Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Przepraszam, ale koloru nicka to ja już zmienić nie mogę. XD

Fajne zdjęcie w Avku. 10/10 Podpisu brak. Zero.

All hail Trigon
Mi się twój avatarek podoba... roześmiana Raven ^.^ Cudo 10/10
Kolory wszystkie mi pasują .. nie wiem o co zwinny się czepia XD 10/10
:*
Ty masz kolorki dopasowane. Avatarek mrroczny xD Ale jak dla mnie właśnie zbyt mroczno. xD 8/10

All hail Trigon
głęboki jak łyżka.xD Ale dziękuję.


Chodziło mi o głębie kolorów. Poza tym taki wesoły. Max.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
To serducho jest piękne, gdy na nie patrzę przypomina mi się pewna sytuacja z kolegą XD ten żółty odrobiiinkę gryzie się z tym różem... ale masz max
:*
Teraz wszystko ślicznie pasuje Gwiazdka :D! 9,9/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Trochę za dużo zieleni XD Nie przepadam za tym kolorem Bestia :P ale wszystko dopasowane, głównie do bestyjki ^.^ 10/10
:*
Jak dla mnie wszystko nadal jest ok. Tylko podpis słabo widać - 9/10
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Stella - Avek:9,5/10
Sygnia:8,3/10
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Hmmmmm... Jest takie lekkie zamieszanie kolorów.

Avek 9,2/10
Syg. 10/10

Ale jak na to się patrzy łącznie, to prawie nic do siebie nie pasuje kolorystycznie - 1,2/10. Sorry, ale tak to wygląda jakby Sygnia była zupełnie inną częścią i nie pasuje do Avka i podpisu. Nie wspomnę o zielonym który również nie pasuje.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Tutaj wszystko pasuje.. piękny błękit, podpis równie dobry Bestia :P 10/10
:*
Mi u Ciebie też. Tylko jak by się dało tą białą ramę usunąć. 10/10
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Genialne!!!!
111/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi tu wszystko pasi, kolorki dopasowane do bestyjki XD Podpis dobry. I ten piękny Avek... Mmmm... 10/10
:*
Emmm...to oczko mnie troche przeraża....
więc...Avek:3,4/10
Sygnatura:kolorek tak nie pasuje do podpisu więc...2,2/10
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Avek 5/10. Ubierz tą dziewczynę w Paincie czy coś
Sygnatura: 3,5/10. Czemu chmury płyną w jedną stronę, a ubranie rozwiewa się w drugą? To nielogiczne i głupio wygląda.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Avatar: fanem mangowców nie jestem i zwolennikiem niestandardowych rozmiarów jakoś też nie za bardzo więc 5/10.

Podpis: to jest forum o Tytanach, a nie jakieś religijne Bestia :P Nic do tego nie mam, ale treść zupełnie nie pasuje do tematyki strony, a nie przepadam za wyśrodkowanym, świecącym i długim tekstem w podpisie 4/10.
Avatar - fajny, ale zdecydowanie wolałam poprzedni (chociaż ile można mieć taki sam). 7/10

Podpis - 10/10 za... zwięzłość. A raczej za brak czegokolwiek Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Avatarek 10/10 Gwiazdka :D Itachuuś XD Podpis też max.
Ogółem 10/10 Raven :-/
:*
Avatar - intrygujący. Jakieś takie oko czasoprzestrzenne xD 10/10
Co do podpisu - 9/10, ale to już moje personalne skrzywienie - nie przepadam za gadkami o miłości... Ale w gruncie rzeczy, co mi szkodzi - więc oficjalnie 10/10. Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Przejdź do forum: