgryza Oo
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Ja najbardziej boje się węży.Pamiętam że gdy byłem mały jeden ukąsił by mnie(jadowity!).
Mnie przeraża mój kot (jak syczy i warczy x___x )
przeraża mnie także dentysta, kolor różowy, (rzeczownik ,czy
kto wie co to za 'słowo' co na to coś mówią 'miłość' xdd),
hmm.. co tam jeszcze..
boje się światła, szczególnie słońca x____x !!
dobra, powiem wam co jeszcze ale błagam, nie śmiać sie xD
od dziecka boje się much (normalnych, domowych much! grr..)
i pluszaków!! : OO ! bo one w nocy się zamieniają w zombie XD
(do dzisiaj tak uważam -.- , wiem, wiem. nawiedzone ze mnie dziecko, co nie? xD) Bestia :P
Ja sie jeszcze boje mięsa wieprzowego, czekolady i śmietany 30 %
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
czemu akurat śmietany 30 % ?
Bo jest tłusta a ja od tłustego, słodkiego, kwaśniego i wgl wszystkiego co zawiera cukry proste dostaje zgagi
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
o jaa ale masz głupio. to ty prawie niczego nie mozesz jeść
Edytowane przez Ola26 dnia 2010-05-26, 16:32
Ja się boje pająków Bestia :P xD Bestia ;)
Tylko ich nie zabijaj, bo to przynosi pecha Bestia :P
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Przez długi czas też bałam się pająków ^_^ ale jak zaczęłam robić w ogrodzie mamy gdzie musiałam wyrywać chwasty i przycinać kwiaty to już miałam tyle styczności z pajęczakami, że oswoiłam się z nimi Robin :) W sumie jest taka jedna rzeczy, która jest może nie straszna ale niepokojąca. Chodzi o przyszłość... że być może kiedyś mając własny dom wszystko będzie monotonne, każdy dzień będzie taki sam, zlecą godziny, dni, lata i któregoś razu zobaczę, że mam pomarszczone dłonie, ze nie będę mogła biegać i łazić po drzewach Cyborg :( że nie będę miała tyle radości jak teraz, bo zabije to rzeczywistość. Boję się, że nic ważnego nie zrobię w życiu, nie chcę żyć kiedyś samą pracą w domu czy gdzieś indziej i dziećmi :/ To jest straszne. Wiem dziwne strachy mam XD
Przejdź do forum: