Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Twój taki tajemniczy, i super. Do tego tęcza kolorów, no po prostu supcio 10/10.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Avatar i opis - ekologiczny i dający do myślenia. 10/10, zapisuję się do kółka miłośników natury Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dzięki, ale ja już Twój oceniałam, więc...Powtórzę - 10/10.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Ja też, więc powtórka - 10/10,- ^ ^
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dobre, przerzućmy się na inny temat, bo tu tylko zaśmiecamy powtórkami.Gwiazdka :D
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Popieram. Proponuję wznowić "Zniszcz marzenie". Z tym zawsze jest kupa frajdy ^ ^
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ok. To szybko pisz.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Wszystko ładnie dopasowane kolorystycznie.
Za całą prawdę zawartą w podpisie masz max. Na avku nic szczególnego nie przykuwa uwagi, ale sam widoczek ładny - 8/10 :>
Dzięki, jeśli chodzi o mój nowy avek, to też z tą "uwagą" też mam niedosyt.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Spojrzałam na twój podpis i aż mnie odrzuciło od komputera, bo mam wrażliwe oczy a ta żółć raazi. Fajnie, że pasuje do nicku, ale trochę ciemniejszy poproszę. (Taa, i może jeszcze frytki do tego? Czepiam się niczego, wiem. -.-) Co do treści podpisu to fajną piosenkę wybrałaś. Cytat nie jest jednocześnie zbyt długi, nie walnęłaś całego tekstu. Fajnie. : D Avek też mi się podoba.

All hail Trigon
Twój avek jest humorystyczny, więc dziesiątka.
No a Aww Yeaaa [XD] ożywia opis, dzięki czemu staje się on jeszcze bardziej zarąbisty! Gwiazdka :D Max.
Avatar - 7/10 (jak zwykle te niekwadratowe rozmiary...Bestia :P)

Podpis natomiast 10/10. To chyba w ogóle moja pierwsza 10 Bestia :P
Avek fajny. ; D Speedy w jakiej dumnej pozie. xD 10/10

Gwiazdeczka: A to już nikt nie widzi złej fasoli? : ( Ale tak Aww Yeaa rządzi xD

All hail Trigon
Co do zwinnego to zgodzę się z dumną pozą XD
Twój avek baaaaardzo mi się podoba.. Uśmiechnięta Rav Gwiazdka :D ^.^ 10/10
Podpis zajeeee..... fajnyy XD 10/10
:*
Hau, czerwono, ale nie rypie. Fajny avek, taki oczasty-motylasty-czy-co-tam. Lubię oczy. xD Podpis króóóótki. Zieeew. Hau, hau, ja chcę więcej.

All hail Trigon
Hm... juźiowo xD

10/10
8/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Avatar taki trochę transformersowy ^ ^ A podpis smutny Cyborg :(
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Avatarek mi się bardzo podoba 10/10

A linku mi nie otwiera... Więc tak jakby sygnatury nie mogę ocenić

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Razi, Forsakenko, raaaazi! Nawet nie mam siły czytać całego tekstu do końca. Przyciemnij to trochę, bo się czytać nie da. Tekst (przynajmniej ta połowa, którą zdążyłam przeczytać, zanim mi oczy eksplodowały) jest fajny. 5/10 Avek mi się podoba, jest trochę mniej rażący. 10/10

All hail Trigon
Fajny avatar, ale nie mogę odczytać tego napisu na nim. 9/10
Podpis jest średnio długi i podoba mi się jego treść. Przykro mi, ale będę zmuszona postawić ci 10 pnkt. Chociaż w sumie tak dla przyczepności, jest tam literówka! O! xD (Literówki to zUooo!)
9,8/10! HA!

All hail Trigon
Przejdź do forum: