Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
uwielbiam Różową Raven więc już masz dużego plusa Bestia ;) Podpis jest ok dobrze ,że nie ma tam żadnych linków. Obrazek w podpisie nie za bardzo mi się podoba. Ale jednak ma w sobie coś co przyciaga uwagę Bestia ;)
Dobre dopasowanie kolorystyczne
Truskawki Gwiazdka :D Smakowicie Bestia ;) 8/10, ponieważ mam z tym owocem małe, przykre wspomnienie

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zielono. =) Avatar jest naprawdę fajny. ; D Podoba mi się. Czcionka w podpisie jest normalna, nierażąca. I fajnie! Tylko coś to zdjęcie mi się pod spodem nie wyświetla. =(

All hail Trigon
O to chodzi, że mi też nie xD

Różowo (odkryłam Amerykę xD) pomimo, iż nie przepadam za tym kolorem, daję 10/10

A "Aww Yyeea" tyle razy już widziałam, że przestało mnie bawić. 7/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No to wywal dziada, bo to dziwnie wygląda, jak mi się taki prostokąt pusty wyświetla. X.x Jezu, patrzę na twój avek, patrzę i nie mogę się zebrać w sobie, żeby coś zrobić. xD Fajny. ^.^ A ja to Aww Yeaa zaraz jakoś zastąpię, nie martw się. xD

All hail Trigon
Hmm... osobliwy korowód koloru tęczy z naszego bloga xD! I like it 10/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kocham ten avek xD Free hugs ^.^ Ale Trigon mnie powalił. Te mHroczne kopyta dodają nastroju. xD Jednak obrazek strasznie duży. (To tak, bo nie mam się czego innego czepiać xD) 9,5/10

All hail Trigon
W sumie to fajniej wyglądałaby animacja ze śmiejącą się Rav w Twoim avatarze

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Twój avek jest... słodki, ma naprawdę fajne kolory. No nie wiem jak na mój gust jest strasznie uroczy!Robin :))
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Dziękuję, dziękuję, też jestem tego zdania <kłania się>...

Twój avek przypomina mi, jak raz na matematyce rysowaliśmy SpongeBoba w Gimpie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Twój avek jest fajny. Ale tekst za smutny, jak dla mnie więc 6/10
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Fajnie. Nie przepadam za Cascadą. Ale cóż... Nie jest źle. Opis trochę długi, poza tym fajnie. 8/10 Robin :)

No... To teraz ja Robin :)
Wszystko ok. Kolorystyka w porządku, od avka i nicku bije taka "czystość" i przejrzystość. Opis sensowny. Całość max. :>
Jezu, jak ja kocham ten obrazek twojego autorstwa! : D I jeszcze ten podpis. Wszystko ładnie dopasowane kolorystycznie. Super. Masz maxa...

All hail Trigon
Ja też kocham różową Raven, nie mówię już nawet o kolorach. 1000/10
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Cascada... też kiedyś ją lubiłam, ale potem z niej "wydoroślałam", te same nuty w każdej piosence zaczęły mnie gryźć w uszy. Za sam fakt tego, że nie słuchasz wszystkiego pod innych i naprawdę lubisz to, co słuchasz, należy się 7/10 Robin :)

Tekst skomplikowany jak rozumowanie mojej klasy. 2/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dobrze dobrane barwy, zielony uspokaja, więc za kolorystykę, jak i sens opisu max.
Avatar jest śliczny, bardzo podoba mi się styl wykonania.
For, dla Twojej informacji, Natalie i jej DJ-e zmienili całkowicie muzykę teraz.

Gwiazdeczka - avek i podpis razem wzięte 7/10.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Fajnie. To samo zdjęcie w opisie i avku, dobrze to wygląda. Tylko nie wiem, po co ta kropka po "Pyromania". xDD Daję ci 10.

All hail Trigon
Mam w zanadrzu jeszcze żółtą, szarą i czerwoną. xDD
Podoba mi się opis. Smutny, ale fajny. Avek trochę dziwnej jakości, ale mi się podoba. =)

All hail Trigon
Przejdź do forum: